Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема РАЗДУМКА № 37  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.11.09 18:22



Продължаваме в новата празнична раздумка.









Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано28.11.09 18:40



ООО Бубе много обичам да сефтосвам.Хе,хе да не мислиш,че само тя ще е празнична до една седмица ще я напълним.... каквито сме раздумковци ще има още поне две,три да подновиш до Нова година.Хайде лека вечер на всички ви.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано29.11.09 08:26



Здравейте момичета,и аз да се впиша.Мислех си че няма какво да прочета/докато се докопам до компа/,а и нали са почивни дни,а вие всичко сте напълнили-теми.Ей направо сте страхотни,днес много ще имам да си чета.
Много ми хареса пожеланието на Джул-
.....а ако имате работа - вършете я, забавлявайки се...

Приятен ден,и хубави емоции.




Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: EFO75]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано29.11.09 09:36



Привет и от мен.Есента ни зарадва с още един хубав и слънчев ден.Нека му се насладим .
Желая ви много сутрешно настроение и прекрасен ден





Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано29.11.09 10:07



Добро утро и от мен мили дами!Слънчево,топло .....Приятен ден и спорен!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано29.11.09 11:59



ЗДРАВЕйте, ЗДРАВЕйте

,

Наистина Слънцето днес много хубаво се е усмихнало . А аз ще трябва да измета следите от купона снощи. Напоследък много купони се завъртяха и предстоят още. А на самия връх на Нова година навярно вече няма да ни се купонясва и ще изкараме спокойна и уютна вечер в къщи. А вие? Планирате ли нещо за предстоящите празници?

Я да ви разкажа как се повеселихме наскоро с наша Лори . Прибираме се за обед един ден и в средата на кухнята какво мислите?!? Едно уморено от битка гълъбче. Наша Лори стои до него гордо и маука. Целия апартамент беше в перушина, а от муцунката на Лори също се подаваше едно перце... Горкото гълъбче явно е било наранено още преди да попадне в лапите й, защото иначе няма как да го улови. Вратата на спалнята беше отворена и така е започнал купона. Мъж ми разпери ръце и го хвърли във въздуха в посока към покрива. Не знам дали ще оцелее...

А снощи гостите много я притесниха - глъчка и цигарен дим навсякъде, интрудъри бяха превзели територията й Минава някой покрай нея и нежно я закача: Лоринкааа, ма много си хубава! Ела милинка да те погаля" А тя : Ххххааааа, Ррррррр, хххххаааа, ррррр ! Толкова е смешна - въобще не й отива да се кара. Понеже изглежда като плюшена играчка и е толкова сладка и като я видиш как се ежи направо прихваш да се смееш Милинката, едва успя да наложи някакъв респект у гостите така че да я заобикалят чак през коридора Накрая вече съвсем изгуби търпение и дойде в хола да им се кара. Избира си жертва, застава до фотьойла и започва да хъхка така че хубаво да й видим сливиците "Изчезни от тук, гадино! Махай се от къщата ми!" Не знаех, че може това

Усмихнат ден на всички



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано29.11.09 12:41



хах а направо си я представих как им се кара


Аз пък да ви разкажа за срещата на Бърт и госпожицата
Тя случката си има предистория.Началото на лятото влиза в магазина едно момче и Дани беше довел Бърт и като започна да му се радва.Каза ни ,че има пясъчна боксерка на 3 мес. и ако искаме да ги разхождаме заедно,но така си остана висящо.
В сряда влиза едно момче в магазина и казва 'Търся едно момиче и едно момче с тигров боксер!?'хаха Аз съм! Беше с неговата красавица ,ама такива изписани оченца ,страхотна кукла!
Обясними къде се разхождат в един парк ,който се оказа доста огромен ,няколко квартала покрива.и си направихме среща към 1ч..АЗ не предполагах ,че гаджето ми ще се съгласи да ходим по парковете и да търсим пясъчни боксерки хахха.Предложих му и той беше толкова развълнуван ,че чак не можах да повярвам.И като ме нахока как може да не взема на момчето номера...Отиваме във въпросния парк и се започва едно лутане ,къде му е началото,а вече е 13.30.Няма пясъчна красавица и няма !И аз му разказвам за една случка чиста случайност .по друг повод!Като му обяснявам на приятеля ми ,че не може кучето да се казва КАРМА и да не я намерим!
Вече е в разгара на дуднежа си 'Как може....'и Бърт се заиграва с едно куче някаква птичарска порода.Заговорихме се с момичето ,което го водеше и аз я попитах -А случайно да си мяркала една пясъчна боксерка ? И тя -Карма ли ? и аз ДАААА момичето ми отговочи ,че преди малко е говорила със стопанката и ,която и звънеше в този момент ..та така открихме Карма !
Оказа се ,че момичето ,което сме спряли ми е била клиентка !!! Много беше весело.
Карма е много скоклива ,и момчето ни разказа ,как като се прибира я намира на хладилника хахаххаха.демонстрира ни уменията и в скокливост на едно дърво .В този парк я познават като Летящото куче хахахахх



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: marggoto]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано29.11.09 14:34



Хубава история ;)! А заиграха ли се двамата с Бърт? Харесаха ли се?



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано29.11.09 14:56



Катее така я хареса Бърт ,че сега не иска да яде ..любоффф голяма





Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано29.11.09 14:57



Eх,блазя ви!А моята внучка сега като й прочетох за твоята Лори и пак почна...искам ,та искам котенце,кога ще роди на кака Екна котката.... повече няма да й чета за твоята котка,че в чудо се видях.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано29.11.09 17:15



И аз много обичам животните,особенно котетата,много са гальовни и забавни.Гледали сме си няколко котки у дома ,е не са били чистокръвни :).Последната спеше под завивката при мен и не даваше на никой да ме докосва

В момента нямаме котка заради дъщеря ми,преди време ми направи алергична кашлица и лекарката каза ,че е от домашното животно.След време каза ,че ще го израсте и съм решила да си взема породисто коте .
А сега да ви разкажа за котето на свекърва ми.Едно мъничко котенце се въртяло под терасата и тя си го хранила,пускала му кокалчета и то все идвало при нея.Така са се харесали двете,че тя си го прибрала и сега си го гледа.А то е много хубаво коте ,с дълга рошава опашка и се разхожда гордо като принцеса.Много бе6е смешна ,когато се видяха с внучето ,той се мъчеше да й бръкне в очите и да я дръпне за опашката и хем го е страх ,но посяга.А тя горката стои и само се защитава като леко размахва лапичка ,но без да го нарани и току се скрие под гардероба и наднича плахо от там.Много се смяхме с двамата немирници



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано29.11.09 17:46



Ми не се е разгонила още ?!? Вече е на година и 3 мес., а няма още и намек, странна работа. А един колега има дългокосмест мъжкар, ама е ангорец, не персиец и постоянно пита как е момата, а тя момата хич хабер си няма

Ама не ми се дава на ангорец и се чудя как ще му кажа някой ден, че не сме го искали техния и сме си намерили друг Ама като й се доще либов да върти имам в предвид един-двама ще й ги водя на ревю и интервю да си избре по нейните си критерии, че то нали любовта е сляпа, как можеш да предположиш къде ще има ток и жици

Ама я Бъртчо какъв късмет е извадил Либов от пръв поглед На това му се вика "Аферим!" (не съм сигурна точно какво значи, ама май тука му е мястото )

Тинкерче, ми то като му дойде времето може и за теб да има, живи и здрави, от чедата на Лорейн , стига да ти харесва нашата порода, ама то рибката е още в морето, де!



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Ekna]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано29.11.09 17:59



Екна,мила,как да не ми харесва,та тя е такава сладурана малката Лорейн,с гордост и радост ще отглеждам потомството й ,тя само да се влюби в подходящия кавалер.Да знаеш само как се зарадва детето като й казах





Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: tinker.bell]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано29.11.09 19:48



Хей, Екна-Добре дошла...липсваше!!!

Твойта котаранка, е страхотен сладур...как так ще навлизат в убежището и (нали за котките Домът е всичко..макар че пак има изклучения моят Томи -достопочтеният котарак Ветеран Емигрант и с това свикна )



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: yraaa]  
Автор EFO75 ()
Публикувано29.11.09 23:42



И моя Томи,порастна вече/5м/и си пази територията-в хола на дивана и на никой него отстъпва.-качвах снимка та му/.
Екна,добре е че се забавляваш,то купоните са хубаво нещо

.
А празниците са си семейни,и затова си седим мирно и кротко
п.п. май животните с всичко свикват



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано30.11.09 00:02



Андреевден ден се празнува на 30 ноември в почит на Свети Андрей Първозвани. Имен ден имат Андрей, Андриян, Андрея, Андро, Храбър, Храбрин, Силен, Силка, Дешо, Дешка, Първан, Пръвка и други. Наричат този празник още и Мечкинден, защото според легендата Свети Андрей единствен е нямал свой празник, възседнал мечка и отишъл при Господ. На този ден се яде сладка царевица, варят се и жито, боб, грах, леща, просо, ечемик. Затова и в повечето ни картички присъстват двата символа на празника - мечката и царевицата. Картичките са наши авторски, правени специално за потребителите на animacii.net, така го правим за всички именни дни и типични български празници. Поздравителни картички, създадени с много търпение и любов от българи за българи, за да не забравяме традициите и корените си.
Честит имен ден на всички празнуващи.



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Buba67]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.09 07:38



Добро утро-за вас и Лека нощ за мен!Поздравявам ви с една прекрасна песен на Канадският Seal-както го наричат...разкошният фънки банд....Лек и спорен ден!!!И не се ядосвайте за щуротии, смейте им се, радвайте им се!!!!





Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: yraaa]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.09 07:44



Животът е толкова шарен!!!И това е, което му е хубавото!!!





Тема Андреевден!нови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.11.09 09:05



Честит Имен Ден на всички, които имат такъв на този ден!Желая им здраве,дълголетие и щастие!

Приготвихте ли царевичката?Моята се вари на печката... а лещата е почти готова с доста чесънче и нарязани морковчета.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Андреевден!нови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано30.11.09 09:39



Ние сме на бобец-в гюветджета!
А ,чайчето/кафето/?изпихте ли?


Приятен ден ,и спорна нова работна седмица.И аз сега ''изчезвам по задачи''-ей край нямат




Тема Здравейте и от мен на цялата група!нови [re: Buba67]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано30.11.09 17:05



За ЩАСТИЕТО



Какво всъщност е щастието и може ли човек да бъде истински щастлив? Този въпрос навярно вълнува почти всички.

Според мен щастието зависи преди всичко от самия човек, от неговото отношение към живота и хората. От не малкия си житейски опит съм разбрала, че най- голямото човешко щастие е, когато си здрав, когато и хората, които обичаш са здрави. За съжаление това го разбираме, когато изпаднем в беда. Тогава всичко друго изгубва значение, единственото, което ни вълнува, е да спасим скъпия ни човек.

Затова трябва да ценим всеки час, всеки миг. Да знаем, че истинско щастие е, когато можем да се зарадваме
и на най- дребните неща – на изгрева на слънцето, на цъфналото цвете, на белотата на снега, на чудните багри на есента и на още толкова много неща.

