Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема КЛЕЕВА ТИНКТУРАнови  
Автор mar4ela23 (непознат)
Публикувано26.04.09 18:03



Моля за мнения - някой ползвал ли е 30% клеева тинктура. На мен ми я препоръчаха като хранителна добавка с много добро антибактериално действие. От една седмица я пия по 10 капки 3 пъти дневно, разредени в 50мл вода половин час преди храна.Незнам колко време да я пия.



Тема Re: КЛЕЕВА ТИНКТУРАнови [re: mar4ela23]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.09 19:56



Това разтвор на клей(хума) ли е?





Тема Re: КЛЕЕВА ТИНКТУРАнови [re: yraaa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.04.09 20:06



Става въпрос за пчелен клей (прополис). Няма проблем да се пие продължително време.
Наистина има изразено антибактериално и имуностимулиращо действие.
Може да се купи от аптеката, а също и да се приготви вкъщи с прополисови пръчици и спирт.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КЛЕЕВА ТИНКТУРАнови [re: *jull**]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.09 20:12



Да бе съвсем забравих за пчелният клей....Верно , че на него също му викат клей...Мерси , Джул!!!





Тема Re: КЛЕЕВА ТИНКТУРАнови [re: yraaa]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано26.04.09 21:02



В момента аз я пия.Три пъти дневно,но по 20 капки.Купих я готова от аптеката.Не е скъпа.





Тема Re: КЛЕЕВА ТИНКТУРАнови [re: iliana.k]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано26.04.09 22:20



Тази тинктура я препоръчват за възтановяване на организма след лъчетерапия



Тема Re: КЛЕЕВА ТИНКТУРАнови [re: Лoли]  
Автор luna63 (мунка)
Публикувано29.04.09 18:44



Незнам, но аз я пих една седмица 3 пъти по 10 капки и ми възпали хранопровода. Може и да съм алергична. Имам алергия към полени и прах.Интересно пък като си хапвам медец нищо не ми става на гърлото.



Тема Re: КЛЕЕВА ТИНКТУРАнови [re: luna63]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано29.04.09 22:02



Mоже да имаш само алергия към пчелния клей.Има такива хора-от мед им няма нищо а от прополис-да или пчелно млечице.Различно е.За това като се започва да се приема прополис трябва да се започне с по-малка доза,заради евентуални алергии.
1 ден -5 капки
2 ден- 2 пъти по 5 капки
ако всичко е наред се увеличава по 5 капки дневно докато се стигне до 20 капки,след това се увеличава до 35 капки и се приема 3 пъти дневно.Така 2 месеца,след това се прави 2 седмици почивка
.След това се вземат 3 по 30 капки дневно.Прасавят се общо 3 курса.



Тема Re: КЛЕЕВА ТИНКТУРАнови [re: Лoли]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано23.11.09 10:16



В момента взимаме прополис, домашно приготвен. Четох за противотуморният му ефект, дори и в клуба е писано за него. Иска ми се като свърши дозата да продължим с приема. В аптеките има клеева тинктура, но на различни фирми. Някой ползвал ли е "прополин" и какво е мнението ви за него.



Тема Re: КЛЕЕВА ТИНКТУРАнови [re: ana8]  
Автор EFO75 ()
Публикувано23.11.09 10:44




В момента съм на прополис,пчелно млечице,др.билки, 'gericaps'-витамини А+Е+ и соево масло,лекарства.Но аз ги редувам и с други-всеки месец различни лекарства и билки.Когато мога взимам от пчелари,/пие се по различен начин/ако не от аптеката.Така че вие трябва да решите дали помага и да се консултирате за приема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.