Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Black seed oil лекува рака на панкреасанови  
Автор Nootropic (непознат )
Публикувано30.10.09 02:28



Това е темата на hospitalier, който тук пише под друг ник:

Поредната безсънна нощ и съм се забил в архивите на стотици университети и лаборатории и научни институти.Търся нещо което е хем алтернативно хем научно и проверено.И ето растението Nigella Sattiva лекува рака на панкреаса и други видове рак.Това е категоричното становище на някакакви учени от университет Томас Джеферсън -Филаделфия.Става въпрос за една съставка която я има в най високи концентрации в това масо -BLACK SEED OIL което е масло от това растение -забравих му българското име.Оказва се че това Black seed oil е най почитаното средство за лечение в близкия изток и лекува всичко има невероятни свойства.Използва се от хиляди години.Моля ви който знае за него нещо дали го има в България и как може да се купи да пише.Учениет са категорични че буквално тумора изчезва чрез активиране на апоптозата в раковите клетки на панкреаса а като се комбинира с химиотерапия резултатите са повече от впечатляващи.Другата седмица почваме с Гемзар и ще го включим задължително ако трябва от чужбина ще го вземем.
Ето линкове:





Редактирано от *jull** на 15.02.10 14:14.



Тема Re: Sutherlandia за рак на панкреасанови [re: Nootropic]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.10.09 09:33



Здравей Nootropic. За съдерландия има малко споделен опит в клуба. Ще сложа линк. Радвам се, че споделяш информация, личен опит и благодаря. Дръж ни в течение как се чувства жената, какво пие.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Люцерна при рак на стомашно-чревния трактнови [re: Buba67]  
Автор Nootropic (непознат )
Публикувано30.10.09 23:49



Забравих да кажа само че въпросния L-canavanin се съдържа и в люцерната или Alfalfa. Много биолози я препоръчват за рак локализиран в стомашночревния тракт. Тъй като Sutherlandia я има само в София и центърът работи с поръчки, може хората от провинцията да си взимат люцерна на таблетки. Колкото по голяма доза толкова по добре. Тя има и други забележителни свойства, като детоксикация на организма и предизвиква мека естествена диуреза. Богата е на калий и други ценни вещества.

Редактирано от *jull** на 11.11.09 08:44.



Тема Re: Sutherlandia за рак на простататанови [re: Nootropic]  
Авторanelgima (Нерегистриран)
Публикувано09.11.09 17:51



Бих искала да Ви попитам как се чувства майка Ви след приемането на Съдерландия. Баща ми е с рак на простатата с метастази в костите и досега му давахме Биобран и Лизивит С към хормоналното лечение. Но се спрях и на Съдерландия - затова моля за коментар, ако е удобно, разбира се.

Редактирано от *jull** на 11.11.09 08:39.



Тема Re: Бифунгин и Ukrain нови [re: anelgima]  
Автор hospitalier (непознат )
Публикувано10.11.09 05:31



( Аз съм авторът на темата-Nootropic)....Ами относно съдерландията майка ми не я приема още защото във въпросния продукт Sutherlandia OPC има и екстракт от олеандър който е силно токсичен макар че е дозиран прекрасно и токсичноста му действа само на раковите клетки.Но понеже майка ми има висок билирубин се въздържам да я вземам.За съжаление в България няма само Sutheralndia.Иначе ви съветвам да я вземете за баща си няма да сбъркате но Вие ме заинтригувахте относно препарата Biobran.Има ли ефект от него.Защото майка ми е на AHCC+Лизивит.
Напоследък ми се отвориха очите за някои неща и ви съветвам да си вземетет Бифунгин. Това е екстракт от гъбата Чага. Ако можете да си намерите и лекарството Украин ще е супер :). Не мога да разбера защо се пише наляво и надясно за някакъв си Натанал(който видите ли,, бил въведен в световната практика,, а го знаем само в България...?) а световно известно лекарство като Украин за което има над 160 научни публикации в PubMed нищо.???



Редактирано от *jull** на 11.11.09 09:05.



Тема Re: Рак на простатата [re: hospitalier]  
Авторanelgima (Нерегистриран)
Публикувано10.11.09 05:57



Като гледам часа, в който пишем... поне при мен ситуацията е притеснителна. Днес ще ми кажат какви са резултатите от всички изследвания - задържаха баща ми цяла седмица в болницата, подсилват организма, правяг кръвопреливане за хемоглобина, вливат зомета и дексаметзон и още неща. Лекаряг твърди, че прилаганото досега лекарство андроген Андрокур не действа и ще го сменят с по-ефективно.
Така че, според мен... от Биобран не виждам ефекта засега, но не се знае какво би станало без него... Баща ми взема 2 грама Биобран на ден - досега 250 капсули.
Ако все пак има някаква положителна промяна в конкретните изследвания, като видя епикризата и се срещна с лекаря днес, ще пиша.
Благодаря за Бифунгина, ще чета веднага.

Редактирано от *jull** на 11.11.09 09:09.



Тема Re: Saw Palmeto и PC-SPES за рак на простататанови [re: anelgima]  
Автор hospitalier (непознат )
Публикувано11.11.09 00:25



За съжаление не мога да спя по цели нощи :(...
Намерих този сайт специално за теб:


Някои от нещата ги има в България (поне това на фирмата NOW FOODS). На първо време си длъжна да му вземеш соеви изофлавони и някакъв препарат който съдържа Saw Palmeto (мисля че имаше и лекарствени такива). Има една китайска билкова формула, която е специално за рак на простата PC-SPES.Това е най доброто което можеш да му вземеш и е признато от офицалната медицина. Не знам дали го има в България и как може да се поръча... Успех

Редактирано от *jull** на 11.11.09 09:07.



Тема Re: Рак на простататанови [re: hospitalier]  
Авторanelgima (Нерегистриран)
Публикувано11.11.09 08:00



Благодаря за загрижеността. Трогната съм. Прочетох отгоре отгоре засега за PC-SPES - изтеглено е от пазара на Щатите, заради странични сериозни ефекти, но е смятано за доста приемлив вариант в случай но хормонорезистентни тумори, какъвто е случаят на баща ми явно. Ще чета подробно и внимателно пак - много полезно ще е Палмето.
Успех и при вас. Много късмет.

Редактирано от *jull** на 11.11.09 09:10.



Тема Re: Sutherlandia за рак на панкреасанови [re: Nootropic]  
Автор polly 68 (непознат )
Публикувано23.11.09 01:19



здравеите,на маика ми и откриха рак на панкреаса,направиха и операция-но без да го отстранят. бил сраснал с жажни вени.тожа което ми казаха е че са го калцирали,и са сложили байпаси на някои органи за да могат да функционират.предстои ни химиотерапия на 25.11.09,но с какво не знам.след много четене на своя глава реших да и взема АНСС от Неогенезис. от вчера го пие но и е много дискофортно ,а днес вечерта го повърна .вие пихте ли го има6е ли странични ефекти?



Тема Re: Sutherlandia за рак на панкреасанови [re: polly 68]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.11.09 11:12



Защо не се консултираш с фирмата, от която сте го взели?



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.