Щастие е, когато обичаш и когато бъдеш обичан. Щастие е всеки миг, прекаран с любимите хора, защото животът е твърде кратък.

Казват, че щастието зависи от парите. Може би има нещо вярно, но нима те могат да ти купят здравето, любовта, обичта на семейството, уважението на хората? Отговорът е повече от ясен.

Затова смятам, че всеки изживян миг в хармония със себе си, с хората и с природата само по себе е истинско щастие.




Тема Re: Здравейте и от мен на цялата група!нови [re: Юлия 48]  
Автор Valery 72 (новак)
Публикувано30.11.09 17:44



Прощалното писмо на Маркес
Аз жената | 2005-01-31

Ако Бог забравеше за момент, че съм една парцалена кукла и ми подареше късче живот, може би нямаше да казвам всичко, което мисля, но със сигурност щях да мисля всичко това, което казвам тук.
Бих придавал стойност на нещата не спрямо това колко струват, а спрямо това, което означават.
Щях да спя малко, да мечтая повече, защото за всяка минута, когато затваряме очите си, губим 60 секунди светлина. Бих продължил, когато другите спираха, бих се събуждал, когато другите спяха. Бих слушал, когато другите говореха и колко бих се наслаждавал на един хубав шоколадов сладолед!
Ако Бог ми подареше късче живот, бих се обличал просто, бих лежал по очи пред слънцето, оставайки непокрито не само тялото си, но и душата си.
Боже, ако можех, бих изписал омразата си върху леда и бих чакал да изгрее слънцето. Бих изрисувал върху звездите с вдъхновението на Ван Гог едно стихотворение на Бенедит, а песен на Шерат би била серенадата, която бих подарил на Луната. Бих поливал със сълзите си розите, за да почувствам болката от прегръдката им...
Боже, ако имах едно късче живот... Нямаше да оставя да премине дори един ден, без да кажа на хората, че обичам, че ги обичам.
реклама



Бих накарал всеки мъж и жена да повярват, че са мои любими и бих живял влюбен в любовта.
На хората бих посочвал колко грешки правят, като мислят, че спират да се влюбват, когато остареят, без да разбират, че остаряват, когато спират да се влюбват! На малкото дете бих дал крила, но бих го оставил само да се научи да лети. На възрастните бих показал, че смъртта не настъпва в резултат на преклонната възраст, а в резултат на забравата. Научих толкова неща от вас, хората... Научих, че всички искат да живеят на върха на планината, без да знаят, че истинското щастие се намира в начина, по който изкачваш стръмния склон. Научих, че когато новороденото за първи път стисне в малката си длан пръста на баща си, го пленява завинаги.
Научих, че човек бива оправдан за това да гледа другия отвисоко, само когато трябва да му помогне да стане.
Винаги трябва да казваш това, което чувстваш и винаги да правиш това, което мислиш. Ако знаех, че днес би бил последният път, когато щях да те гледам как спиш, бих те прегърнал и бих се помолил на Господ да мога да стана пазител на душата ти. Ако знаех, че това ще бъде последният път, когато те гледам как излизаш от вратата, бих те прегърнал и бих ти подарил целувка. Ако знаех, че това е последният път, когато ще чуя гласа ти, бих записвал всяка твоя дума, за да мога да ги слушам отново и отново. Ако знаех, че тези са последните моменти, когато те виждам, щях да ти казвам “обичам те” и нямаше глупаво да мисля, че ти вече го знаеш.
Винаги има едно утре и животът ни дава и други удобни възможности, за да направим нещата така, както трябва, но в случай, че направя грешка и ни остава само днес, бих искал да ти кажа колко те обичам и че никога няма да те забравя.
Утре-то не е гарантирано за никого – нито млад, нито стар. Днес може да е последният път, когато виждаш хората, които обичаш. Затова не чакай повече, направи го днес, защото ако утре-то никога не дойде, със сигурност ще се разкайваш за деня, когато не намери време за една усмивка, една прегръдка, и беше много зает, за да направиш действителност последното им желание. Дръж тези, които обичаш, близо до себе си, кажи им шепнешком колко много имаш нужда от тях, обичай ги и се отнасяй с тях добре, намери време да им кажеш “извинявай”, “прости ми”, “моля те”, “благодаря” и всички думи, изразяващи любов, които знаеш.
Никой няма да се сети за скритите ти мисли. Поискай от Господ силата и мъдростта, за да ги изразиш. Покажи на приятелите си какво означават за теб.
Коментар: Маркес, това е велик, мъдър, грандиозен,, титан на литературата! Той няма еталон... Той е единствен! Велик!
Ирена Иванова, 22 г.



Тема Re: Здравейте и от мен на цялата група!нови [re: Valery 72]  
Автор leonidas22 (непознат )
Публикувано30.11.09 21:02



здравейте,скъпи "колежки и колеги"!прочетох всичко!прекрасни думи!от мен искам да добавя,че за съжаление най-често само страданието сплотява толкова много хората!защо ние не сме винаги такива сърдечни,отзивчиви и прекрасни?защо трябва да ставаме мъдри в страданието?
пожелавам на всички в нашия клуб ЗДРАВЕ,дълъг, спокоен и красив живот!Изпитвам към всички тук огромна любов!
И нека Господ да е с нас и да не ни забравя никога!АМИН!



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Buba67]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано30.11.09 21:03





От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: reni56]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано30.11.09 21:10



Мили момичета, не ми се сърдете,че ни в клин ни в ръкав лепнах тази картичка,но след няколко неуспешни опита тази вечер се справих и много се гордея със себе си

Малко раничко е за такива новогодишни картички,но времето минава бързо,особенно когато човек контактува с оптимисти като вас!Целувам ви всички!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Ekna]  
Авторembadem (Нерегистриран)
Публикувано01.12.09 09:33



и ние с дъщеря ми си имаме котка. Кръстих я Герда. Пълна помиярка, но съм благодарна на съдбата - толкова пък гальовно и благодарно животно случих! то не е галене, не е мъркане и предене, не е радване на стопани! Като я нахраним вечер , напива се с вода и тогава се изправя на две лапи, за да може с предните да ти придърпа ръката и да я насочи да я галиш. Естествено, не можеш да устоиш на такава покана - и галиш! А тя, като се понасити, с малки лапки се качва по теб, докато ти стигне лицето, погалва те с лапичка, прибрала старателно нокти, да не те одере, и накрая те близва по брадата... Абсолютно неустоимо!



Тема Re: нещо,което прочетохнови [re: reni56]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано01.12.09 11:56



ЖИВОТ СЛЕД РАЖДАНЕТО

Две бебета си говорят в корема на бременна жена.

Невярващото бебе: Вярваш ли в живота след раждането?

Вярващото бебе: Разбира се, че вярвам. Очевидно е, че има живот след раждането. Целта на престоя ни тук е да станем достатъчно силни и да се приготвим за живота.

Н: Пълни глупости! Не може да има живот след раждането. Можеш ли да си представиш що за живот ще е това?

B: Е, не знам подробности, но вярвам, че ще има повече светлина и ще можем да ходим с краката си и ядем с устата си.

Н: Глупости! Невъзможно е да ходиш със собствените си крака и да ядеш със собствената си уста! Това е нелепо! Имаме пъпна връв, която ни храни. Ето какво ще ти кажа: не може да има живот след раждането, защото истинският ни живот – пъпната връв – и без друго е твърде къса.

B: Въпреки това, сигурно съм, че животът след раждането е съвсем възможен. Просто всичко ще бъде малко по-различно. Представи си само.

Н: Но никой не се е върнал оттам! Животът просто свършва с раждането! С други думи, животът не е нищо друго, освен страдание в мрака.

B: О, не! Не знам какъв ще бъде животът ни след раждането, но със сигурност ще срещнем Мама и Тя ще се грижи за нас.

Н: Мама? Значи ти вярваш в съществуването на Мама? И къде мислиш е Тя?

B: Тя е навсякъде около нас, ние пребиваваме в Нея, способни сме да се движим и живеем благодарение на Нея; без Нея не можем да съществуваме.

Н: Дрън-дрън! Никога не съм виждало никаква Мама - следователно, повече от ясно е, че Тя не съществува.

B: Не, не мога да се съглася с теб. Понякога, когато всичко около нас утихне, я чувам да пее и усещам как гали нашия свят. Убедено съм, че истинският ни живот ще започне след раждането, А ТИ?





Тема До Рени!нови [re: reni56]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.12.09 12:01



Не се извинявай миличка а се гордей,че си се справила с картинките.а то си е време да пускаме такива за да си повдигаме насроението.Ето днес е 01.12 навлезнахме в последния месец на годината...започва да се ппави равносметка на изминалата година.за едни лоша,за други хубава...се ла ви!
Ето ви и от мен една хубава картинка за настроение.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: нещо,което прочетохнови [re: marggoto]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.12.09 12:05



Марго , евала на това, което си постнала. Да точно такъв ще е живота ни след смъртта! Въпрос на вяра и убеденост!Очите са за да гледаш всичко в този свят,а душата е за да гледаш във всички светове!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: ;-)нови [re: flora bg]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано01.12.09 12:33



Страхотни картички!Маман,снощи пробвах това с царевицата..дам щеше да е идеално ако не му бях сложила толкова мед хаха


п.с. А къде е Джул-липсва!!



Тема Re: ;-)нови [re: marggoto]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.12.09 13:11



Джул ви гледа и чете. Не се притеснявайте. Ангажиментите и са малко в повече.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: да ви почерпанови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано01.12.09 17:11



[image]q=tbn:sC5YQRhdWLqpiM:http://www.mozzicatobakery.com/pix/g_cookies.jpg[/image]




Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: embadem]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.12.09 20:02



Кошки! Такива са си те - светът без тях щеше да тъжен.

Радвам се, че в крайна сметка и на теб ти доставя радост (не само на детенце) Остава последния бастион в семейството най-накрая също да се трогне от компанията на Герда

Целувчици и за теб за знаеш кой



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: EFO75]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.12.09 20:16



Да, трябва и купони да има! Нали и те са част от хубавата страна на животеца



Ааа знам го Томи, ами Джери къде ви е Ами свикват животните ама според стопаните си - аз съм по-нервен тип, по-емоционална и с мен тя така се държи - предимно играе с мен, а е напрегната като стане реч за галене. Мъж ми пък е по-спокойна натура - не се вживява и не я спира, когато иска да си тръгне - тя при него ходи като й се мърка. Аз, да си призная, ревнувам за това, че не идва да ми мърка. Само сутрин докато спя и то когато спя спокойно тогава идва и ми тепа с крачета. Та така. Имам чувството, че те са като огледало-отразяват емоционалното състояние на конкретния си стопанин с котешка прецизност.

