Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема До ЕфОнови [re: EFO75]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.09 05:12



Ефи, най-добре е да се татуира знакът за здраве...знам от Китайци , че така действа най-добре!!!





Тема Re: Добро утро.нови [re: yraaa]  
Автор EFO75 ()
Публикувано08.12.09 08:34



Добро утро приятели!Приятен ден,и весело изкарване на студенсткия празник.Хайде ставайте на кафенце/чайче/,за да имате време да се приготвите за хубавия ден.


Урааа,сигорно е по-добре на татуировка,но немога да го направя.Алергия имам вече от всичко,а и мъжът ми как ли ще реагира ако ме види с татунезнам.



Тема Re: Добро утро.нови [re: EFO75]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано08.12.09 08:36



Добро утро ,започнете деня с усмивка







Тема Re: Ей, момичета, Благодаря Винови [re: Kaлoянa_]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано08.12.09 10:17



Не знам направо какво да кажа. Освен, че сте много мили и човечни, а също така много се радвам, че познавам и някои от Вас на живо. Всички да сме живи и здрави, и усмихнати, желая го от сърце. Съжалявам, че не мога да Ви почерпя с рибена чорба и от рибника, но все си мисля, че някой уикенд може да се съберем на някоя виличка и тогава да Ви спретнем с Фло нещо апетитно. Целувки на всички и много усмивки, от сърце Ви го пожелавам мили мои.



Тема Re: Ей, момичета, Благодаря Винови [re: Гaмбa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.12.09 10:36



Да ти е жив и здрав студента Гамба! Само успешно вземане на изпитети му пожелавам и много щастие!Марго честит празник!Веселие с приятеляти и умната като празнуваш,да не вземеш да се изкълчиш и ти като Екна...

На всички студенти щастие,любов,успех в учението и в живота!

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Щур купон за всички студенти!!!нови [re: flora bg]  
Автор Danito495 (огнена)
Публикувано08.12.09 10:55



Добър ден приятели !!!Мила Марго и всички минали и настоящи студенти ,пожелавям ви щур,щур купон до зори и умната де с пиенето

.Обичам си ви !!!



ДНЕС,ЗАЩОТО УТРЕ Е............ДАЛЕЧЕ!!!



Тема Re: Ей, момичета, Благодаря Винови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано08.12.09 14:39



Флора,нека се обичат младите

,а за 'произшествията''ще помагаме
Аз ,след една шепа хапчета/зле ми е/,така съм заспала че сега ставам,а на вън вали дъжд./софия/май от утре ще си имаме сняг



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: yraaa]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано08.12.09 15:07



Благодаря

и мама ми каза 'консумирай с мярка!'хахаха А Бърт е на Витоша и го вали снежец и му замръзват лапките ,ама такова тичане е паднало
п.с. ще празнувам в петък с колегите ми суперр ще нищим Фройд!!!



Тема Re: РАЗДУМКА № 37нови [re: marggoto]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано08.12.09 15:12



Мариетка, честит празник и весел купон на теб и всички студенти





Тема Re: EFO75нови [re: Mpaвka]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано08.12.09 20:02



Ееее,Мравче, мила, липсваш ми напоследък

Между другото как само съм улучила - на ключодържател си купих това лято от почивката ми в Могилица точно Тигрово око и много си го харесвам - приятно е да го държиш в ръката си и наистина ми действа зареждащо.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.