Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема КУТИЯ "ДОБРАТА НОВИНА" нови  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.12.08 21:55





Най-после стигнахме до второто издание на тази хубава кутия.
Силно се надявам, че ще се пълни по-бързо от първата.
Нали именно тя ще символизира нашия "КЛУБ НА ЧУДЕСАТА"!


Успех на всички и много поводи да пишете на този весел пощальон!




Тук е линкът към първата кутия:

"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 02.04.10 15:59.



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА" № 2нови [re: *jull**]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано06.12.08 11:43



Бреееей, на никой не му се пише тук бе. Ето ако искате добрата ми новина пак ще я повторя. Давам ви един линк, гледайте и се учете

. Булката съм аз. Само след 45 дни след операцията реших да вдигна сватба и да стана съпруга. Поне това докторите не могат да ми отнемат, както ми отнеха това да бъда майка. Е, в живота все пак има и други важни неща освен да си родител, е, да това си е най- най- важното, но има и още моменти, които непременно трябва да се изживеят, като например днешния празник. Така че, стягайте се и живейте живота си. Обичкам ви всичките и ви благодаря че сте тук. Честит имен ден Никита
Ей ме на:

Редактирано от *jull** на 08.12.08 22:50.



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА" № 2нови [re: *jull**]  
Автор dilma (непознат )
Публикувано07.12.08 17:43



Здравейте. Казвам се Десислава на 32 г. от гр.Дупница. През септември 2007 г. се наложи да ме оперират от киста на десен яйчник. Окончателна диагноза ФУЛИКУЛАРНИ КИСТИ. ГРАНУЛОЗОКЛЕТЪЧЕН КАРЦИНОМ. Носочиха ме към Дървеница за да се подтвърди резултата от хистологията. Потвърди се. Декември 2007 г. втора операция тотална хистеректомия с аднексите и оментектомия. Диагноза: Са оварии Т1а.Ст.пост ЛХТ кум аднексибус билатералис ет оментектомиям. След изписването са ме предлажили на Копитет по Онкогинекология и са решили да проведа комбинирана химиотерапия по схема С-Р. Януари - юли 2008 г. 6 курса химио Platina, Endoxan. Косата не ми окапа, но гаденето, повръщането, отпадналоста, запека и т.н. неудобствата не ми се разминаха.Авгест 2008 г. направих ЯМР на коремни органи и малък таз. Резултатът е ОК. Ноември 2008 г. направих маркер профилактично Са 125 резултата е < 4.



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА" № 2нови [re: dilma]  
Автор arhitekta (КАНДИДАТ ЧЛЕН )
Публикувано08.12.08 23:49



Поздравления !!! Пожелавам ти от все сърце всички бъдещи изследвания да са все ОК и много, много хубави дни занапред.



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА" № 2нови [re: arhitekta]  
Автор мapa (непознат )
Публикувано09.12.08 15:07



ми айде да се пиша и аз...не че е чудо голямо

праскам един копи пейст от темата:
киста на левия яйчник открита февруари.да му се невиди...расте! според ехографа няма данни за туморни формации. прави се проследяване. така е вече 5-6 месеца. ако продължава да расте-септември-операция. имам една операция преди години- беше се спукала, пак на левия яйчник. оперираха ме тогава уж от апендицит, ма той си беше заради изтеклото от кистата. (28.07.2008)
е, махнаха я. в АГ-майчин дом. на техния ехограф излезе многокамерна, с папиларни разраствания, около 6 сантиметра. не можеше с лапароскопия, та се наложи отворена операция. при гефрира сичко е било наред. всичко друго ми е на място, махната е само кистата. вчера си взех и епикризта с пълната хистология. доброкачествена. много леко мина всичко-ползвах хомеопатия. вече си спортувам активно, секса го подкарах от 3-4 ден след операцията. бях обещала, че ще пиша, писах
(06.12.2008)



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА" № 2нови [re: мapa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.12.08 15:15



Благодаря, че писа, макар да не го броиш за "чудо голямо", ама си спомням как се беше впрегнала покрай изследванията!
Радвам се, че "чудото" не е голямо, защото ще те четат и хора, които се вцепеняват само от мисълта, че "нещо им има"...
А то може бързо и сравнително лесно да се преодолее, стига да не се губи време и самообладание! В този смисъл опитът
ти е много полезен.
Пожелавам ти да не добиваш повече опитности в тази посока!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА" № 2нови [re: *jull**]  
Автор мapa (непознат )
Публикувано09.12.08 16:06



и аз си го пожелавам

ма аз не се бях спекла беше се опитал да ме спече МД. инак знам чудесно за кво говориш-има си хора с бесен ужас от кво ли не...па как умеят да се самонавиват...ма мисля, че там требе и бой с тухла четворка(мож да триеш на воля, щот аз съм мноо хлевоуста)



Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА" № 2нови [re: мapa]  
Авторdara (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 21:26



Здравейте!Моята добра новина е че след лъчетерапия и неприятната брахотератия от 6 см тумора на милото ми майче (болна е от рак на маточната шийка) се е смалил до почти 1 см.Това и нея я ободри и сме готови да се борим с пълни сили.





Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА" № 2нови [re: dara]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано15.12.08 21:28



Браво, миличка! Специални поздравления на милото ти майче!
Разбира се, че ще се борите, шансът е на ваша страна!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Кутия "ДОБРАТА НОВИНА" № 2нови [re: *jull**]  
Автор mimoza - живa (кукуряк)
Публикувано15.12.08 21:31



Браво, това е добра новина. Поздрави и от мен на майчето ти, и аз минах от там, и знам че не е страшно. Много ЗДРАВЕ ви желая.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.