Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема хайде, помагайтенови  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано09.11.09 11:58



Здравейте мили мои

!От доста време избягвам тази тема,и все не се решавах да пиша тук и да ви поискам съвет,но по-добре тук отколкото да тръгвам по доктори.Не че, не съм ходила. Преди известно време мисля, че ви бях споменала че имам кръв в изпражненията.Аз си мислех, а и тук в клуба ми бяхте споменали за вътрешни хемороиди.На контролният преглед ми казаха че е от лъчето и че след време ще изчезне а на скенера който правих преди месец нищо не се виждаше.Взех си направление за иригография но ме е страх да отида.Някой ми беше казал че е доста болезнено и некомфортно, и че го правили с упойка,но тук в Казанлък като попитах за упойка ми казаха че не го практикували така.Има ли място за притеснение, за по сериозно заболяване като рак на дебелото черво напр.Какви са симптомите?И другото нещо което ме притисни снощи за което много се изненадах е че прокървих при полово сношение(доста обилно),а днес няма нищо.Дайте ми съвет.ОБИЧКАМ ВИ ама вие си знаете

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: хайде, помагайтенови [re: panterata68]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.11.09 16:14



Не се офлянкай а веднага иди при твоята онкогинеколжка.не е за пренебрегване това кървене и не е случайно. Веднага иди чуваш ли?

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: хайде, помагайтенови [re: panterata68]  
Авторsvetli_84 (Нерегистриран)
Публикувано09.11.09 17:42



".Някой ми беше казал че е доста болезнено и некомфортно, и че го правили с упойка,но тук в Казанлък като попитах за упойка ми казаха че не го практикували така"- по- добре заминавай на доктор!!! И на мен ми казаха така и се оказа полипи, сега съм без дебело черво... И моята лична все така казваше и накрая... Заминавай на лекар да ти направят "болезненото изследване"!!! И аз кървях и понеже съм млада без да ме гледат- хемороиди, хемороиди- да ама не !!!



Тема Re: хайде, помагайтенови [re: flora bg]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано09.11.09 17:52



чувамммммммм ама утре ще отида в Ст.ЗАГОРА

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя



Тема Re: хайде, помагайтенови [re: panterata68]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано09.11.09 19:26



А така те искам и да докладваш!

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: хайде, помагайтенови [re: panterata68]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано09.11.09 19:30



Мила,
И аз чакам да кажеш какво са те посъветвали лекарите!!!



Тема Re: хайде, помагайтенови [re: TheaO5]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано09.11.09 19:33



фЛО,В СРЯДА СЪМ В ПЛОВДИВ ПРИ ДОКТОРА,взех си час с помоща на адиортоти.Много ми помага цял ден се занимава с моите проблеми даже в сряда пак ше бъде с мен



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: хайде, помагайтенови [re: panterata68]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано09.11.09 20:13



Ооо милинките ми! Ех, Адио, супер си и ти! Браво и на двете ви! Стискам палци да е най-безобидното възможно и да не боли. С теб сме Пантерче, нали знаеш!

Гуш и за двете.



Тема Re: хайде, помагайтенови [re: svetli_84]  
Авторrehabili (Нерегистриран)
Публикувано09.11.09 20:37



Пантерке,ще стискам палци и аз да е нещо по безобидно,а сега малко ще те успокоя относно изследването,защото иригографията не е като ректоскопията или колоноскопията.За иригографията е необходима каша,която се вкарва като клизма и служи за контраст и след каето се прави рентгенова снимка.Тази процедура е напълно безболезнена.



Тема Re: хайде, помагайтенови [re: rehabili]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано09.11.09 21:06



Ето затова си ви обичкам

докато ви има вас и помагате при мен е спокойно

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.