На нашите Маша например е по същия начин. Сестрата от много години вече е в София и си идва 1-2 пъти в месеца, но двете умират една за друга. А тя е спокойна (или по-скоро интровертна) натура, ръцете й са меки и нежни като кашкавалче. Маша никога не забравя това. Татко е нервен тип като мен и Маша рядко се спира при него да поспи или помърка (аз на него съм се метнала) Мама като помирише възглавница и заспива, а Маша е неотлъчно до нея. А сега сестрата трябва да избягва контакт с нея и Маша усеща това и я заобикаля, дори е невероятно как усеща, че не бива да ходи у нея?! Знае, че има нещо ново, което се е случило, но как разбра, че заради това не трябва да доближава сестра ми?!?! Невероятни са...







Тема Re: Здравейте и от мен на цялата група!нови [re: leonidas22]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.12.09 20:40



Права си - страданието ни носи мъдростта. Изпитанията са тези, които ни принуждават да навлезем по-дълбоко в себе си, да се опознаем и обикнем. Ще използвам една алюзия или по-скоро сравнение. Много от нас се носят на повърхността в океана, докато не ни сграбчи подводно течение и не провокира естествения ни инстинкт за оцеляване. Докато се мъчим да оцелеем виждаме чудния свят на рибите - плашещи акули и пирани, които са ни самоизяждали, но и прекрасни разноцветни рибки и други същества с най-различни функции

, виждаме, че айсбергът е неизмерим под водната повърхност, усещанията ни също са различни - не виждаме и не чуваме добре, но на мястото на тези сетива идва друго, непознато, но многократно по-силно чувство - наречи го чувство за самосъхранение, интуиция, първичен инстинкт. Това откритие ни кара да се усмихнем и ни дава сили, нашепва правилните решения и ни изтласква отново там, където е естествения ни ритъм на живот, но вече различни, по-добри, по-знаещи и да - в крайна сметка по-мъдри

Приятно ми беше отново да поразсъждавам на тази тема. Не само приятно, но и необходимо, така че ти благодаря, че ми напомни Ние често имаме нужда и от това, защото пак онова, същото старо и познато течение на повърхността в океана ни отвлича и понеже е по-лесно да му се отдадем някак добрите поуки губят цветовете си.

Прегръдки



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Buba67]  
Автор Aдмиpaл Tpoekypoв (на вахта)
Публикувано01.12.09 23:51



Утре имам рожден ден и нещо съм изпаднал във философски размисли, сигурно ще ви досадя... Всички ние, или наши близки сме минали през несравнимото с нищо изпитание на раковото заболяване. Шокът от узнаването...Дивата, бясна надежда...Умората от лечението...Повръщането, отчаянието...Изследвания,лекари...Кабинети, часове, болнични...Отново връщане към "нормалния" живот... След цялото шоу, изписан с несигурен гаранционен срок за живот си казвам, че совите не са това, което са. Давам приоритети на важните неща в живота - любовта, приятелството, хубавите моменти. Не ми пука за пари, кариера, положение, влияние. И изведнъж се озовавам сред хора, които са различни от мен. Които не са си изплювали червата от цитостатиците. Които не са си изтупвали сутрин възглавницата от опадалата коса. Които не разбират колко е достатъчно и важно е само да си здрав. Които не осъзнават как целият ти свят може да рухне от едно две изречения в медицинското заключение. След всичко това, което ми се случи, остарях. Но и мисля че ако оцелея, ракът ще спомогне да не се съсредоточавам прекалено върху дребните неща в мимолетния ни живот. Как се чувствате вие, оцелелите от борбата със страшната болест? Какво ви радва, как живеете?



Тема Re: да ви почерпа_Извинениенови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано02.12.09 00:20



Много се извинявам,ама от толкова ядове днес,и 2 хубави неща,забравих да напиша за какво ви черпа

.
Днес имаме годишнина от свадбата-18г,.
Лошото ще го напиша в 'мойта тема'',а 1х.н.е че празнуваме със семейството отново,2х.н.е че се запознах-лично-с маргоото,ей голяма работа е
Екна-Джери ще пристигне в петък-каракачанка/може и фреди да е незнам/,на 1 месец.Сега си имаме Рамбо-пази двора от крадци.
На другите,днес писали,са много прави-постингите им.
И ЧРД на адмирала



Тема Re: да ви почерпа_Извинениенови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано02.12.09 00:33








Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Aдмиpaл Tpoekypoв]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано02.12.09 08:32



Много хубаво написано!
Поздравления за РД ! Желая Ви най-вече здраве! Другото, както и сам сте разбрал, само идва. Дано още дълги години имаме възможност да Ви честитим !
Днес РД има и сестричката ми. Затова и за мен е празник.
И пак - поздравления и пожелания за весело празнуване!



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Aдмиpaл Tpoekypoв]  
Авторembadem (Нерегистриран)
Публикувано02.12.09 09:00



Поздравления, Адмирал Троекуров!
Отдавна искам да ви изкажа изключителната си възхита от никнейма Ви... Надявам се вахтата Ви да продължи без повече премеждения. Уверявам Ви, че оцеляването не е само моментно състояние. Избягвам да си спомням за прекрасното ми тяло, което вече не е същото, за косата от 2 см, която кой знае кога ще порасне, за скърцането в ставите от терапията и за повръщането и влаченето като пребито куче от цитостатиците. Те са в паралелния живот, а в този - всичко е прекрасно, и именно него живея наистина!
И аз съм в знака на Стрелеца - за него са типични тия "духовни " размишления. Но не са много ефективни - съсредоточавеното в простите практически неща понякога е мноого полезно.
И ето нещо , на мен лично ми носи много радост - нещата, които си чета и пиша в този клуб.



Тема Re: за рожденниците!нови [re: diana1OO]  
Автор EFO75 ()
Публикувано02.12.09 09:13



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК






Тема Re: за рожденниците!нови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.12.09 10:27



Адмиралче,ти се появи!Къде беше миличко някъде из океаните,моретата.....Но сега да ти честитя Рожденния Ден! Още много години ще го празнуваш този рожден ден момче - това аз ти го казвам и пожелавам!Всеки ден да е купон за теб и така да го изживяваш!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: РАЗДУМКАнови [re: embadem]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано02.12.09 11:47



Привет

аа да вчера срещата със Стаси беше много приятна,ама как си я привиках само хахах.Появава се преди работното време и трябваше да си я прикоткам ,че все се беше качила У форда.
Еййй започна се със Стрелчетата ..честит рожден ден на Адмирала със звучната фамилия,аз му пожелавам -още една лъжичка позитивно мислене и една огромна порция смях!!!
На сестричката на Диана 100 - честит рожден ден и весело послещане на празника
Да знаете и аз съм скоро -дръж се земиоооо 20ти(Тоо Ефи и Ура знаят)
Ембадем ,ще си изчака поздравите от мен
Днес ходих до болницата да ги видя мойте хора,вдигнах им малко духа(и на мен ми е много зареждащо) и хоп на работа.Разказвах им различни случки от лекциите и с този прегракнал глас хахах много добре ми се получиха (Баба Мецанка)



Тема Re: РАЗДУМКАнови [re: marggoto]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.12.09 12:22



ЧРД Адмирале!
Идват такива дни, когато теглиш чертата и си даваш равносметка. Как живея питаш - простичко, бих отговорила. Защото добрата дума, усмивката на близък човек имат огромно значение. Най-трудното е да не те завлече течението. Веднъж осъзнала истинските неща, се налага да се чувствам като рефер и всеки ден да обяснявам, че не може да се ядосваш за грубите думи на шефа си, наглостта на някой на пътя и други неща от всекидневието на всеки. Всички около нас си мислят, че като си дадат душата на дявола, за да оцелеят всичко ще е наред. Забравят една важна подробност, душата не живее без тяло. Ценностите ни се изродиха. Стремежите са други.
Всеки път ме питат - как така се усмихваш, как така намираш добра дума и вървиш напред?
Всяка сутрин като се събудя имам две възможности. Едната е да обвинявам целия свят за болестта си, другата е да посрещна с усмивка новия ден и да му се радвам като подарък, като възможност да направиш добро. Аз вече пета година всеки ден правя своя избор. Само на един човек да съм се усмихнала и подала ръка, значи денят ми не е минал напразно. Не е лесно, но съм направила своя избор. Всяка сутрин като вляза в клуба и деня ми започва с усмивка. Всички тук са хора, които са разбрали, че подадената ръка и добрата дума вършат чудеса.
Та така живея аз.
Весел празник!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКАнови [re: marggoto]  
Авторembadem (Нерегистриран)
Публикувано02.12.09 12:56



да си призная, моя РД вече мина - аз съм на 26 ноември... И станах на 40! Отвсякъде съм в нов клуб! И на тези със знака на Рака в телата ;) и на тези след 40-така! Ще видиш, ще ме разбереш един ден като стигнеш тази зряла :))възраст! Спретнах си мил тих купон с най-старите приятели и още се кефя, че добре се получи. Има суеверие, че 40 не се празнуват, ама да имат много здраве! Тук и сега се празнува! Все се каня да мина да те видя, но все не ми остава време, да му се не види!



Тема Re: РАЗДУМКАнови [re: embadem]  
Автор Valery 72 (новак)
Публикувано02.12.09 13:40



Пожелавам на Адмирал Троеруков много щастие,здраве и покоряване на нови брегове!Човек с такъв псевдоним няма начин да не се справи.



Тема Re: РАЗДУМКАнови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано02.12.09 14:16



Браво БУБЕ

Въпреки че все ме ''вадиш от дъното'',и всекидневно ме сритваш,пак си за пример на всички.Не е никаква ''четка''-ти поне си ме знаеш от малка пикла.че говоря'право куме в очи''.А и то друго неможе да се очаква от Добър Човек' като теб.Обичкам те и те прегръщам,стаси




Тема ЗА РОЖДЕННИЦИТЕ!нови [re: EFO75]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано02.12.09 14:27







Тема ЗА РОЖДЕННИЦИТЕ!нови [re: Aдмиpaл Tpoekypoв]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано02.12.09 14:30








Тема ЗА ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИнови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано02.12.09 14:41



За всички ВАС виртуални,и реални приятели

ОБИЧАМ ВИ!
АЗ ВЯРВАМ, ИСКАМ - И МОГА!ЗАТОВА ЩЕ УСПЕЯ! Да се справя с превратностите на моя живот!



Тема Re: ;-)нови [re: marggoto]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.12.09 15:18



Миличък marggoto, това е за теб, когато усетиш, че ти липсвам!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА РОЖДЕННИЦИТЕ!нови [re: Юлия 48]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано02.12.09 15:24



Честит рожден ден, Адмирале!
Желая ти повече спокойни и слънчеви дни в живота. Лек и попътен вятър!



Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Размисли...нови [re: Юлия 48]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано02.12.09 15:46



Адмирале, скоро и мен ме бяха налегнали такива размисли.
Колкото и да се опитвам да живея като нормален човек, си давам сметка, че много съм се променила, най-вече ценностната система. Всичко това, което споделяте с Бубето абсолютно важи и за мен - не се ядосвам за дреболии, радвам се на дребните неща, искам да взема всичко от живота, а също и да дам каквото мога от себе си за любимите ми хора. Но "нормалните" хора не постъпват така

, напр. на работа колеги ме питат как съм - перфектно, казвам. Гледат ме странно, някои скришом и със изумление, всички знаят, че пет години се боря, че ходех с перука, че продъжавам всяка седмица да ходя на терапии... Но за мен си е перфектно - факта, че съм могла да стана отлеглото и да отида на работа при мен си е повод за голяма радост! Само вие тук може да ме разберете. Миналата година на едно коледно събиране с моя кум /с онкодиагноза/ така се забавлявахме - като за последно, че приятелката му каза: "Вие сте луди, ако човек не знае че сте с такива диагнози, никога не би повярвал, че може така да се веселите!"
С риск да ви досадя, но искам да споделя едно голямо разочарование от страна на колегите ми. Съпругът на наша колежка - чистачка, пострада лятото, след направени операции, рехабилитации, още е на легло. Имат 3 деца ученички, българи са -много трудолюбиви, но ги сполетя тази беда. По идея на ръководството трябваше да съберем пари - кой колкото даде, за да им помогнем. Очаквах, че всеки ще се отзове, какво беше изумлението ми, като започнаха да увъртат - не може ли утре, някои даваха с такова нежелание, други въобще не дадоха, та никой ли не може да отдели 5 лв. - това е една кутия цигари, тези хора не знаят какво е да си в беда и в безидходица и да няма откъде някой да ти помогне. Ето в такъв момент виждаш колко струва човека, а иначе може да си пием кафето и да си чешем езиците, много, много съм разочарована.

Адмирале, ЧРД и бъди такъв, какъвто си, много здраве и късмет!



Тема Re: ЗА ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИнови [re: Юлия 48]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.12.09 16:00



Желая на всички, които имат повод да празнуват,
най-ярките цветове от палитрата на щастието!





"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 02.12.09 22:18.



Тема Re: ЗА РОЖДЕННИЦИТЕ!нови [re: nelgina]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.12.09 19:15



Честит рожден ден и от мен

!

Хубави размисли на едни хубави хора

Прегръщам ви всички, но днес специалната печели Троекуров!





Тема Re: До Ембадемнови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.12.09 20:19



Еминце, да те питам нещо: ти имаш ли някакви специални съображения да не се регистрираш (в клуба имам в предвид). Не за друго ами понякога ми хрумва като видя, че си писала и се предполага, че си наблизо, да ти кажа или да те питам нещо лично, което не ми се струва, че е добре да е на явен постинг и не мога, защото не си регистрирана. Разбира се винаги мога да го направя по мейл или да ти звънна, но така или иначе като сме тук е по-удобно. Същото се отнася и за теб ако искаш да получиш някакво инфо от някой, което не е за предпочитане да е на постинг (например размяна на телефони или друго).

Освен това ще можеш да следиш прочетените от теб постинги (непрочетените са оцветени различно) и особено ако четеш от различни компютри.

Не е трудно - трябва да кликнеш в горната част на лявата колона на Нов потребител и да следваш стъпките при регистрацията.

Но ако си имаш някакви съображения - ОК.

Прегръдки за цялото семейство





Тема Re: До Ембадемнови [re: Ekna]  
Авторembadem (Нерегистриран)
Публикувано02.12.09 20:43



А, бе нямам никакви събражения, ама все ми дава, че името ембадем е заето и аз се ядосвам и зарязвам... ми не ми идва на ум друго, туй си го харесвам! кажи как да стане?



Тема Re: До Ембадемнови [re: embadem]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано02.12.09 20:47



Емче ,сложи една 1 зад името и готово или година и така!пак ще си ни Ембадем



Тема Re: До Ембадемнови [re: marggoto]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.12.09 20:56



Миии може Герда да си

или Ембадем на кирилица или Ембадем+ или Ем-бадем или Ем_бадем или Ембадем І, Ембадем Първа илииии Ембадем69 или _Ембадем_



Редактирано от Ekna на 02.12.09 21:02.



Тема Re: До Ембадемнови [re: Ekna]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано02.12.09 21:51



Еййй да си признае веднага този, който е откраднал името на Ембадем.......ааааааа пристъпник!


Хайде миличка регистрирай се някакси, ние всякак ще те одобрим.
И аз бих искала да ти драсна някой ред на лични, ама сега няма как.



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Aдмиpaл Tpoekypoв]  
Автор Aдмиpaл Tpoekypoв (на вахта)
Публикувано02.12.09 21:59



Приятели...благодаря на всички за топлите думи и пожелания! Стократно да ви се върнат! Толкова е добре, когато ччовек разбере, че личната му драма е изживявана всеки и всеки път от друго човешко същество, намерило сили в себе си да устои на бурите в платната и да проължи напред, напук на лекари, лекарства и диагнози! Прегръщам ви и ви слагам в сърцето си, Бог да ви пази и да доказвате всеки ден, че сте победили изпитанията и няма нещо в живота, което да може да ви спре!

За финал ви поздравявам с много веселяшка песен на една от любимите ми български групи!

Редактирано от Aдмиpaл Tpoekypoв на 02.12.09 22:05.



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Aдмиpaл Tpoekypoв]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.12.09 22:07



Хехеее! Евала и за любимата група! Наше момче си ти





Тема Re: До Ембадемнови [re: Ekna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.12.09 22:10



Още едно се сетих: Еmb@dem

А ако искаш избери си едно от тези и ми кажи да те регистрирам После само паролата ще си смениш





Тема Re: До Ембадемнови [re: Ekna]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано02.12.09 22:53



Гледам много мацки и котаци тука та рещих да ви представя и моя Сузан





Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме

Редактирано от Buba67 на 02.12.09 22:59.



Тема Сузан на Адионови [re: adiortoti]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.12.09 22:59



Малко я пооправих снимката да се вижда ;)



Маалии колко е сериозен само . Май някой е бил събуден против волята муу



Тема Re: Сузан на Адионови [re: Ekna]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано02.12.09 23:05





Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме

Редактирано от Buba67 на 02.12.09 23:17.



Тема Re: Сузан на Адионови [re: adiortoti]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.12.09 08:41



EEEEEEEEEEEEE стига с тези котаци де!Не дразнете моя милост, че все още си няма такова мило същество.Рижко ми е много хубав и дебел ама мръсен и не е за гушкане.По цял ден мърсува из двора и къде ли не се завира...Но все се надявам някой ден да си отгледаме котенце в къщи....

поздрав към всички "коташки"майки!

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Здравейтенови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано03.12.09 09:14



Здравейте и от мен .Прочетох много хубави размисли и разсъждения,благодаря ви ,определено имах нужда да се заредя с голяма доза позитивизъм

Страхотни сте ,благодаря ви
Хубав ден на всички

Флорче,докато си чакаме търпеливо потомството на Лори ,само това ни остава да се наслаждаваме на сладките писани





Тема Re: Здравейтенови [re: tinker.bell]  
Автор EFO75 ()
Публикувано03.12.09 10:05



Да ви сервирам по едно кафенце

,от разговори не се сещаме.


Флорче,ако до следващата среща в София/на пролет/,не се уредиш с коте от Лори,ще ти подарим една Софиянка-мацанаПриятен ден на всички.



Тема Re: Здравейтенови [re: tinker.bell]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано03.12.09 10:06



Привет

Днес ще ходя на 'Панаир на книгата' иии в 18 .30 ще отида в Ателие Център "Николай Шмиргела" да правя коледни играчки от плат.С две думи ще си правя кефче днес ..искам да предам и на вас хубавото си настроение!



Тема Re: ханови [re: marggoto]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано03.12.09 10:11




малко класика от детските ми години



Тема Re: Здравейтенови [re: marggoto]  
Автор EFO75 ()
Публикувано03.12.09 10:23



Да направиш хубави играчки


п.п.а кой ще работи?май са ти дали почивка.



Тема До маргготонови [re: EFO75]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано03.12.09 17:15



Мър, това за играчките от плат звучи прекрасно...напиши ми как ще ги правиш искам и аз да си направя тая година...

, отделно в тоя сайт Слънчоглед видях много интересни неща, та нещо съм се ентусиазирала!!!!Целувки(ледени)тук в моментът е -18 С мание сме герои и сме свикнали!!!



Тема Re: До урааанови [re: yraaa]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано03.12.09 17:51



Ураа , погледни си пощата,писах ти





Тема Re: Размисли...нови [re: nadia_O6O6]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано04.12.09 01:56



За съжаление това е светът в който живеем. Все съм си мислел, че човек трябва да мине през някакво изпитание за да промени мирогледа си.



Тема Re: До урааанови [re: tinker.bell]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано04.12.09 03:37



Видях, Тинкарче...многооооооооо обичам, когато някой ми пише....сега сядам да ти отговоря!!!!!





Тема Добро утро и Честит Имен Ден на всички Варвари!нови [re: yraaa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.12.09 08:15



Добро утро! Намръщено е но няма значение! важното е доброто настроение!И калояна ми го подари с нейното клипче за котките в темата за смях.наистина се смях.И така днес е Варвара,утре Сава а вдругиден Никола.да са ни живи и здрави роднини,близки,приятели, които носят тези имена.А аз тръгвам на пазар да си търся малко хубаво шаранчеееее



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Добро утро и Честит Имен Ден на всички Варвари!нови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa_ (член)
Публикувано04.12.09 08:39



Флорче кога е Никулден, че нали дните ни са различни, неможах да разбера



Тема Re: Калояна, на 6 декември е Никулденнови [re: flora bg]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано04.12.09 10:41



Фло, що ми се струва, че както винаги си в много бойно настроение и заредена с оптимизъм. Човеко, кога имаш лоши дни

. Ето Ви едно поздравче за цялата банда, тоз младеж когато и да го чуя винаги ме е зареждал с настроение. Усмихнат ден на всички момичета!:





Тема Re: Калояна, на 6 декември е Никулденнови [re: Гaмбa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.12.09 10:57



Гамба, спретни една рибка по случай Никулден в кухнята, както само ти умееш.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Калояна, на 6 декември е Никулденнови [re: Buba67]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано04.12.09 11:14



Бубе, болната ми тема не подхващай. Най-хубавото е, че празника ми е в почивен ден и ще имам време да се развихря както аз си знам. С престилка и въоръжен с лъжицата на Флора





Тема Re: Калояна, на 6 декември е Никулденнови [re: Гaмбa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.12.09 12:26



Гамба,ами аз съм си такава с раче ,без раче все съм си на бойна нога...

След много търсене най-сетне се снабдих с малко шаранче...

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Я, Гамба!нови [re: Гaмбa]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано04.12.09 12:30



Тебе кой вятър те довя - ще вземе сняг д а завали


Чудесно е, че празника ти е в неделя, за да имаш време да си доставиш удоволствие. И да не забравиш да да почерпиш, ей!



Тема Re: Калояна, на 6 декември е Никулденнови [re: Гaмбa]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано04.12.09 20:52



Хееее хич няма да ти се размине на Никулден и поздравите и почерпката.Бре верно че си имаш лъжица:))))))))0

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: Калояна, на 6 декември е Никулденнови [re: adiortoti]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.12.09 22:22



Eее, започнаха се празниците

Утре пътувам за Хисар за Деня на банкера. В хотела си има топъл басейн, джакузи и сауна, пък ако остане време (...и пари) може и масажъ да има.

