Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Среща в Пловдив!нови [re: iliana.k]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.10.09 11:58



Илианче, много съжалявам но може пък да ти се усмихне късмета има още време. Ако не то на другата ще дойдеш непременно.

Само да сме на крака!

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re:renetage, No6o6,нови [re: Ekna]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано21.10.09 13:29



Здравейте, момичета, запишете ме моля под № 13





Тема Re:renetage, No6o6,нови [re: Ekna]  
Автор renetage ()
Публикувано21.10.09 14:03



много ми е приятно, че някой ме помни, не съм се отметнала, ама карам един грип вече две седмици, почти се оправих, сега пък цистит и ми писна, моля, това да се счита за заявка за № ....който ми кажете, на Маргото съм обещала да я возя..
спазвам обещанията си..



Тема Re:renetage, No6o6,нови [re: renetage]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.10.09 16:13



Браво момичета , ей мъжки момичета сте вие, не ви плаши и грипа. А може за профилактика да започнем с греяна ракийка , за да се сгреем и после плавно,плавно ще преминем на по-сгряващо питиенце.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Среща в Пловдив!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.10.09 16:16



Момичета в понеделник ще идем да кажем бройката и да запазим маса. Ще запазя 20 места пък дано ги запълним...

до понеделник има жще време тъй,че си помислете и се запишете.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Среща в Пловдив!нови [re: flora bg]  
Автор Dimana64 (вървяща)
Публикувано21.10.09 19:48



Благодаря Флорче за поканата, нов момента съм затънала в работа и ще ми е трудно да отскоча до Пловдив.

Желая ви весело изкарване и да родите нови идеи за изцеление и/или поддържане на ремисията.

Обич, обич, обич.



Тема Re:renetage, No6o6,нови [re: flora bg]  
Автор emily999 (колежка)
Публикувано21.10.09 21:26



следващата в списъка съм аз заедно с едно плюс защото моята половинка ще ни бъде шофьора-пълна кола пет души идваме от Сфзадната седалка вече е записана в списъка



Тема Re: Среща в Пловдив!нови [re: Dimana64]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.10.09 21:40



Димана много съжалявам имах голямо желание да те видя но Господ ще ни даде тази възможност друг път.Ще рийнем по едно и за всички които не могат да дойдат.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Среща в Пловдив!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.10.09 21:42



Джул запиши Емито и нейното мъжленце...от сега ти казвам Еми, че ще е до мен твоето мъжле , защото аз съм най-безопасна...



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Среща в Пловдив!нови [re: flora bg]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано22.10.09 20:46



Пишете и Гошето и благодарната му маика:)

ако нещата отидат по дяволите ти не отиваи с тях




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.