Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:52 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: за рожденниците!нови [re: diana1OO]  
Автор EFO75 ()
Публикувано02.12.09 09:13



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК






Тема Re: за рожденниците!нови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.12.09 10:27



Адмиралче,ти се появи!Къде беше миличко някъде из океаните,моретата.....Но сега да ти честитя Рожденния Ден! Още много години ще го празнуваш този рожден ден момче - това аз ти го казвам и пожелавам!Всеки ден да е купон за теб и така да го изживяваш!



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: РАЗДУМКАнови [re: embadem]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано02.12.09 11:47



Привет

аа да вчера срещата със Стаси беше много приятна,ама как си я привиках само хахах.Появава се преди работното време и трябваше да си я прикоткам ,че все се беше качила У форда.
Еййй започна се със Стрелчетата ..честит рожден ден на Адмирала със звучната фамилия,аз му пожелавам -още една лъжичка позитивно мислене и една огромна порция смях!!!
На сестричката на Диана 100 - честит рожден ден и весело послещане на празника
Да знаете и аз съм скоро -дръж се земиоооо 20ти(Тоо Ефи и Ура знаят)
Ембадем ,ще си изчака поздравите от мен
Днес ходих до болницата да ги видя мойте хора,вдигнах им малко духа(и на мен ми е много зареждащо) и хоп на работа.Разказвах им различни случки от лекциите и с този прегракнал глас хахах много добре ми се получиха (Баба Мецанка)



Тема Re: РАЗДУМКАнови [re: marggoto]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.12.09 12:22



ЧРД Адмирале!
Идват такива дни, когато теглиш чертата и си даваш равносметка. Как живея питаш - простичко, бих отговорила. Защото добрата дума, усмивката на близък човек имат огромно значение. Най-трудното е да не те завлече течението. Веднъж осъзнала истинските неща, се налага да се чувствам като рефер и всеки ден да обяснявам, че не може да се ядосваш за грубите думи на шефа си, наглостта на някой на пътя и други неща от всекидневието на всеки. Всички около нас си мислят, че като си дадат душата на дявола, за да оцелеят всичко ще е наред. Забравят една важна подробност, душата не живее без тяло. Ценностите ни се изродиха. Стремежите са други.
Всеки път ме питат - как така се усмихваш, как така намираш добра дума и вървиш напред?
Всяка сутрин като се събудя имам две възможности. Едната е да обвинявам целия свят за болестта си, другата е да посрещна с усмивка новия ден и да му се радвам като подарък, като възможност да направиш добро. Аз вече пета година всеки ден правя своя избор. Само на един човек да съм се усмихнала и подала ръка, значи денят ми не е минал напразно. Не е лесно, но съм направила своя избор. Всяка сутрин като вляза в клуба и деня ми започва с усмивка. Всички тук са хора, които са разбрали, че подадената ръка и добрата дума вършат чудеса.
Та така живея аз.
Весел празник!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: РАЗДУМКАнови [re: marggoto]  
Авторembadem (Нерегистриран)
Публикувано02.12.09 12:56



да си призная, моя РД вече мина - аз съм на 26 ноември... И станах на 40! Отвсякъде съм в нов клуб! И на тези със знака на Рака в телата ;) и на тези след 40-така! Ще видиш, ще ме разбереш един ден като стигнеш тази зряла :))възраст! Спретнах си мил тих купон с най-старите приятели и още се кефя, че добре се получи. Има суеверие, че 40 не се празнуват, ама да имат много здраве! Тук и сега се празнува! Все се каня да мина да те видя, но все не ми остава време, да му се не види!



Тема Re: РАЗДУМКАнови [re: embadem]  
Автор Valery 72 (новак)
Публикувано02.12.09 13:40



Пожелавам на Адмирал Троеруков много щастие,здраве и покоряване на нови брегове!Човек с такъв псевдоним няма начин да не се справи.



Тема Re: РАЗДУМКАнови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано02.12.09 14:16



Браво БУБЕ

Въпреки че все ме ''вадиш от дъното'',и всекидневно ме сритваш,пак си за пример на всички.Не е никаква ''четка''-ти поне си ме знаеш от малка пикла.че говоря'право куме в очи''.А и то друго неможе да се очаква от Добър Човек' като теб.Обичкам те и те прегръщам,стаси




Тема ЗА РОЖДЕННИЦИТЕ!нови [re: EFO75]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано02.12.09 14:27







Тема ЗА РОЖДЕННИЦИТЕ!нови [re: Aдмиpaл Tpoekypoв]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано02.12.09 14:30








Тема ЗА ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИнови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано02.12.09 14:41



За всички ВАС виртуални,и реални приятели

ОБИЧАМ ВИ!
АЗ ВЯРВАМ, ИСКАМ - И МОГА!ЗАТОВА ЩЕ УСПЕЯ! Да се справя с превратностите на моя живот!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.