Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано29.11.09 17:15



И аз много обичам животните,особенно котетата,много са гальовни и забавни.Гледали сме си няколко котки у дома ,е не са били чистокръвни :).Последната спеше под завивката при мен и не даваше на никой да ме докосва

В момента нямаме котка заради дъщеря ми,преди време ми направи алергична кашлица и лекарката каза ,че е от домашното животно.След време каза ,че ще го израсте и съм решила да си взема породисто коте .
А сега да ви разкажа за котето на свекърва ми.Едно мъничко котенце се въртяло под терасата и тя си го хранила,пускала му кокалчета и то все идвало при нея.Така са се харесали двете,че тя си го прибрала и сега си го гледа.А то е много хубаво коте ,с дълга рошава опашка и се разхожда гордо като принцеса.Много бе6е смешна ,когато се видяха с внучето ,той се мъчеше да й бръкне в очите и да я дръпне за опашката и хем го е страх ,но посяга.А тя горката стои и само се защитава като леко размахва лапичка ,но без да го нарани и току се скрие под гардероба и наднича плахо от там.Много се смяхме с двамата немирници



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано29.11.09 17:46



Ми не се е разгонила още ?!? Вече е на година и 3 мес., а няма още и намек, странна работа. А един колега има дългокосмест мъжкар, ама е ангорец, не персиец и постоянно пита как е момата, а тя момата хич хабер си няма

Ама не ми се дава на ангорец и се чудя как ще му кажа някой ден, че не сме го искали техния и сме си намерили друг Ама като й се доще либов да върти имам в предвид един-двама ще й ги водя на ревю и интервю да си избре по нейните си критерии, че то нали любовта е сляпа, как можеш да предположиш къде ще има ток и жици

Ама я Бъртчо какъв късмет е извадил Либов от пръв поглед На това му се вика "Аферим!" (не съм сигурна точно какво значи, ама май тука му е мястото )

Тинкерче, ми то като му дойде времето може и за теб да има, живи и здрави, от чедата на Лорейн , стига да ти харесва нашата порода, ама то рибката е още в морето, де!



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Ekna]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано29.11.09 17:59



Екна,мила,как да не ми харесва,та тя е такава сладурана малката Лорейн,с гордост и радост ще отглеждам потомството й ,тя само да се влюби в подходящия кавалер.Да знаеш само как се зарадва детето като й казах





Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: tinker.bell]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано29.11.09 19:48



Хей, Екна-Добре дошла...липсваше!!!

Твойта котаранка, е страхотен сладур...как так ще навлизат в убежището и (нали за котките Домът е всичко..макар че пак има изклучения моят Томи -достопочтеният котарак Ветеран Емигрант и с това свикна )



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: yraaa]  
Автор EFO75 ()
Публикувано29.11.09 23:42



И моя Томи,порастна вече/5м/и си пази територията-в хола на дивана и на никой него отстъпва.-качвах снимка та му/.
Екна,добре е че се забавляваш,то купоните са хубаво нещо

.
А празниците са си семейни,и затова си седим мирно и кротко
п.п. май животните с всичко свикват



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: EFO75]  
Автор EFO75 ()
Публикувано30.11.09 00:02



Андреевден ден се празнува на 30 ноември в почит на Свети Андрей Първозвани. Имен ден имат Андрей, Андриян, Андрея, Андро, Храбър, Храбрин, Силен, Силка, Дешо, Дешка, Първан, Пръвка и други. Наричат този празник още и Мечкинден, защото според легендата Свети Андрей единствен е нямал свой празник, възседнал мечка и отишъл при Господ. На този ден се яде сладка царевица, варят се и жито, боб, грах, леща, просо, ечемик. Затова и в повечето ни картички присъстват двата символа на празника - мечката и царевицата. Картичките са наши авторски, правени специално за потребителите на animacii.net, така го правим за всички именни дни и типични български празници. Поздравителни картички, създадени с много търпение и любов от българи за българи, за да не забравяме традициите и корените си.
Честит имен ден на всички празнуващи.



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: Buba67]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.09 07:38



Добро утро-за вас и Лека нощ за мен!Поздравявам ви с една прекрасна песен на Канадският Seal-както го наричат...разкошният фънки банд....Лек и спорен ден!!!И не се ядосвайте за щуротии, смейте им се, радвайте им се!!!!





Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: yraaa]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.09 07:44



Животът е толкова шарен!!!И това е, което му е хубавото!!!





Тема Андреевден!нови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.11.09 09:05



Честит Имен Ден на всички, които имат такъв на този ден!Желая им здраве,дълголетие и щастие!

Приготвихте ли царевичката?Моята се вари на печката... а лещата е почти готова с доста чесънче и нарязани морковчета.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Андреевден!нови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано30.11.09 09:39



Ние сме на бобец-в гюветджета!
А ,чайчето/кафето/?изпихте ли?


Приятен ден ,и спорна нова работна седмица.И аз сега ''изчезвам по задачи''-ей край нямат





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.