На всички, ама на всички Николаевци и Николини, предварително се налага да пожелая да са щастливи, вярващи, позитивни, усмихнати, спокойни, мъдри хора

Я сега кажете кой разбира от сънища да питам нещо на лични. Фло, тебе май те бива и сега ще ти драсна на лични.



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Buba67]  
Авторembadem (Нерегистриран)
Публикувано04.12.09 23:01



проба, проба



Тема Re: този пост беше от меннови [re: embadem]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.12.09 23:04



Този постинг от името на ембадем беше от мен. Извинявам се за спама. Исках нещо да пробвам, че има някакъв проблем...



Тема Re: този пост беше от меннови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.12.09 23:17



Не се извинявайте. Раздумката е за разпускане и в нея може да се учите да качвате снимки и линкове.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: този пост беше от меннови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.12.09 23:31



Бубе, в интерес на истината може да имаме нужда от помощта ти. Снощи нали предложих на ембадем да се регистрира и днес ми е писала, че не може да пише в клуба. Ама не знам точно какъв ник е избрала - с тире ли с числа ли след ембадем та иначе щях да те помоля да помогнеш нещо ама като не знам ника й... Ако не е успяла в другиден като се върна ще видим какви са тия проблеми. То май и други хора са имали подобни проблеми. Сещам се, че Нанетка не можеше да пише по едно време. Хай до в другиден, живи-здрави. Призовават ме да си лягам много настойчиво





Тема Re:нови [re: Ekna]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано04.12.09 23:57



Момичета,може ли някой да ми каже за данъка на автомобила- значи на мое име си е ,ама в данъчното ми казаха че било семейна собственост и ще платя наполовина,т.е. частта на съпруга ми.Наистина ли е така?Направо нямам думи...



Тема За автомобиланови [re: tinker.bell]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.12.09 00:28



Тинкерче, мисля, че е така за данък на автомобила, но ще погледна закона.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: До ембадемнови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано05.12.09 00:32



Ембадем, успях да те регистрирам, драсни ми един ред на мейла /има го в профила ми/ или остави твой мейл да ти прати име и парола.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема SOS-ужасна буря!!!нови [re: Buba67]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано05.12.09 04:55



Мили, приятели карам 6-та зима в тая студена, сурова страна и днес абе нямам думи такава буря, че мен живо тегло 75 кг. вятърът направо си ме отместваше...абе циркулирам на едно място , като в смешните филмчета и няма мърдане...и всичко това от паркингът до нас има няма 200 метра...Егати и климатът има тая държава не случайно на тая огромна територия са само 30000000 души сам....а тия местните не им пука облечени с едно палтенце сякаш е Пролет....Мам.....му!!!Няма свикване с тоя fu....климат...Слава Богу се добрах по Живо и Здраво до нас ...!!!!!!Зелувки!!!!



Тема Re: SOS-ужасна буря!!!нови [re: yraaa]  
Автор EFO75 ()
Публикувано05.12.09 06:05



Добро утро приятели.
на линия съм вече
п.п.я си ела пак при нас,да видиж какво слънце ни е огряло през декмври.
вижте кой ме буди от вчера/и котетоТОМИ и кученцетоБЕРТАто нали много спинкам,ама подобре те да ме будаттака изглежда и берта/ще дам снимки/момченцата са се свършили



Тема Re: свети Саванови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано05.12.09 06:10



ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!на всички празнуващи.
и на патерици-Варвара



Тема Re: свети Саванови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано05.12.09 08:41



Добро утро момичета!Да първо да честитем на Савите! Макар, че това име не е много често при нас но все се намират. Аз имах една колежка Савина, та тя празнуваше на този ден. Да са живи и здрави всички! И така значи буря и лошо време при вас Ураа? А тук искаме малко сняг за Коледа та да се почуства Коледното настроение. Но както хората така и времето се обърка и подлуди. Екне ще ти пиша на лични и ще ти разтълкувам съня,споко! Прекарай си хубаво и много съжалявам, че няма да дойдеш на нашата Пловдивска сбирка. Но ние ще хапнем и пийнем и за теб!

Честит ти празник на банкерите - наша палава банкерко. Да си ни жива и здрава и много,много щастлива. Ако има и други банкерки и те да са щастливи. А Николаевците утре ще ги поздравяваме. и внимавай в пиенето...

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: свети Саванови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано05.12.09 09:58



Добро утро и от мен момичета !




Ех много го обичам тоя декември,почти всеки ден си е празник,усеща се коледното настроение,духа е приповдигнат и като че ли хората са по-добри и човечни

Честит празник на всички,които имат повод за празнуване ,наздраве и умната



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от tinker.bell на 05.12.09 09:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от tinker.bell на 05.12.09 09:59.



Тема Честит имен ден Гамбанови [re: tinker.bell]  
Автор Kaлoянa_ (член)
Публикувано06.12.09 05:36




Далечен поздрав от мен на теб и семейството ти... и музика без край...и само щастливи мигове...и здраве... и много приятели...Наздраве!



Тема Re: Честит имен ден Гамбанови [re: Kaлoянa_]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.12.09 08:37



Гамба Честит ти Празник! Да си ми жив и здрав,прав,корав....да успееш в живота, да изучиш студента, да му направиш хубава сватба, да му отгледаш децата, че и на тяхната сватба да играеш хоро....



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Честито Екна!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.12.09 08:39



Екне честит ти Празник!Весели се и за нас!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Честит Никулден!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.12.09 08:41



Честит да е и на нас и на всички,които имат Имен ден!Здраве и берекет!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Хайде на кафенце и чайце!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.12.09 08:57





Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Хайде на кафенце и чайце!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.12.09 08:58





Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Честит имен ден Гамбанови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано06.12.09 09:06



Гамба,да ти е честито името и с гордост да го носиш още дъъъълги години





Тема Re: Честит Никулден!нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано06.12.09 09:19



Честит имен ден на всички, носещи името на св. Никола!

Честит празник на техните семейства и весело изкарване!
Честит празник на всички Бургазлии!
Честито и на всички рибари и моряци!





Тема Re: Честит Никулден!нови [re: tinker.bell]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано06.12.09 10:02



Бие камбаната.Празник е, Никулден.

Отворени са широко вратите на храма.

Пред иконата, Чудотворната на Свети Никола

всички смирено молитва отправят.



Наш си закрилник и верен застъпник

пред Бог и Божието милосърдие,

чуваш молитвите святи на майките,

виждаш на всички мъките и неволите.



Пази ни от болест, в беда ни закриляй,

като онези моряци от тебе спасени,

нахрани душите ни с твоята благост,

подай ръка на гладните и унизените.



А ние с чиста обич пак те Благославяме,

в храма и в дома си почит ти отдаваме.

Бие камбаната! Тебе, Светецо, прославя,

свят ден е Никулден за християнската вяра.

На всички именници Честит Имен Ден! Живи и здрави да сте!



Тема Re: Честит Никулден!нови [re: Юлия 48]  
Автор naneta1 (непознат )
Публикувано06.12.09 11:53



Честит имен ден на всички, да са здрави и да си носят хубавите имена с гордост! Днес е професионалният ми празник и правя 30 години банкерски стаж! Екна, на теб специално - много клиенти и много пари! Честито и на всички "колеги", празнуващи днес!



Тема Re: Честито Екна!нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.12.09 14:26



Благодаря ти Флорче

Беше страхотен купон наистина! Минахме през басейна, водната пързалка, джакузито и сауната. Вечерта беше много, много весела. Бяха поканили Кели (мисля, че това е известния пловдивски клоун ако не бъркам) - беше адски смешно, до сълзи и размазване на грима. Цветелина (фолк певицата) ни пя. Радвам се, че наблегна на хора и народни песни, защото не обичам много чалгата, но разбрах, че наистина има глас, когато ни изпя известна родопска песен (вече не помня коя беше) Имаше и един дует - две млади момчета. Много, много танци и смях!

Нанета, мила, честит празник и на теб и на всички колеги и нека си пожелаем по-лека и спорна година (въпреки прогнозите за продължаващо облачно време)



Тема Re: Честит имен ден Гамбанови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.12.09 14:28



Гамбаааа, бъди щастлив, човече! От цялото си сърце го желая! Прегръдки и весело изкарване!





Тема Re: Честит Никулден!нови [re: tinker.bell]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.12.09 14:30



Честит празник и от мен на всички с името Никола, Николина! Всички с това име, които познавам са вери куул хора

Бъдете здрави и усмихнати!



Тема Re:нови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано06.12.09 14:51



честит имен ден на Гамба и на всички знайни и не знайни за мен именяци!Пожелавам ви здраве и много сили ,за да продължите напред и нагоре!



Тема Re:банкеритенови [re: marggoto]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано06.12.09 14:55



честит празник на Екна,Нанета1 и може би на Адмирала ако съм разбрала добре ахаха..и на тези ,за които не знам.Пожелавам ви по-малко нерви и умора и повече позитивни клиенти,а който е Николай и е банкер да му мисли





Тема Re:банкеритенови [re: marggoto]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано06.12.09 17:09



Честит имен ден на Гамба:) На този ден ше ти пожелават много аз ше ти пожелая малко но от сърце:) Наи- напред здраве ...малко приятели но истински малко любов но съвършена малко късмет но когато неи много ти е нужен а пари:) когато и колкото ти трябват................

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: Честит Никулден!нови [re: tinker.bell]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано06.12.09 17:24



Честит Празник на всички иминици! Бъдете живи и здрави, и нека св. Никола все ви закриля!





Тема Re: навехнат глезеннови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.12.09 18:18



Междувременно, от много танци на високи токове взех, че се изтърсих на дансинга и си навехнах крака. Събух обувките и продължих боса и в момента повече не усетих болка. На сутринта (като си легнах)вече ме болеше при помръдване, но не беше подуто и си казах ,че ще мине. Чак сега забелязвам, че вече е подут. Знам, че лед се слага за оттока, ама нямам готов, ще го чакам да стане. Обаче алоето май е подходящо, а? Отрязах и си разполових листо и го мушнах в чорапа да го придържа. Знам, че действа противовъзпалително ама дали и за този случай би помогнало, какво ще кажете?

А, и най-накрая ми дойде акъла да вдигна крака! Голяма шматка с ъм-не беше трудно по-рано да се сетя за тия неща

Редактирано от Ekna на 06.12.09 18:21.



Тема Re:банкеритенови [re: marggoto]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.09 20:28



Маргото, моя мъж е хем Николай , хем е банкер...ха сега де

...отделно и синът ми е Коко, пардон Николай...Обичам го тоя празник...Наздраве за всичко именяци от здраве да не се отървете!!!!!И ти Гамба...Целувки по бузките за теб!!!Екна - честит банкерски празник ..Цун!!!



Тема Re: навехнат глезеннови [re: Ekna]  
Авторembadem (Нерегистриран)
Публикувано06.12.09 22:26



Браво! (за танците) Ужас! (за глезена) И отиди на лекар, или при оня дядо от Ивайло- чакръкчията. Чиста работа. Аз не смея да опитам ново официално влизане (засега) Ще опитам като имам време.... А сега- лека нощ и целувки!



