Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ПРЕЛОЖЕНИЕ ЗА ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕ, КАКТнови [re: миa]  
Автор Poзмapи (променлива)
Публикувано15.01.10 15:37



За д-р Куртева имам абсолютно същото мнение като на @миа



Тема Re: ПРЕЛОЖЕНИЕ ЗА ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕ, КАКТнови [re: Poзмapи]  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано15.01.10 16:14



о време на 5 годишното ни ходене по мъките единствените лекари,които ме впечатлиха с човешкото си отношение са-д-р Казанджиев от Урологията в Окръжна болница-за съжаление вече е пенсионер и д-р Робев от Онкодиспансера,с когото се запознах безкрайно късно и който направи абсолютно безкористно,всичко,което е по-силите му,да облекчи страданието на съпруга ми Независимо от младоста си той бе състрадателен и грижовен към пациентите си и отговаряше търпеливо на всичките въпроси,които ме вълнуваха-нещо,което уви е изключително рядко срещано поне при лекарите,с които контактувах



Тема Re: бял списък!нови [re: tininita]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано15.01.10 16:42



Аз давам положителен вот за моята лекарка ,която от началото на миналата годината ме пое (Хематологията в Александровска)Д-р Цветкова!Млада и желаеща да помогне ,без излишни тъпи коментари и вицове не на място..Но все пак искам да добавя за този 'списък'-хората ,които са по-често до теб и в повечето случаи получаваш инфо от тях-сестрите,чеее некадърна сестра може да ти направи такиваа бели!!!!Положителен списък сестра-Леля Роси (Сестра Гълъбова)



Тема Re: ПРЕЛОЖЕНИЕ ЗА ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕ, КАКТнови [re: tininita]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано15.01.10 16:51



Допълнение към белия списък
Доц Тимчева: изключително ерудиран лекар, много фин и внимателен човек, търпеливо изслушва всеки пациент, готова винаги да помогне, дори и когато някои я спират съвсем неуместно по коридори, на стълбища или в двора; говори с мек глас, скокоен тон, дори когато някоя сестра или пациент не е особено тактичен
Пример: отивам при доц. Тимчева с направление, с предварително записан от сестрата час. Явявам се малко по рано и когато излиза сестрата й напомням, че аз съм пациентката за уговорения час, тя поглежда часовника си и ми кресва, че имало още време - да седа и да чакам. Времето минаваше, но сестрата така и не ме извика на часа.След около 1 и половина-2 ч. доц Тимчева излезе от съседния кабинет( който е свързан вътрешно с този на сестрата) и явно тръгна към горните етажи. Настигнах я, извиних й се и я попитах дали ще се върне, тъй като имам час при нея, тя беше много изненадана, защото явно сестрата не беше й казала, попитаме дори защо до този момент не съм влезнала, но се върна специално, за да ме прегледа.Сестрата беше видимо раздразнена от това, че работното време беше към края, взе да води лични разговори по телефона на висок глас, при отворена врата към кабинета на доц. Тимчева, после със своя колежка ту влизаше ту излизаше-направо недоумявах как й липсваше елементарно възпитание и уважение към доцентката.Когато почна да ме преглежда доц Тимчева много любезно се обърна към нея и помоли за малко тишина.Тогава сестрата доста нагличко заяви, че трябвало вече да си ходи, затова ако докторката имала още нещо да й дава за писане да го направи по бързо...Доцентката след като видя , че скоро не съм правила изсл;едвания, ми каза, че ми се полагат 2 направления- и че ще ме прати съответно на снимка на бял дроб и на ехография.Аз дори бях забравила за това право. Обърна се към сестрата да ми напише направленията, и се извини, че бърза да отиде на съвет.В мига, в който лекарката затвори вратата, сестрата побесня, започна да говори , че само "гламавата" доцентка работи със здравна каса, че всички доктори се отказали, само тя продължавала да работи за дребни пари и съответно сестрата, понеже се води към този кабинет, била принудена също да стои след раб. време , за да попълва направленията по здр. каса, за което вземала много малко; че тези суми не й трябвали понеже си има внуче, че иска да си ходи вкъщи да си го гледа , а не да е на работа до 3 часа....





Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИТЕнови [re: vesi_65]  
АвторHello (Нерегистриран)
Публикувано15.01.10 18:04



Здравейте,

според мен е много трудно да се каже, че един лекар особено в областта на онкологията е добър или лош. За едни тя/той може да бъде най-изключителния човек на света за други "най-черния". Някой ще каже ама важното е човешкото отношение най-малкото, на което веднага ще кажа знаеш ли в какъв момент си го хванал? И за да не говоря празни приказки аз за проф. Димитров от онкологията например съм чувал или чел тук какви ли не епитети, а пък от други хора съм чувал единствено и само суперлативи. Аз лично мога да кажа, че професора е прекрасен човек, загрижен, направи ми операцията перфектно (в Исул например не искаха въобще да правят операция). Д-р Куртева например един път е била изключително мила към мен, друг път ме е навиквала. За мен например доц. Дани Петров от белодробната болница е най-самовлюбения и недостоен човек, непризнаващ нищо друго освен собствената си Некомпетентност. Това обаче не значи, че на много много други хора не е помогнал, който сега го боготворят.

Поздрави на всички.



Тема ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: Hello]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано15.01.10 20:48



д-р Христамян перфектен гинеколог-онколог и перфектен оператор а също и страхотен човек мил и великотърпелив.д-р Мариана Вълчева в онкохематологията чудесен специалист и човек .Мс. Мария Минчева във втота база на онкото в Пловдив

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме


Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: adiortoti]  
Автор пиceтo (минаващ)
Публикувано15.01.10 22:28



Доц. Гаврилов гръден хирург , онколог - перфектен отвсякъде, страхотен е !



Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: пиceтo]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано15.01.10 23:16



цитат:Доц. Гаврилов гръден хирург , онколог - перфектен отвсякъде, страхотен е !

да, въпреки че привидно изглежда студен, понякога има рязък тон, но всъщност забележките му са много основателни, уместни, лаконичен, делови, говори единствено и само по същество, много точен; отличен диагностик, перфектен оператор!!!!!
д-р Славчев много точен диагностик, изключително прецизен хирург-гинеколог+уролог+онколог; също доста пестелив на думи в раговорите, но с делата си го слагам сред най-добрите ни специалисти!!!
както се казва: "по делата ще ги познаете"



Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪКнови [re: миa]  
Автор v_kostadinova (минаващ)
Публикувано16.01.10 10:45



Аз ще добавя към белия списък доц. Цекова от ИСУЛ- невероятен човек и д-р Здравко Димитров от УМБАЛ св. Георги в Пловдив един от най- добрите специалисти в областта на образната диагностика. Благодаря им от сърце за всеотдайната им работа.
А за черния списък- без коментар.....





Тема Re: ОПРЕДЕЛЕНО В БЕЛИЯ СПИСЪК [re: v_kostadinova]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано16.01.10 23:07



Познавам Др Здравко Димитров от поне 20 години и мога да кажа за него съшото- перфектен:)

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.