Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.07.09 07:48



Налага се да отворим продължение на темата.

може да се чете началото й.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: *jull**]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано03.07.09 00:04



От нашия онколог знам,че дозата Темодал се изписва според теглото на пациента.
Ето и 1 рецепта за имунитет,която ми я каза неврохирург
6 листа спанак
6 листа китайско зеле
3 зелени ябълки
1 връзка магданоз
8 стръка целина
Също така ми каза,че може да се взема млечен протеин 2 часа преди ядене.Продава се в аптеките,казва се Биогама



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: Лoли]  
Авторdoc (Нерегистриран)
Публикувано03.07.09 07:11



Темодал се приема заедно с лъчелечението в продължение на целият курс на лечение - около 40 дни а след това на 5-дневни курсове през 28 дни


Редактирано от *jull** на 03.07.09 07:52.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: doc]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано03.07.09 09:21



Здравей doc,моите уважения към теб защото може би си единствения лекар влизащ в клуба и съпричастен със страданието на клубарите.По-принцип на теория Темодала се дава точно така, но на практика се налага няколко пъти да ти променят датата на започване на лъчетерапията защото "пътя на Темодала е дълъг и сложен", а пък за монотерапията ако няма кой да ти обясни каква е процедурата на изписване ще си почакаш доста./поне в Софийската онкология е така/

От всяко една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: reni56]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.07.09 13:55



Моите уважения към doc, но държа да поясня, че не е единственят лекар, който влиза тук.
В темата "Въпроси към лекарите" пише друг лекар с ник MD. Разбира се, всички ще се радваме,
ако повече медици посещават Клуба ни.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: *jull**]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано03.07.09 20:27



Здравей jull,аз от скоро съм член на клуба,през малкото време с което разполагам обикновенно се насочвам към 2-3 теми които са свързани с нашето заболяване и затова не съм попадала на мнението на друг медик ,извинявам се за това, благодаря на всички лекари които отделят от времето си ,съпричастни са с нашите проблеми и безкористно помагат с мнение и съвети,те наистина могат да се нарекат ЛЕКАРИ!

От всяко една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: reni56]  
Автордo вcичkи (Нерегистриран)
Публикувано03.07.09 20:44



със ника док, се подписва д-р Данов, който има клиника в София и обира и последните пари от болните и тяхните близки, не се лъжете, не помага, ама е хитрец от класа,работи със лоби от Министерството на здравеопазването, крадат с пълни шепи и изнудват, има-няма се появява, само се чудя как още не е ракламирал неговите методи и докога хората ще вярват в празните му приказки



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: дo вcичkи]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.07.09 23:02



Как може да се докаже това? Няма регистрация,
така че всеки може да пише с този ник...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: *jull**]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано03.07.09 23:40



Как може така: да се хвърля публично обвинение от нерегистриран към нерегистриран? Човекът е посочил линкове към листовките на лекарство, никого за нищо не е агитирал - тук... Много е грубо това обвинение, а хората влизат в този клуб с бедата, която ги е сполетяла. Не може така!!!



Тема Re:мас ефект [re: ivaceda]  
Автор MamaD (минаващ)
Публикувано15.07.09 21:35



mass effect (mas ef fekt') Damage to the brain due the bulk of a tumor, the blockage of fluid, or excess accumulation of fluid within the skull. Скромния ми превод - увреждане на мозъка причинено от размерите на тумора, блокаж на течност , или акумулиране на излишък на течност вътре в черепа.

Рени, отговарям ти тук, да не се бъркам в темата на МД. Дала съм ти линк към "речник" за мозъчни тумори.
Успех мила!

Редактирано от MamaD на 15.07.09 21:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.