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Buba67]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.09 22:26



-Просто давам представа какво е при нас сега!!!!!Наздравееееееееееееееее!



Тема Re:нови [re: tinker.bell]  
Авторembadem (Нерегистриран)
Публикувано06.12.09 22:39



Скъпа, всичко придобито по време на брака независимо на името на кого от съпрузите е обща собственост. Но може да платиш и частта от данъка, която дължи съпруга ти. Може и с днешна дата да сключиш брачен договор и да си разпределите нещата, както и да уговорите занапред как ще бъде- режим на общност или режим на разделност. Ако си по-богата от мъжа ти и / или изкарваш повече пари - има смисъл режим на разделност. Ако не- карай си както досега...



Тема Re: навехнат глезеннови [re: Ekna]  
Автор EFO75 ()
Публикувано06.12.09 23:56



Честит празник на всички празнуващи!


.
Екна,може да сложиш листо от прясна зелка и го превържи с бинт,шал..,и така си легни,на сутринта зелето ще е изсъхнало.и на коляно се слага като те боли-оток,скованост и тн.дано ти помогне.
Ембадем,защо така ще влизаш?/извинявай ако си казала,а аз съм пропуснала.
Прегръдки на всички



Тема Re: Добро утронови [re: EFO75]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано07.12.09 08:13



Добро ви утро,


дано не ви боли главата след снощния купон

хайде по едно кафенце за тонус



а може би очаквате или сте си заслужили такова събуждане





Тема Re:нови [re: embadem]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано07.12.09 08:18



embadem , много благодаря за информацията ,до сега не бях се сблъсквала с това



Тема Re:нови [re: tinker.bell]  
Автор мaмчe ()
Публикувано07.12.09 08:28






Да е седмица успешна,
с много хумор, значи смешна,
със здраве всеки следващ ден! -
това е поздрава от мен.



"Здраве заслужава този, който умее да се бори за него."


Тема Re:нови [re: мaмчe]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.12.09 08:42



Благодаря Мамче,много хубав поздрав!Браво!Аз също ви поздравявам момичета.Екне,казах ти бе женичке по спокойната,знаеш си,че си луда глава.И сега какво ще го правим глезенчето и отока.Я бягай в темата"Разни рецепти за мерак за далак" там има много за оток и изкълчване.А Ефито добре те е посъветвала направи и това.Ураа да ти са живи и здрави твоите Коковци...

радвай им се.Брей какво чудо е при вас.А тук топло,въобще не се разбира,че идва Коледа.Украсихме елхите,накичихме цялата къща,но малко сняг липсва и не може да се почуства празничната атмосфера.Дано да завали малко та да се порадваме.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: До Джул;нови [re: tinker.bell]  
Автор EFO75 ()
Публикувано07.12.09 17:39



Джул,искам да те помоля,за някой талисман-знак,йероглифи тн..
ама сериозно че вече не се издържа
даже незнам дали в мойта тема да пиша/от днес сутринта/или в плювалнята.


Моля те,знам че и другите ще се включат,да помагат но се сетих за теб.
Благодаря



Тема Re: До Джул;нови [re: EFO75]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.12.09 18:03



Стига с това не се издържа! Можеш да издържиш и ще се справиш! Сигурна съм!

А като искаш символи ето: Китайския символ за Здраве е




Китайския символ за Живот е :


Даже ще ти ги разпечатам, за да ги носиш със себе си.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: EFO75нови [re: EFO75]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано07.12.09 18:07



Ако ти трябва нещо за закрила от негативна енергия, `уроки и за по-добър късмет, снабди се с тигрово око. Преди да започнеш да го ползваш, трябва да го прочистиш от енергията на хората,които са се докосвали до него/държи се няколко часа на слънчева светлина или за една нощ в солена вода/. Камъкът плюс молитви от сърце действат при мен без грешка!



Тема Re: До Ефинови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.12.09 18:16



Ефи, обади ми се на лични тази вечер непременно.Искам да ти кажа нещо!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: До Ефи-отговор.нови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано07.12.09 23:41



Мерси Бубе,знам че ще се справим,само незнам кога.


п.п.И аз незнам какво ми трябва,честно казано.
Флора свързах се с теб
За всички вас приятели



Тема Re: 8 декемвринови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано08.12.09 00:16







Тема До ЕфОнови [re: EFO75]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.09 05:12



Ефи, най-добре е да се татуира знакът за здраве...знам от Китайци , че така действа най-добре!!!





Тема Re: Добро утро.нови [re: yraaa]  
Автор EFO75 ()
Публикувано08.12.09 08:34



Добро утро приятели!Приятен ден,и весело изкарване на студенсткия празник.Хайде ставайте на кафенце/чайче/,за да имате време да се приготвите за хубавия ден.


Урааа,сигорно е по-добре на татуировка,но немога да го направя.Алергия имам вече от всичко,а и мъжът ми как ли ще реагира ако ме види с татунезнам.



Тема Re: Добро утро.нови [re: EFO75]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано08.12.09 08:36



Добро утро ,започнете деня с усмивка







Тема Re: Ей, момичета, Благодаря Винови [re: Kaлoянa_]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано08.12.09 10:17



Не знам направо какво да кажа. Освен, че сте много мили и човечни, а също така много се радвам, че познавам и някои от Вас на живо. Всички да сме живи и здрави, и усмихнати, желая го от сърце. Съжалявам, че не мога да Ви почерпя с рибена чорба и от рибника, но все си мисля, че някой уикенд може да се съберем на някоя виличка и тогава да Ви спретнем с Фло нещо апетитно. Целувки на всички и много усмивки, от сърце Ви го пожелавам мили мои.



Тема Re: Ей, момичета, Благодаря Винови [re: Гaмбa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.12.09 10:36



Да ти е жив и здрав студента Гамба! Само успешно вземане на изпитети му пожелавам и много щастие!Марго честит празник!Веселие с приятеляти и умната като празнуваш,да не вземеш да се изкълчиш и ти като Екна...

На всички студенти щастие,любов,успех в учението и в живота!

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Щур купон за всички студенти!!!нови [re: flora bg]  
Автор Danito495 (огнена)
Публикувано08.12.09 10:55



Добър ден приятели !!!Мила Марго и всички минали и настоящи студенти ,пожелавям ви щур,щур купон до зори и умната де с пиенето

.Обичам си ви !!!



ДНЕС,ЗАЩОТО УТРЕ Е............ДАЛЕЧЕ!!!



Тема Re: Ей, момичета, Благодаря Винови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано08.12.09 14:39



Флора,нека се обичат младите

,а за 'произшествията''ще помагаме
Аз ,след една шепа хапчета/зле ми е/,така съм заспала че сега ставам,а на вън вали дъжд./софия/май от утре ще си имаме сняг



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: yraaa]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано08.12.09 15:07



Благодаря

и мама ми каза 'консумирай с мярка!'хахаха А Бърт е на Витоша и го вали снежец и му замръзват лапките ,ама такова тичане е паднало
п.с. ще празнувам в петък с колегите ми суперр ще нищим Фройд!!!



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: marggoto]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано08.12.09 15:12



Мариетка, честит празник и весел купон на теб и всички студенти





Тема Re: EFO75нови [re: Mpaвka]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.12.09 20:02



Ееее,Мравче, мила, липсваш ми напоследък

Между другото как само съм улучила - на ключодържател си купих това лято от почивката ми в Могилица точно Тигрово око и много си го харесвам - приятно е да го държиш в ръката си и наистина ми действа зареждащо.



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: nadia_O6O6]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.12.09 20:07



Яко да си купонясваш тюнайт, мило Мрънчеее





Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано08.12.09 20:20



оффф сега едни деца хвърлиха по магазина камуни и аз заключих да не влизат и те ми крещяха отвън 'Отваряй ,че имаме пистолет' направоо нямам думи



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: marggoto]  
Автор Kaлoянa_ (член)
Публикувано08.12.09 21:14



Един поздрав до всички които празнуват днес





Тема Re:здравния министър в БТВнови [re: Buba67]  
Автор sunka75 (дъщеря)
Публикувано08.12.09 21:16



Момичета, утре сутринта в БТВ, в предаването "Тази сутрин" ще гостува здравния министър и на сайта на телевизията могат да се задават въпроси към Министъра. Аз вече писах за херцептина, защото още го чакаме. Дали ще каже нещо за тоя Херцептин?



Тема Rе;Света Ананови [re: sunka75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано09.12.09 00:31



Честит имен ден на всички Анита.

Мойта свекърва е именячка и племенницата ми/едната,др.е роси близначки са/,а тя си ми е 'добричка,злато''
Света Анна се празнува на девети декември - Зачатие на Света Анна и на двайсет и пети юли, когато е Успение на Света Анна. Имен ден имат Ана, Анна, Анка, Анелия, Яна, Янка, Нуша, Нушка, Теменужка.
Света Анна е покровителка на майките, майчинството, бременните, родилките, брака, семейството, девиците, вдовиците, миньорите.
Честито на всички майки и именници



Тема Re: Rе;Света Ананови [re: EFO75]  
Автор Kaлoянa_ (член)
Публикувано09.12.09 01:50



Поздрав за клубарките(клубарите), за всички които имат празник





Тема Re: Rе;Света Ананови [re: EFO75]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано09.12.09 03:01



След Света Ана, времето през всеки един следващ ден отговаря на това какво ще бъде то през съответния месец от другата година: следващите 12 дни са най-променливите за годината и който иска хубаво време за море да следи кой ден ще е най-топъл и няма да има валежи&#61514;)



Тема Re: Rе;Света Ананови [re: Гaмбa]  
Автор EFO75 ()
Публикувано09.12.09 05:39



Как сте студенти?


Небойте се,ако сте така
ще ви спретнем,едно 'трезве'-в кухнята и ще сте ОК




Тема Re: Света Ананови [re: Гaмбa]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано09.12.09 08:58



Честит празник на всички с това хубаво име





Тема Re: Света Ананови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.12.09 09:12



Честито на всички Именнички!Здраве,щастие и късмет им желая!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Света Ананови [re: flora bg]  
Автор Danito495 (огнена)
Публикувано09.12.09 09:57



Честит празник на всички именници !!!



ДНЕС,ЗАЩОТО УТРЕ Е............ДАЛЕЧЕ!!!



Тема Re: Света Ананови [re: Danito495]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано09.12.09 11:00



Персонални поздрави за Нанета ..целувкии и весело изкарване на празника,и както аз обичам да пожелавам -Без нервиии хахах



Тема Re: Света Ананови [re: marggoto]  
Автор maika5O (добронамерена)
Публикувано09.12.09 12:45



ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ.
Не съм се включвама отдавна в клуба, но бях в отпуск дълго време. Сега вече съм на линия и се включвам за да благодаря за топлите пожелания, защото аз съм АННА.
ДАНО И ВИЕ СТЕ ДОБРЕ И НИ РАДВАТЕ с красивите и приятни пожелания.
Весел празник на всички.



