Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Реакция от Натаналнови  
Автор wallent (непознат )
Публикувано01.11.06 12:09



Майка ми е оперирана от рак на шийката на матката. Откриха й рецидив. Започнахме Натанал, но в веднага щом го изпие, там където е тумора започва да я боли силно и отвън се подува. Някой имал ли е подобна реакция? Дали е от Натанала?



Тема Re: Реакция от Натаналнови [re: wallent]  
Автор wallent (непознат)
Публикувано05.11.06 00:23



Междудругото майка ми продължи с Натанала, въпреки реакцията и сега болката не е толкова силна вече. Дано нещо помогне!



Тема Re: Реакция от Натаналнови [re: wallent]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано05.11.06 06:45



Така като те чета, ми се струва, че Натанала действа и затова я боли. Дано!



Тема Re: Реакция от Натаналнови [re: little_rabbit]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 10:57



И аз така мисля, даже във фирмата ме предупредиха, че на болното място в началото ще се усеща парене. Било нормално.



Тема Re: Реакция от Натаналнови [re: Juli7]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 18:19



Сега се замислих за нещо. Ако Натанала е спиртен извлек (на чесън), то тогава дали е полезен за черния дроб!?!? Във фирмата обясних за какъв случай става въпрос - метастази в черен дроб - но не казаха, че ще има проблем за черния дроб. Но сега започвам да се замислям.....



Тема Re: Реакция от Натаналнови [re: Juli7]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 19:52



Миличка, погледнала ли си в постоянната тема "Справочник - бележки от сайта"? Там има доста рецепти, включително и за воден извлек от чесън, който е без спирт.



Тема Re: Реакция от Натаналнови [re: Juli7]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано05.11.06 23:41



Алкохола не е чак толкова много, че да навреди, поне аз не вярвам и не се притеснявам, но ти си прецени - има рецепти и без алкохол, но Натанала освен чесън съдържа и други билки.....

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Реакция от Натаналнови [re: vesela.bg]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 00:12



По повод на алкохола - като се правят разни рецепти с вино например, при варенето не се ли изпарява пустият му алкохол? Олеле, само да не ви изглеждам тъпачка!





Тема Re: Реакция от Натаналнови [re: wallent]  
Автор xristina_84 (непознат )
Публикувано14.03.07 08:21



имаш ли информация помага ли простата





Тема Re: Реакция от Натаналнови [re: xristina_84]  
Автор wallent (новак)
Публикувано14.03.07 11:10



Според мен сигурно помага, но зависи и от организма. Не мога да кажа със сигурност. Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.