Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема д-р Цингилевнови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано10.01.15 16:22



Търсейки лекар уролог- онколог, преди да се появя на консултация при д-р Цингилев, казах обнадеждена на сестра ми- последователността приблизително е такава- кофти- пак кофти човек- готин човек.

Д-р Цингилев е внимателен и има добри очи. Препоръчвам.



Тема Българските лекари отказаха да ме лекуват, изпратинови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано06.02.15 20:32



Весела Дойчинова: 4 пъти ме рязаха - туморът е още в мен!


Българските лекари отказаха да ме лекуват, изпратиха ме вкъщи...





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Добър неврологнови [re: kaloyana_-177704]  
Автор bilyana.decheva-191211 ()
Публикувано22.06.15 19:47



Милички, ако някой има информация за добър невролог в София, нека сподели. Става дума за изкълчено рамо (братовчед ми падна от стълба), 2 курса рехабилитация и медикаментозно лечение не помогнаха, мисля, че аксиларен нерв е увреден.
Ще ви бъда благодарна.



Тема Re: Добър неврологнови [re: bilyana.decheva-1912]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано22.06.15 21:24



Давам ти жокер - една инициатива на Дарик радио за най-добри лекари по специалности в три града на България. Анкетите са попълнени от лекари /гласуват за колеги, без да могат да гласуват за себе си/ в над 20 болници.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: vesi_65]  
Автор mgs27 (непознат )
Публикувано24.07.15 11:43



Здравейте,

Отскоро и ние сме тук. На майка ми й откриха рак на стомаха и разсейки в черния дроб. От Правителствена й отказаха операция, насочиха ни към който онкодиспансер си изберем и ние отидохме в този в Младост 1. Там й назначиха доктор, който си изми ръцете с едно "След 3 месеца елате на контролен преглед" без въобще да й назначава лечение.

След това чрез близък познат потърсихме и второ мнение, което не беше много различно от първото, а именно, че операцията е немислима, химиотерапията също, а лъчетерапия при рак на стомаха не се прави. Тоест единственото, което ни остава, са алтернативните методи на лечение.

Понеже знам колко шарлатани има в тази сфера, търся лекар (тоест човек с медицинско образование), който да се занимава и с алтернативна медицина. Поразрових старите теми в клуба и там открих информация за д-р Омуртаг Мутафов. Рових с търсачката за по-нова информация, но не намерих такава. От прочетеното за него в Гугъл останах с добри впечатления и смятам тези дни да го потърсим, но все пак искам да попитам и тук дали някой има лични впечатления от него.



Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: mgs27]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.07.15 12:55



Търсите лекар за алтернативно лечение?! Обикновено те не се занимават (поне официално) с такова.
А за д-р Мутафов се появиха доста противоречиви мнения, дано да не са верни...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: *jull**]  
Автор mgs27 (непознат )
Публикувано24.07.15 17:56




Търсите лекар за алтернативно лечение?!


Именно. Точно защото лекарите обикновено отричат алтернативните методи, затова е трудно да се намери такъв, още повече добър. Преди години имах един познат, който току-що беше завършил медицина и се занимаваше с акупунктура, уринотерапия и други подобни, в които по мое мнение дори беше по-добър отколкото в конвенционалната медицина. С него отдавна не поддържам връзка, а и честно казано му нямам особено доверие в частта с конвенционалната медицина, така че не е вариант да го търся.

Ако някой знае добър лекар за алтернативно лечение от София, който по възможност да прави и домашни посещения, защото излизането ни е огромен проблем, моля да пише. Ако пък във форума има тема за лекари, които лекуват и с алтернативна медицина, но пък аз понеже съм нова, не съм я видяла, моля да пусне линк.



Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: mgs27]  
Автор viara67 (член)
Публикувано07.08.15 10:25



Гайдурков е лекар. Най-малкото може да ви консултира относно адекватен режим на хранене.



Тема Тук хората умират, преди да са умрели (за клиникатнови [re: viara67]  
Автор kaloyana_-177704 (рекордьор)
Публикувано07.08.15 22:05



Тук хората умират, преди да са умрели (за клиниката "Интензивна терапия" във ВМА)




Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: ЧЕРЕН И БЯЛ СПИСЪК НА ЛЕКАРИ И БОЛНИЦИнови [re: viara67]  
Автор mgs27 (непознат )
Публикувано13.08.15 15:56



Имам известни предубеждения към ВМА и Токуда, така че те са ни за краен случай. Все още не сме намерили лекар - чрез познати и на общо основание питахме сигурно над 10 доктора, но до този момент никой не ни е поел. Вече сме само за домашни посещения, защото от жегите кръвното й падна рязко, пък и проблеми със сърцето нещо има, така че никакви излизания за нея.

Бях направо изумена от това, че от онкодиспансера нямат домашни посещения - поне така ни казаха по телефона. Преди 15 години баща ми също почина от рак и тогава вкъщи идваше лекар от онкологията - не знам дали беше диспансера или някаква друга структура, но знам, че на общо основание докторът идваше вкъщи при баща ми. Не че това му помогна особено, но пък е показателно колко още ни е забатачена здравната система последните години. Лошото е, че доста време загубихме в изчакване - кой доктор в отпуска, кой командировка, кой не знам си какво, а болестта си напредва. :(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.