Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Едно Писмо до Дядо Коледанови [re: tinker.bell]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.12.09 09:27



Здравей те,приятели.


Още не съм,за мен/няма време/но аз си искам само едно-'живот и здраве'',.Писах с малкия син писмо за Дядо Коледа,/поправка от училището/-ама мноого дълго-10точки. ,то какво ли не.Но най ми стана мило в 2точка-''Искам мама вече да не ходи по болници,и да не ни се кара''
Ей тая поправка-листа си го оставих за мен,та като отидат на училище,аз си остана с Томи и Берта,и хем си говоря с тях,хем си поплаквам.
п.п.Маман,аз съм си щедра по-природа,хич не съм прекалила с подаръците.когато мога и имам всичко давам,и правя.



Тема Re: Едно Писмо до Дядо Коледанови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.12.09 09:29



Аз с двете ръце,се подписвам.




Редактирано от EFO75 на 11.12.09 09:34.



Тема Re: Едно Писмо до Дядо Коледанови [re: EFO75]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.12.09 09:36



Не се и съмнявам Ефи.Много ме разчуства тази втора точка,защото същото го искат и моите внуци е и децата де-но те са големи.А внучетата милите,само да охна за нещо и търчат към мен с такива ококорени и изплашени очички...че ми приличат на две сърнички с тъжни очички.Но ние сме жилави и лесно няма да се предадем.Много обичат да ми помагат да стана от леглото , от стола/че понякога от дълго стоене се сковавам/и двете внучета протягат ръце и ме издигат на крака.После се хвалят на майка си,как са ми помогнали и са горди.

Сладки дечица...да са ни живи и здрави и тях нищо лошо да не ги лови. Нали живеем за деца и внуци...

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Едно Писмо до Дядо Коледанови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.12.09 09:50



Така е Фло.за тях всичко правим и затова се държим.И на тях не им е никак приятно да ни гледат как си'стискаме зъбите',но не го показват.а ние неможем да го скрием,все пак живеем заедно.


Ей така са мойте момчета/в всичко ми помагат/а аз само 'нареждам'



Тема Re:една задачанови [re: EFO75]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано11.12.09 12:14



Привет от мен


Имах една задача поставена и ето резултата.
Реших да работя с глухонеми деца.Разговарях с психоложката на училището и тя ми предложи 6 клас.Много хубаво рисували и има обособено ядро от 3 деца ,които дърпали напред останалите.Има такива със съпътстващи заболявания и т.н.Казаха ми ,че трябва да опростя приказката ,която съм избрала и да има репетиции.И аз ,се съобразих..и какво се получи..
Децата се съгласиха да участват със страхотен ентусиазъм,предложих им да направим декори(приказката е 3те прасенца)..една група правят сламена къща,други дървена ,а третите тухлена.(Тук отново ще се включи Бубка с помощ за снимките ,на къщите ..направооо са страхотнии)
Принтнах им маски на вълци и прасета(Благодаря Бубе)!
и за тези деца ,които уж няма да се включат маска -домино!Нооо..
всички момичета искаха да са прасета ,а момчетата вълции..изиграхме 4 пъти приказката ,за да си покаже всеки вълкНай-забавната част беше -как скачат от един стол(т.е. през комина в котела и бягат с опърлена опашка),а момичетата се специализираха във викове и гримаси на страх ,тичайки към следващата къщичка ,докато ги гони страшния Вълк...от миналия път съм си взела поука от репликата-'Арее и следващия път да носиш нещо за ядене'хахха много беше зареждащо!!!
И възпитателката ги пита -Искате ли пак да играете театър и те ДАААА УТРЕ ПАК!!





Редактирано от Buba67 на 11.12.09 13:20.



Тема Re:една задачанови [re: marggoto]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.12.09 13:21



Марго, не ми разрешава сайта да ги редактирам, но и така се вижда, че децата са въображение. Заредили сте се взаимно с емоции и това е чудесно.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Едно Писмо до Дядо Коледанови [re: EFO75]  
Автор maika5O (добронамерена)
Публикувано11.12.09 16:16



Здравейте,
Писмото до Дядо Коледа на Фло много ме разчуства, даже си поплаках. По-хубаво от това немога да измисля.
Толкова е отморяващо човек да Ви чете, че нямам просто думи да се изкажа, дъхът ми секва.
Обичам Ви, най най...... искренни пожелание за дълголетие и Дядо Мраз Ви сбъдни едно от най-искренните Ви желания.
За мен не искам нищо, децата да са живи и здрави, това ми е достатъчно.





Тема Re: До майка - Аннанови [re: Kaлoянa_]  
Автор maika5O (добронамерена)
Публикувано11.12.09 16:24



Калояна, специално ти благодаря за поздрава. Искра Радева е голяма чаровница, а песента е чудесна, точно за мен. Децата отлетяха от нас. Но такъв е живота. Ще гледаме само напред.


Екна благодаря ти и на теб за пожеланията.
А сега един въпрос. Къде в интернет може да разгледаме картички с пожелания за нова година. Нали трябва да изпратим по една картичка на най-близките хора. Та ако някой може да качи линк за това ще му бъда благодарна.

Редактирано от maika5O на 11.12.09 16:29.



Тема Линкове за коледни картичкинови [re: maika5O]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.12.09 17:06



Линкове да искате.


Ето три:







Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 11.12.09 17:06.



Тема За хубавото ви настроени - един танц...молянови [re: Buba67]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано11.12.09 17:32








Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.