Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Изгорени тънки черва от лъчетерапиянови [re: mim.i]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано19.02.10 15:51



Много сериозен проблем наистина. Пораженията от йонизиращи лъчения са със сериозни последствия за десетилетия напред. Мога само да Ви препоръчам да сте много внимателни с храненето - храната да е механично щадяща, т.е. да не употребява твърди, трудно смилаеми и водещи до образуване на по-големи количества газове храни. Без газирани напитки и ядки. Добавяне на панкреатични ензими като Креон с храненето. И дано имате късмет, че на практика е непредсказуемо протичането на това състояние.



Тема Re: Изгорени тънки черва от лъчетерапиянови [re: MD]  
Автор vedda ()
Публикувано19.02.10 16:40



Благодаря, с нетърпение очаквах отговора Ви, както и този за "Ставринол", около който в момента е страхотна еуфория.



Тема До МДнови [re: MD]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано19.02.10 18:58



Как да не ви се възхищава човек и да ви уважава Сигурно знаете, че американски инвеститор е дал 50 милиона долара за разработката на начастиците в клиника на Израел, екип който работи в момента До 2 години очаквайте резултата от там, мисля, че са в правилна посока и съм сигурна, че ще успеят Дано най-после се появи надеждно лекарство с гаранции



Тема Re: До МДнови [re: Kaлoянa_]  
Авторbruklin ok (Нерегистриран)
Публикувано21.02.10 21:01



за наночастиците ли питаш ?



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 3нови [re: leonidas22]  
Автор simona16O7 (непознат )
Публикувано22.02.10 14:54



здравейте понеже съм новорегистрирана и незнам къде точно да изха и какъво моля да ме извините :) имам въпрос: за информация илечение на диференциран хондросарком на 22 годишно момче



Тема Re: Изгорени тънки черва от лъчетерапиянови [re: MD]  
Автор mim.i ()
Публикувано22.02.10 15:29



Искрено благодаря за отговора!



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 3нови [re: simona16O7]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.02.10 15:39



Здравей, на първата страница на Клуба имаме няколко много полезни теми:

1) За структурата и правилата на Клуба - в постоянната тема "Към новодошлите";

2) "Справочник на темите", където може намериш много информация;
Оттам е посоченият от мен линк, но разгледай цялото съдържание;

3) "Алтирнативи срещу рак" (също постоянна тема).

А това е линкът за хондросаркома:



Молбата ми е да избереш една от посочените теми в линка и да продължиш да пишеш в нея.
Събираме постингите в архив, за да бъдем максимално полезни.
В темата "Въпроси към лекарите" задаваме въпросите си към лекар-онколог, който влиза тук, когато има възможност.



"Совите не са това, което са..."

Тема Карценом на белия дробнови [re: Buba67]  
Автор nata.lia (непознат )
Публикувано23.02.10 19:03



Съпруга ми, е на 61 години и е с карценом на белия дроб . Вече 2 месеца ходи на химиотерапия. През няколко дни получава втрисане придружено с болки в мускулите и става трудно подвижен . Как да се справим с това ?



Тема Re: Карценом на белия дробнови [re: nata.lia]  
Автор tania_75 (непознат )
Публикувано23.02.10 23:28



Здавеите баща ми е със същата диагноза и на 61г. Направихме две химиотерапии от, които тои много се влоши-анемия, бъбречна недостатъчност, резки промени в кръвното, загуба на апетит и ГОЛЯМО ОТЧАЯНИЕ. След ходене по няколко специалиста и болница без ефект онколога каза, че не може да продължим с химиотерапията, а другите методи няма да помогнат!!! Колкото повече се интересувам разбирам, че от химията има повече вреда, самите лекари не вярват че някой ще оздравее. Сега пробваме алтернативни методи за кото чуем и можем да си позволим финансово.



Тема Re: Карценом на белия дробнови [re: nata.lia]  
Автор zyzyly (непознат )
Публикувано23.02.10 23:36



Здравейте, докторе,

Моля за информация относно това какво да правим...
Мама е оперирана,като е премахната част от стомаха, но има разсеики в черния дроб. Отказват й лечение, явно са я отписали... на 72 г. Какво да правим...диета, някакви алтернативни лечения... моля за помощ!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.