Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ;-)нови [re: marggoto]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.12.09 15:18



Миличък marggoto, това е за теб, когато усетиш, че ти липсвам!





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА РОЖДЕННИЦИТЕ!нови [re: Юлия 48]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано02.12.09 15:24



Честит рожден ден, Адмирале!
Желая ти повече спокойни и слънчеви дни в живота. Лек и попътен вятър!



Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Размисли...нови [re: Юлия 48]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано02.12.09 15:46



Адмирале, скоро и мен ме бяха налегнали такива размисли.
Колкото и да се опитвам да живея като нормален човек, си давам сметка, че много съм се променила, най-вече ценностната система. Всичко това, което споделяте с Бубето абсолютно важи и за мен - не се ядосвам за дреболии, радвам се на дребните неща, искам да взема всичко от живота, а също и да дам каквото мога от себе си за любимите ми хора. Но "нормалните" хора не постъпват така

, напр. на работа колеги ме питат как съм - перфектно, казвам. Гледат ме странно, някои скришом и със изумление, всички знаят, че пет години се боря, че ходех с перука, че продъжавам всяка седмица да ходя на терапии... Но за мен си е перфектно - факта, че съм могла да стана отлеглото и да отида на работа при мен си е повод за голяма радост! Само вие тук може да ме разберете. Миналата година на едно коледно събиране с моя кум /с онкодиагноза/ така се забавлявахме - като за последно, че приятелката му каза: "Вие сте луди, ако човек не знае че сте с такива диагнози, никога не би повярвал, че може така да се веселите!"
С риск да ви досадя, но искам да споделя едно голямо разочарование от страна на колегите ми. Съпругът на наша колежка - чистачка, пострада лятото, след направени операции, рехабилитации, още е на легло. Имат 3 деца ученички, българи са -много трудолюбиви, но ги сполетя тази беда. По идея на ръководството трябваше да съберем пари - кой колкото даде, за да им помогнем. Очаквах, че всеки ще се отзове, какво беше изумлението ми, като започнаха да увъртат - не може ли утре, някои даваха с такова нежелание, други въобще не дадоха, та никой ли не може да отдели 5 лв. - това е една кутия цигари, тези хора не знаят какво е да си в беда и в безидходица и да няма откъде някой да ти помогне. Ето в такъв момент виждаш колко струва човека, а иначе може да си пием кафето и да си чешем езиците, много, много съм разочарована.

Адмирале, ЧРД и бъди такъв, какъвто си, много здраве и късмет!



Тема Re: ЗА ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИнови [re: Юлия 48]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.12.09 16:00



Желая на всички, които имат повод да празнуват,
най-ярките цветове от палитрата на щастието!





"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 02.12.09 22:18.



Тема Re: ЗА РОЖДЕННИЦИТЕ!нови [re: nelgina]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.12.09 19:15



Честит рожден ден и от мен

!

Хубави размисли на едни хубави хора

Прегръщам ви всички, но днес специалната печели Троекуров!





Тема Re: До Ембадемнови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.12.09 20:19



Еминце, да те питам нещо: ти имаш ли някакви специални съображения да не се регистрираш (в клуба имам в предвид). Не за друго ами понякога ми хрумва като видя, че си писала и се предполага, че си наблизо, да ти кажа или да те питам нещо лично, което не ми се струва, че е добре да е на явен постинг и не мога, защото не си регистрирана. Разбира се винаги мога да го направя по мейл или да ти звънна, но така или иначе като сме тук е по-удобно. Същото се отнася и за теб ако искаш да получиш някакво инфо от някой, което не е за предпочитане да е на постинг (например размяна на телефони или друго).

Освен това ще можеш да следиш прочетените от теб постинги (непрочетените са оцветени различно) и особено ако четеш от различни компютри.

Не е трудно - трябва да кликнеш в горната част на лявата колона на Нов потребител и да следваш стъпките при регистрацията.

Но ако си имаш някакви съображения - ОК.

Прегръдки за цялото семейство





Тема Re: До Ембадемнови [re: Ekna]  
Авторembadem (Нерегистриран)
Публикувано02.12.09 20:43



А, бе нямам никакви събражения, ама все ми дава, че името ембадем е заето и аз се ядосвам и зарязвам... ми не ми идва на ум друго, туй си го харесвам! кажи как да стане?



Тема Re: До Ембадемнови [re: embadem]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано02.12.09 20:47



Емче ,сложи една 1 зад името и готово или година и така!пак ще си ни Ембадем



Тема Re: До Ембадемнови [re: marggoto]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.12.09 20:56



Миии може Герда да си

или Ембадем на кирилица или Ембадем+ или Ем-бадем или Ем_бадем или Ембадем І, Ембадем Първа илииии Ембадем69 или _Ембадем_



Редактирано от Ekna на 02.12.09 21:02.



Тема Re: До Ембадемнови [re: Ekna]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано02.12.09 21:51



Еййй да си признае веднага този, който е откраднал името на Ембадем.......ааааааа пристъпник!


Хайде миличка регистрирай се някакси, ние всякак ще те одобрим.
И аз бих искала да ти драсна някой ред на лични, ама сега няма как.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.