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Buba67]  
Автор Aдмиpaл Tpoekypoв (на вахта)
Публикувано09.12.09 21:17



Поздрав на всички за празника на Света Ана с това чудесно песнопение на един руски църковен хор:





Тема До майка - Аннанови [re: Aдмиpaл Tpoekypoв]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано09.12.09 21:54



Поздравявам те с празника ти, специално за теб


Редактирано от Kaлoянa_ на 09.12.09 21:56.



Тема Re: До майка - Аннанови [re: Kaлoянa_]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано09.12.09 22:02



Да ми е жива здрава сестричката, да й се свети името. Тя знае колко я обичам



Честит празник, мила Нанета- ти си голем пич (както казват малчуганите за някой много готин )!

Честит имен ден, Майка50! Специални целувки и за теб!



Тема Re: До майка - Аннанови [re: Ekna]  
Автор naneta1 (непознат )
Публикувано09.12.09 23:36



Мили приятели, благодаря на всички за хубавите пожелания, за обажданията /извинявам се на тези, на които не успях да вдигна телефона!/, мейлите, СМС-ите, картичките...Направихте празника ми прекрасен, трогнахте ме и съм щастлива, че има толкова много хора, които ме поздравиха! Желая ви здраве и много ви обичам! БЛАГОДАРЯ ВИ!!!



Тема Re: До майка - Анна-поздравченови [re: Ekna]  
Автор EFO75 ()
Публикувано09.12.09 23:45



ЗА всички Анчета.


и всички останали 'готини хора'-Българи.-





Тема Re: До майка - Аннанови [re: naneta1]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано09.12.09 23:47



Специални поздрави за Нанета и майка 50

Да сте живи и здрави ,мноого муцки



Редактирано от tinker.bell на 09.12.09 23:55.



Тема Добро утро момичета- хубав ден ви желаянови [re: EFO75]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано10.12.09 02:50







Тема Re: Добро утро момичета- хубав ден ви желаянови [re: Kaлoянa_]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано10.12.09 08:00



Хаха ,страхотна песничка Калояна,много забавна и весела

Добро утро и от мен.Спокоен и успешен ден на всички .Хайде по едно кафенце да се разсъните





Тема Re: Добро утро момичета- хубав ден ви желаянови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.12.09 08:54



Тинкерче, добро да е утрото ни както казваш.И ако Ефи ме награди,защото познах гатанката първаааа ще бъда днес много щастлива.Искам едно хубаво виртуално подаръче иначе ще ревна.......

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Добър ден момичета-нови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано10.12.09 13:40



Добър ден,
Тинкерче,добре че си ни направила кафенце,че аз тази сутрин неможах

.
Маман,ей сега ще вида,и разбирасе че ще те наградя,няма да ревеш.
Приятни мигиве,през днешния хубав ден-/нямаме си сняг,както казаха по тв/



Тема Re: награда за Маманнови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано10.12.09 13:58



Злато за 'златен човек'


Ето и едно чудно дръвче,че сега по празниците ще свършат кинтите
Това е модел,специално като отидеш в Париж
А този часовник,да не се отнесеш с тия кинти и злато,и да не пропуснеш Новата година



Тема Re: награда за Маманнови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.12.09 21:30



Еее Ефи, ти си се оляла в даване на подаръци.Ами по-скромно де, аз съм скромна личност.не ламтя за много.Достатъчно ми е само дръвчето,че обичам да ми е зеленко в къщи...

другото ще се нареди от само себе си.Благодаря все пак.Много си щедра и нека да ти се връща стократно това,което даваш на другите, па макар и виртуално.Ето и аз ти давам една голяма

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Да попитам раздумкатанови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано10.12.09 23:53



Някой знае ли нещо за Ren51, изгуби се, изчезна и не пише. Ако някой си коресподира с нея, нека сподели как върви лечението й.



Тема Добро утро, хубав ден момичетанови [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано11.12.09 05:28







Тема Re: Добро утро, хубав ден момичетанови [re: Kaлoянa_]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано11.12.09 08:48



Добро утро момичета ,хубав ден и много усмивки

А при вас важи ли това?При мен е на 100 % ,когато не ме оставят да си изпия кафето на спокойствие



Тема Re: Едно Писмо до Дядо Коледанови [re: tinker.bell]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано11.12.09 08:58





Мили дядо Коледа,

Аз толкова се бях улисала да ти помагам, че за малко да пропусна да напиша и аз моето писмо до теб. Тази година, вече е на път да си ходи, и аз, дядо Коледа, през таз една година много се старах, да бъда добра и послушна, повече усмивки да дарявам, и по-малко сълзи да причинявам. Знам, дядо Коледа, че мога още, и че таз идващата година ще се старая много повече и вярвам, че ще ми дадеш сила да успея. Това, дядо Коледа, искам за мен, но с това писмото ми до теб не свърша.

Моля те, дядо Коледа, в тази звездна нощ дари всеки с топла прегръдка. Не оставяй никой сам, дай надежда на всекиму. Моля те, дядо Коледа, раздай и здраве на всички, близки, познати, приятели. А болните излекувай с Любов. И само още нещо, дядо Коледа, направи така, че майките да плачат само от радост, а камбаните да бият само за празник. И това обещавам да е последно - показвай ни пътя на всички нас, когато загубим се (в гората).

Обичам те, дядо Коледа.
Nathalie

А вие написахте ли вече своите писма?



Тема Re: Едно Писмо до Дядо Коледанови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.12.09 09:26



Ой миличка какво да му пиша,то не върви едно и също...защото щях да му пиша същото!Остава да се подпиша под това писмо и всички, които са съгласни с него. Дано Дядо Коледа ни подари тези надежди!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Едно Писмо до Дядо Коледанови [re: tinker.bell]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.12.09 09:27



Здравей те,приятели.


Още не съм,за мен/няма време/но аз си искам само едно-'живот и здраве'',.Писах с малкия син писмо за Дядо Коледа,/поправка от училището/-ама мноого дълго-10точки. ,то какво ли не.Но най ми стана мило в 2точка-''Искам мама вече да не ходи по болници,и да не ни се кара''
Ей тая поправка-листа си го оставих за мен,та като отидат на училище,аз си остана с Томи и Берта,и хем си говоря с тях,хем си поплаквам.
п.п.Маман,аз съм си щедра по-природа,хич не съм прекалила с подаръците.когато мога и имам всичко давам,и правя.



Тема Re: Едно Писмо до Дядо Коледанови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.12.09 09:29



Аз с двете ръце,се подписвам.




Редактирано от EFO75 на 11.12.09 09:34.



Тема Re: Едно Писмо до Дядо Коледанови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.12.09 09:36



Не се и съмнявам Ефи.Много ме разчуства тази втора точка,защото същото го искат и моите внуци е и децата де-но те са големи.А внучетата милите,само да охна за нещо и търчат към мен с такива ококорени и изплашени очички...че ми приличат на две сърнички с тъжни очички.Но ние сме жилави и лесно няма да се предадем.Много обичат да ми помагат да стана от леглото , от стола/че понякога от дълго стоене се сковавам/и двете внучета протягат ръце и ме издигат на крака.После се хвалят на майка си,как са ми помогнали и са горди.

Сладки дечица...да са ни живи и здрави и тях нищо лошо да не ги лови. Нали живеем за деца и внуци...

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Едно Писмо до Дядо Коледанови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.12.09 09:50



Така е Фло.за тях всичко правим и затова се държим.И на тях не им е никак приятно да ни гледат как си'стискаме зъбите',но не го показват.а ние неможем да го скрием,все пак живеем заедно.


Ей така са мойте момчета/в всичко ми помагат/а аз само 'нареждам'



Тема Re:една задачанови [re: EFO75]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано11.12.09 12:14



Привет от мен


Имах една задача поставена и ето резултата.
Реших да работя с глухонеми деца.Разговарях с психоложката на училището и тя ми предложи 6 клас.Много хубаво рисували и има обособено ядро от 3 деца ,които дърпали напред останалите.Има такива със съпътстващи заболявания и т.н.Казаха ми ,че трябва да опростя приказката ,която съм избрала и да има репетиции.И аз ,се съобразих..и какво се получи..
Децата се съгласиха да участват със страхотен ентусиазъм,предложих им да направим декори(приказката е 3те прасенца)..една група правят сламена къща,други дървена ,а третите тухлена.(Тук отново ще се включи Бубка с помощ за снимките ,на къщите ..направооо са страхотнии)
Принтнах им маски на вълци и прасета(Благодаря Бубе)!
и за тези деца ,които уж няма да се включат маска -домино!Нооо..
всички момичета искаха да са прасета ,а момчетата вълции..изиграхме 4 пъти приказката ,за да си покаже всеки вълкНай-забавната част беше -как скачат от един стол(т.е. през комина в котела и бягат с опърлена опашка),а момичетата се специализираха във викове и гримаси на страх ,тичайки към следващата къщичка ,докато ги гони страшния Вълк...от миналия път съм си взела поука от репликата-'Арее и следващия път да носиш нещо за ядене'хахха много беше зареждащо!!!
И възпитателката ги пита -Искате ли пак да играете театър и те ДАААА УТРЕ ПАК!!





Редактирано от Buba67 на 11.12.09 13:20.



Тема Re:една задачанови [re: marggoto]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.12.09 13:21



Марго, не ми разрешава сайта да ги редактирам, но и така се вижда, че децата са въображение. Заредили сте се взаимно с емоции и това е чудесно.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Едно Писмо до Дядо Коледанови [re: EFO75]  
Автор maika5O (добронамерена)
Публикувано11.12.09 16:16



Здравейте,
Писмото до Дядо Коледа на Фло много ме разчуства, даже си поплаках. По-хубаво от това немога да измисля.
Толкова е отморяващо човек да Ви чете, че нямам просто думи да се изкажа, дъхът ми секва.
Обичам Ви, най най...... искренни пожелание за дълголетие и Дядо Мраз Ви сбъдни едно от най-искренните Ви желания.
За мен не искам нищо, децата да са живи и здрави, това ми е достатъчно.





Тема Re: До майка - Аннанови [re: Kaлoянa_]  
Автор maika5O (добронамерена)
Публикувано11.12.09 16:24



Калояна, специално ти благодаря за поздрава. Искра Радева е голяма чаровница, а песента е чудесна, точно за мен. Децата отлетяха от нас. Но такъв е живота. Ще гледаме само напред.


Екна благодаря ти и на теб за пожеланията.
А сега един въпрос. Къде в интернет може да разгледаме картички с пожелания за нова година. Нали трябва да изпратим по една картичка на най-близките хора. Та ако някой може да качи линк за това ще му бъда благодарна.

Редактирано от maika5O на 11.12.09 16:29.



Тема Линкове за коледни картичкинови [re: maika5O]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.12.09 17:06



Линкове да искате.


Ето три:







Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 11.12.09 17:06.



Тема За хубавото ви настроени - един танц...молянови [re: Buba67]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано11.12.09 17:32







Тема Джул къде си,нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано11.12.09 18:28



не те виждам на сутрешната проверка, не те виждам на вечерната, един поздрав до теб





Тема Re: Джул къде си,нови [re: Kaлoянa_]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано11.12.09 21:32



Джул липсваш ни...., липсваш във форума, да знаеш.....


