Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 3нови [re: MD]  
Автор vedda (непознат)
Публикувано14.01.10 00:35



Знаете ли как може да стане това? Как се осигуряват тези медикаменти?



Тема Re: стандарт по онкологиянови [re: MD]  
Автор vedda (непознат)
Публикувано14.01.10 01:13



Какво е мнението Ви за "CyberKnife" ?



Тема Редукция на облъчване поради токсичен ефектнови [re: MD]  
Автор leonidas22 (непознат )
Публикувано14.01.10 20:50



докторе,въпроса ми е към Вас!бихте ли ми обяснили "на човешки език",какво значи това:"При лява локализация и приложение на ХТ с атрациклинов препарат,Херцептин и/или Таксотер се налага редуциране на облъчването в областта на хомолатералните парастернални лимфни възли,поради адитивен кардиотоксичен ефект на двата метода".Понеже с всичко това лекуват моята дъщеря.

Редактирано от Buba67 на 25.05.10 17:47.



Тема Редукция на облъчване поради токсичен ефектнови [re: leonidas22]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано15.01.10 16:51



Казано другояче - ако туморът е на лявата гърда се налага лъчелечението да се проведе с по-ниски дози за зоните близо до сърцето, защото се съчетават неблагоприятните сърдечни странични ефекти на облъчването и конкретните медикаменти за химиотерапия.

Редактирано от Buba67 на 25.05.10 17:47.



Тема Консултация с Тибетски лечителнови [re: MD]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано16.01.10 15:26



......"имах възможност да наблюдавам миналата седмица поразителни резултати от лечение на мозъчни тумори с медикаменти на тибетската медицина от преподавател в университет по тибетска медицина гостуващ в България. Бих препоръчал и такава консултация."Това е Ваш цитат,много Ви моля напишете по-подробно за тази среща и към кого евентуално можем да се обърнем за консултация или от къде можем да закупим такива медикаменти.
Този въпрос ме интересува защото моята дъщеря е с мозъчен тумор.Предварително Ви благодаря.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Редактирано от Buba67 на 23.05.10 19:09.



Тема Re:докторе,моля за отговорнови [re: MD]  
Авторleonidas22 (Нерегистриран)
Публикувано16.01.10 16:08



благодаря Ви,докторе!сега вече е ясно.



Тема Лечение на рак в ЕС /Франция/нови [re: Buba67]  
Автор anitaivanova (непознат )
Публикувано17.01.10 15:04



Zdraveite, Maika mi e bolna ot rak na gurdata.Az jiveq vuv Franciq i iskam tq da se lekuva tuk.Interesuva me tq kato grajdanka na evropeiskiq suiuz dali ima pravo na lechenie vuv Franciq?I dali stranata moje da poeme pone chast ot razhodite po lechenieto? Pozdravi!

Редактирано от Buba67 на 25.05.10 17:51.



Тема Лъчетерапия плюс Херцептиннови [re: leonidas22]  
Авторleonidas22 (Нерегистриран)
Публикувано19.01.10 21:44



здравейте,докторе!пак имам въпроси:1)възможно ли е да се прави едновременно лъчетерапията и да се бие Херцептинът? 2)чела съм,че по време на лъчетерапията НЕ трябва да се приемат никакви витамини,респективно и добавки.Какво е Вашето мнение?

Редактирано от Buba67 на 25.05.10 17:48.



Тема Лъчетерапия плюс Херцептиннови [re: leonidas22]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано20.01.10 20:48



Може. Херцептинът е лекарство, а не витамин или добавка.

Редактирано от Buba67 на 25.05.10 17:48.



Тема Re:докторе,моля за отговорнови [re: MD]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано23.01.10 21:47



Уважаеми MD безкрайно много Ви благодаря за информацията която ни дадохте за тибетският Ви колега!Бях при него и съм много обнадеждена за благоприятния изход на лечението на моята дъщеря!
Сигурна съм,че сте много ангажиран,но не ни изоставяйте,нуждаем се от вашата помащ!Хиляди благодарности за това което правите за нас!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.