Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: adiortoti]  
Авторбиб (Нерегистриран)
Публикувано17.01.10 13:33



Д-р Марчела Колева от ИСУЛ, д-р Коко Владов д-р Кацаров от ВМА.



Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: биб]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.01.10 14:48



Моля, пишете какви точно специалисти са!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано22.01.10 13:32



В Белия списък,
-Нефролог-др.Калудина и Георгиева-Исул,др.Любомирова,доц.Джераси-Ал.болница,др.Попова-7дкц.
-Уролог-пр.др.Чакъров,др.Раджаб-окръжна болнница/св.ана/,др.Атанасов и др.Наумов-Пирогов,др.Янев-22дкц,др.Семерджиев,др.Георгиев-б.Доверие.
-Невролог-др.Кръстева,Панова-б.Доверие,неврохирург-Григоров-Пирогов.
-Ендокринолог-др.Кръстев-Ал.болница,др.Шигарминова-ендокринологията/дими груев-6/.
-Гастроентеролог-др.Дереджан-б.Ив.Рилски
Гинеколог-др.Райчева-б.Ив.Рилски.др.Ташков и син Ташков-Тина Киркова/св.Софиа/
-Унг-др.Кунев-Исул,др.Първанова-5гр.б.ОПЛ-др.Арсова/джипито ми/.Можеби ще испусна някой,но тези са доктор-човек.
за ''Черния списък''
др.Ташков-5гр.б. в 1хирургия/три грешки прави една след друга,и то голями.те това му се вика касапин/.А за грешките му ,разбирах от други доктори.Попадала съм и на други''специалисти''-а как все ги уцелвам -незнам.
-Уролог-Сбирков-4гр.б. Сега ще ви разкажа,как разбрах за неговия резил.
-''Лятото ми се падаше,/юли/смяната на ДД.и ме пратиха при него от пирогов/там стачкуваха/.Отивам, вади 2-стари и сменя с нови дд,/бях на 3 месеца/давами рецепта за лекарства и всичко е ок.Решавам да си купа нова печка.Отиваме в магазина купихме-аз,мъжът ми и малкия син.На излизане от касите,започнах ме да свиркаме,а нищо не носим освен фактура.Минава ме втори път,пак свирка на врата,и аз пуф една зад врата на детето.За трети път,пак свири,и пак шамар да нее е взел нещо/което знам че няма как да стане/,но в този момент,всички гледат в нас и аз реших че е детето.Тръгнах ме си,след друга проверка и нищо нямаме взето.Отиваме август на морето,и септември края трябва да права изследвания за новата смяна.А мен мие лошо като всеки път,но нали съм си свикнала.В б.Доверие ме приеха,за смяната на дд.И като се събуждам от упойката,ме питат.-Ама как си търпяла с чуждо тяло,тези месеци. -Моля!!!Имаш три стари дд.+част от мед.уред.-Как така,нали махат 2 слагат 2.Еда ама не,изваден е 1,сложили са 2=3,и часта./аз съм свиркала в магазина/
И после като се сетих ме в вкъщи за магазина,ни стана смешно,а детето-'Смейте се ама аз ядох шамари''.Това е самата истина.То и за марлята от друг др.разбрах

.Май много се отплеснах.

-



Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: EFO75]  
Автор kykлeнcka пиpaня (непознат)
Публикувано22.01.10 13:42



Ефи, то ако не беше трагично, щеше ад е много смешно...



Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Автор EFO75 ()
Публикувано22.01.10 13:57



минаха 3 години,от тогава,та сега ни е майтап,ама преди,хич неми беше до смях.



Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: EFO75]  
Автор LlDl_ru (Живучая!!!)
Публикувано22.01.10 17:25



БЯЛ СПИСЪК при мене е много кратичек, но има , слава на тях, докторите, които са ми помогнали:
дрВълчанов - гастроентеролог ДКЦ-2 гр Плевен /той ми откри рака все пак навреме/
др Кобаков и целия персонал на Хирургическа болница "проф.Темелков" - гр.Варна - там ме оперираха и ме възстановиха за да мога да се прибера вкъщи - ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ !!!
др Дунков - гастроентеролог, ВМА -София, който ме е наблюдавал след операциятаи ме консултирал какво да ям и как да си помогна да преживея ужаса и ми махна нови атипични полипи
др Захариева Болница "Доверие" Овча Купел-2 гр.София - гастроентеролог, при която правих последната колонскопия, придържам се към съвети и скоро ще бъде нова колонскопия и гастроскопия с една упойка/когато се реша

/

за черните - само лошо и не ми се говори

... butterfly effect ...

Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: LlDl_ru]  
Автор zagrijena ()
Публикувано23.01.10 20:43



Здравейте!
Отдавна не съм писала, защото по-определени причини вследствие на загубата на баща ми сега съм във друг форум /форум на хора с Паническо разстройство/, и така на бързо прочетох мненията Ви за доктори и бих искала да потвърдя доброто мнение за д-р Захариева от "Доверие". Принципно съм малко пристрастна, защото съм работила там, но скоро тя ми прави Гастроскопия/без упойка/, щото ме беше страх да не би да не се събудя....Е, казвам Ви хора наистина е специалист.

А за черния списък....д-р Дамянов /уж добър специалест по белодробен рак

/ от Ракова б-ца в София. Нещастника предозира баща ми и ускори неизбежното.



Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: zagrijena]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано23.01.10 22:14



Аз също отдавна не съм влизала в тази тема,не че не влизам във форума всеки ден но съм безкрайно огорчена от отношението на лекарите от СБАЛО /онкологията/,и предпочитам да си спестя негативните емоции.
Но тъй като има и бял списък не мога да не включа в него Д-Р ДИМЧО ГЕОРГИЕВ-лъчетерапевт в тази иначе омразна болница.Винаги усмихнат,готов да даде информация ,дори и такава която не е негов приоритет.

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В ЧЕРНИЯ СПИСЪКнови [re: zagrijena]  
Автор petq.h (съпричастна)
Публикувано24.01.10 00:44



Здравейте!
За черния списък - подкрепям "Загрижена". Д-р Дамянов химиотерапевт от онкологията в Дървеница, интересува се само и единствено от парите, състоянието на пациентите няма значение за него.





Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪК [re: *jull**]  
Авторбиб (Нерегистриран)
Публикувано24.01.10 09:31



Колева- онколог; Владов- чернодробен хирург; Кацаров- гастроентеролог




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.