Хайде дано се поосвободиш по-скоро
За дълги отсъствия ще налагаме глоби вече
поздрави и усмиввввки от мен




Тема Re: Линкове за коледни картичкинови [re: Buba67]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано11.12.09 21:34



Бубе, Благодаря за линковете,
на мен ще ми свършат лично чудестна работа.


А кога стана зима, Коледа, не усетих...... Сякаш вчера беше лято, топло и слънчево..... :)



Тема Здравейтенови [re: nelly_83]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано12.12.09 06:32







Тема Re: Здравейтенови [re: Kaлoянa_]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.12.09 09:20



Кали да си ми жива и здрава,напълни ми душата с поздрава.Ей по такава музика си падам....

Днес цял ден ще си я пускам и ще се въртя из стаята,защото вънка вали нещо като сняг и е студено.А аз тряБва да правя подаръчета-изненади за утрешния рожден ден на внука.Имам радост пак,имайте и вие!

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Здравейтенови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.12.09 09:46



Поздрав и от мен!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема За Флорчетонови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано12.12.09 11:02



за твоето сърчице





Тема Re: Дзак!нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.12.09 11:49



Как сте бе хора

Аз спах до 11, малко прекалих май, но пък имах нужда.
Направих си кафенце с кардамом. Купих си веднъж тази подправка като изобщо нямах идея за какво да я ползвам и снощи най-сетне попрочетох за нея и се оказа, че индийците си я слагат в кафето, а в Южна Азия в чая Приятно е

А според древното индуско учение Аюрведа кардамонът придава на характера способност да избягва конфликтите и да прощава обидите. Чрез неговата употреба се преодоляват конфликтите в семейството и се изгражда търпимост към неприятните хора. Кардамонът премахва и натрапчивите мисли за ненужни покупки.





Цунки



Тема Re: Не каква да е йога, а ...нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.12.09 11:50



Котешка йога

:







Тема Котешка...нови [re: Ekna]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано12.12.09 18:43







Тема Re: Не каква да е йога, а ...нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.12.09 20:03



Ей, Екна, амбицира ме с тая котешка йога! Запретнах ръкави,
напредвам, обаче ми е трудно ... с опашката!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Не каква да е йога, а ...нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.12.09 22:29



С постоянство всичко се постига - все някой ден ще надминем учителя

Хей, радвам се, че се появи



Тема Re: Привет и от меннови [re: Ekna]  
Автор EFO75 ()
Публикувано14.12.09 01:58



Здравей те, приятели.
ЧРД на внучето на Маман-Нека твойте желания бъдат мои пожелания
и помни никога не спирай да опитваш
и никога не опитвай да спреш


В София вали сняг,и е мого приятно
Аз съм,горе долу,добре.Утре съм на лекар-отново.
На всички вас!



Тема Re: Привет и от меннови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.12.09 08:56



Добро утро Ефи, благодаря за пожеланията.Вчера прекарахме незабравимо на детското парти , послучай рожденния ден на внука.То не бяха игри,викания,крякания ...целия клас с класната. Добре, че имаше гатанки, томболи, конкурси та малко се укротяваха. Само три момиченца и всичко друго в класа момчетии...

Като духна свещичката внука и едно от приятелчетата като каза:10,9,8,7,6,5,4,3,2,1,0 и всички без момиченцата си натопиха лицата в тортата...после ходиха да се мият и си изядоха каквото им беше останало в чиниите от тортата. Имаха свирки и като започнаха...не е за разправяне. Емоции,емоции , снощи не можа да заспи, тази сутрин едва го събудих за училище. Блазя ви за снега тук още няма, студено е но не сме побелели. Дано завали за Коледа! Макар, че аз ще рина снега , но вече ми е домиляло за него.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Привет и от меннови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано14.12.09 11:23



Здравей те,хайде на кафенце.


Флора и тук спря да вали-не се ядосвай,от сряда го дават по тв,да е в цяла България.Но беше красиво през ноща/аз нали не спя та../.Аз пък го мета пред вратата,че немога да рина.
Аз рано минах на скенер,следобяда ще си взема диска.
,пък ще видим/тръби нямам пак/.май вместо в 'мойта тема'ще тичам в 'плювалнята''

Ето ви предложения за украса/че коледни след нова година



Тема Re: Привет и от меннови [re: flora bg]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано14.12.09 11:57



..ахх КОЛКО ХУБАВО

и са се мазали с тортиии Маман ,на рождения ми ден винаги вали сняг или поне повечето пъти ..така че ще има сняг за Коледа!



Тема Re: Привет и от меннови [re: flora bg]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано14.12.09 19:56



Винаги съм искал сняг, обаче на 25-ти заминаваме на планина и ме хваща страх от вашите пожелания да не си развалим празниците, и останем някъде по пътищата. Дано да завали малко преди това и спре:)



Тема Re: Привет и от меннови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.12.09 20:02



Ефи ако се отвори такава тема за внуци-бебешори аз пак ще спечеля засега наградата,щото съм най-"младата"баба.Моето последно внуче е на пет месеца.Незнам дали някой има по-малко внуче от моето,макар,че в най-скоро време една друга наша клубарка ще стане баба и аз ще ида на второ място.но засега държа първенството.давай наградата...



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Л»бовта!!!!нови [re: Buba67]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.09 22:20



В този слан#ев и много студен ден тук ви поздравявам с една моя л«бима песен и ви желая мнооооооооооооого л«бов , Даже може и да се вл«бите ако искате , л«бовта винаги е действала като най-доброто лекарство ....



Тема Re: Л»бовта!!!!нови [re: yraaa]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.09 22:33



И понеже , сама си харесах темата за л«бовта веднага се сетих и за една прекрасна л«бовна песен , пък и колкото мен стара...

Незнам , ама много я оби#ам тая песен#ица.....Не мога да откъсна о#ите си от теб ....



Тема Re: Л»бовта!!!!нови [re: yraaa]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано14.12.09 23:19



и от мен един поздрав





Тема Re: Л»бовта!!!!нови [re: Kaлoянa_]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано15.12.09 09:50



Добро утро и от мен .Страхотни песни момичета ,благодаря,ей разчувствахте ме . И аз да продължа темата за любовта с малко класика





Тема Re: Л»бовта!!!!нови [re: tinker.bell]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано15.12.09 09:54



Да гарниране музиката с по едно кафенце





Тема Re: Л»бовта!!!!нови [re: tinker.bell]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано15.12.09 11:25



Привет от мен ..чусесна тема ..Жени ,а това е от мен..обичам да обичам!!!!





Тема Re: Л»бовта!!!!нови [re: marggoto]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано15.12.09 18:33



и от мен





Тема Re:до Маманнови [re: Kaлoянa_]  
Автор EFO75 ()
Публикувано16.12.09 00:28



ОК.ще има награда ето


-това за роклята
На Коледа си пожелай те този подаръки ще се сбъдне.
п.п.А за най-млада баба,/на години/може да стана и аз,синът ми голямия ще прави 18 и незнам кога ще ме изненада,така че и за мен може да има наградиАЗ,съм горе-долу добре,прегръдки на всички клубари



Тема Re: Л»бовта!!!!нови [re: marggoto]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.09 04:04



И аз Обичам да обичам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Даже , като мъничко момиченце , като са ме питали...какво обичам да правя съм отговаряла ....Да Обичам!!!!!Още едно поздравче

...това е другият ми любимец..дето наистина ми СПИРА ДЪХЪТ , като го слушам....И както Мър казва...Поклон, Фредиииииииии!!!!



Тема Re: Л»бовта!!!!нови [re: yraaa]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.09 05:10



,любовта , любовта...аз и друг път съм го казвала сърцето е единственият орган при който рак няма....



Тема Re: Л»бовта!!!!нови [re: yraaa]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано16.12.09 06:03







Тема Re: Любовта!!!нови [re: Kaлoянa_]  
Автор EFO75 ()
Публикувано16.12.09 09:51



Добро утро,.По едно кафенце,желаете ли?
ето заповядайте


и чайче
отивайте в кухнята да закусвате



Тема До Пантерчето!нови [re: yraaa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.12.09 13:46



Пантерке, къде се изгуби по трасето бе мила? Да не си заминала в Африка на топличко,че тука застудя?

Я се обади, че се притесняваме.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Л»бовта!!!!нови [re: yraaa]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано16.12.09 21:51



И от мен





Тема Re: Л»бовта!!!! Я-а Люми, ха...нови [re: lumixx]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано16.12.09 23:43







Тема Здравейте!нови [re: Kaлoянa_]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано17.12.09 09:09



Луми ти както едно време черния пипер - ту се губиш,ту се появяваш...

но по късно, отколкото никога нали?...
Е сега Добро утро на всички момиченца и момченца! Намръщен ден, но няма значение, празници идват и никой не е в състояние да ни развали настроението...Хайде сега да пиенем кафенце и чайче,да закусим и кой каквото иска да си го прави.Едни ще работят/дай боже да имат работа,че лошо ако са безработни/други ще работят в къщи из кухнята/дай Боже да има какво да сготвят и нахранят домочадието,че иначе лошо/ други ще пазаруват/дай Боже да им са винаги пълни кесийките/ а други ще се веселят/дай Боже да има все повече дни за веселие отколкото за тъга.
И така спорен ден ви желая мили хора!

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Добро утронови [re: Kaлoянa_]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано17.12.09 09:10



Добро утро мили момичета,след всичкия сняг и дъжд ,които си имахме тук ,днес е доста студено и мрачно.
Желая ви хубав ден,изпълнен с цветно настроение





Тема Re: св.пророк Данаиилнови [re: tinker.bell]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано17.12.09 11:07



привет от мен ..честит имен ден на Данитата ни днес ..целувки и усмивки!





Тема Re: св.пророк Данаиилнови [re: marggoto]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано17.12.09 14:01



Здравейте всички, напоследък нямах време да влизам тук, но много ми липсвахте.
Днес има имен ден малкия ми син Даниел



Честит празник на всички именници!



Тема Re: св.пророк Данаиилнови [re: nadia_O6O6]  
Автор ИлeнkaKo (новак)
Публикувано17.12.09 14:08



Да е жив и здрав. Със сърдечни пожелания към всички именици за здраве, късмет, щастие и благоденствие.



Тема Re: св.пророк Данаиилнови [re: nadia_O6O6]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано17.12.09 16:46



Наде,да ти е жив и здрав,много радост и късмет.
Честито на всички именници !!!



Тема Re: Л»бовта!!!!нови [re: yraaa]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.12.09 19:52



За вас, приятели:

Romance D'amour







Тема Re: св.пророк Данаиилнови [re: nadia_O6O6]  
Автор EFO75 ()
Публикувано17.12.09 21:43



Св. пророк Данаил и трите момци Ананий, Азарий и Мисаил
600 г. преди Рождество Христово
Честват се на 17 декември
Рождественски пост
Разрешава се риба


Честит имен ден на всички празнуващи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.