Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:11 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема РМЖ - адекватно лечениенови [re: kras4o_k]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано02.03.10 14:15



Лечението, което са Ви предложили е съобразено със Вашия случай и отговаря на съвременните стандарти. По-скоро въпросите ще настъпят след две години, когато ще изтече периодът, за който по сегашните разбирания се отпуска медикаментът спиращ яйчниковата функция. Ако тогава се възстанови менструалният цикъл остава въпросът необходимо ли е той да се преустанови и как. Но дотогава много вода ще изтече. Засега нямате основания за съмнение относно предложената Ви терапия.

Редактирано от Buba67 на 25.05.10 18:35.



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 3нови [re: Buba67]  
Автор anabela23O568 (непознат)
Публикувано02.03.10 22:02



sarde4ni pozdravi do vsi4ki ot klyba ot edna bore6ta se maika 4iito sin na 23god predi 10 dni my postavixa tejkata diagnoza hondrosarcom differinziran i tai kato v milata ni rodina nikoi ne se naema za le4enie ni prepora4ixa Franzia.4yval li e niakoi ili dali niakoi znae ne6to za H&#244;pital Poin car&#233; i po to4no Dr.Delepine???Molia vi ot sarze vsiaka informazia mi e zenna.Blagodaria vi predvaritelno i yspex na vsi4ki bore6ti se

КИРИЛИЦАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!
При необходимост ползвайте функцията КРЕДОР -
горе вдясно над прозорца, в който пишете!

Редактирано от *jull** на 02.03.10 23:20.



Тема Dr Delepine ot Hopital Raymond Point Careнови [re: leonidas22]  
Автор anabela23O568 (непознат)
Публикувано02.03.10 22:07



vsiakakva informazia za tiax 6te mi e ot polza.Blagodaria vi predvaritelno



КИРИЛИЦАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!

Редактирано от *jull** на 02.03.10 23:22.



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 3нови [re: anabela23O568]  
Авторт. мapkepи (Нерегистриран)
Публикувано04.03.10 23:14



баща ми е с тумор на д. черво и мета в ч. дроб- последните му маркери са СА19-9 над 850 , а СА - 386. Въпроса ми е кои маркери на кой орган са и какви са допустимите граници. Благодаря за отзивчивостта с която отговаряте



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 3нови [re: MD]  
Автор vedda ()
Публикувано05.03.10 09:05



Здравейте MD! Два месеца след терапия на сина ми със CyberKnife, контролният ЯМР показа започнал процес на свиване на мозъчния тумор. От приятелите в клуба разбрах, че разпадането може да предизвика интоксикация на организма. Въпросът ми е : Как според Вас да се предпазим от такова натравяне?



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 3нови [re: т. мapkepи]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано05.03.10 20:22



докторе,моля Ви кажете защо се изписват инжекциите Декапептил(Трипторемил)?



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 3нови [re: vedda]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано05.03.10 22:03



Не може да предизвика интоксикация.



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 3нови [re: MD]  
Автор vedda ()
Публикувано05.03.10 22:58



Благодаря за бързия отговор.



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 3нови [re: т. мapkepи]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано06.03.10 12:42



Маркерите не са органо-специфични, а са тумор-специфични. Т.е. конкретните два маркера са характерни за дебелочревния рак и метастазите му, независимо от тяхната локализация.



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 3нови [re: leonidas22]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано06.03.10 12:46



Инжекциите, за които питате са хормонален препарат, който действа на ниво хипофиза. Изписват се както при някои онкологични заболявания, така и при асистирана репродукция (т. нар. ин витро).
Апропо редно е да задавате подобни въпроси на лекарите, които Ви изписват лечение, а не на непознати във форумите.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.