Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: За снимкитенови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано03.11.09 11:05



ок-получих ги,Благодаря ти



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: За срещатанови [re: panterata68]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано03.11.09 12:28



Натоварихме се на колата и хайде към Пловдив!Сега е момента да балагодаря на Теа и съпруга и,за прекрасното пътуване

Толкова неща има за разглеждане ,че само се спъвах докато блеех по забележителностите в града.
Спретнахме си и малко смешки ,да не ни е скучно-Докато чакахме Мама Д на пощата..ейй тази пощамного входове,много нещо!Харесах си една жена - да бъде Мама Д.. и най -ентусиезирано и 100% сигурна ,че е тя.Направо я заобиколихме ..Здрасти аз съм Маргото и едни запознаванки текат,а жената не може да вземе думата .И тихичко казва -Момичета бъркате ме с някой!!! Та се оказа,че водела курс по алтернативна медицина..Може и да си е помислила ,че сме и спретнали скрита камера хахахах.
И Джул като се появи(целувки)Както тя каза -Ако беше извънземно повече щях да и повярвам ,но като си ме 'захапа', както само тя си знае,не остави и капка съмнение!
Много беше приятно.Само се чудех при кой да седна да си говорим.Исках с всички едновременно..
Целувки и от мен



Тема Re: За снимкитенови [re: panterata68]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано03.11.09 14:41



Пантеркее,погледни си скайпа,пуснах ти снимките





Тема Re: За снимкитенови [re: tinker.bell]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано03.11.09 14:46



Давам скайпа на сина ми, който е на линия gonzeto_93



Тема Re: За срещатанови [re: marggoto]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.11.09 14:50



"И Джул като се появи ... Както тя каза: "Ако бях извънземно повече щеше да ми повярваш!"...



Е, това нищо не е! Ако знаеш какъв номер спретнах на Флорчето!...
Но там "легитимацията" ми трябваше да е с "жив материал"!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Среща в Пловдив!нови [re: Ekna]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано04.11.09 03:11



Хора, какво да кажа аз пък. Просто съм възхитен и очарован от всички Ви, а на организаторите на срещата: поклон за перфектната организация. Каквото и да пиша тук е безмислено да го правя, защото чувствата не могат да се описват по никакъв начин. Никога не съм очаквал да сте толкова мили и сърдечни хора. Имате ми уважението и тази среща никога няма да я забравя, както и се надявам да не е последна, а и да има танци следващия път





Тема Re: Среща в Пловдив!нови [re: Гaмбa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.11.09 08:31



Естествено,че другия път ще е с танци Гамба.Първия танц си го запазвам за мен с теб!После другите кукли.Все пак старейшината има някакви предимства нали...?

Гамба аз също много си те харесах,народен човек!Момичета днес съм ОК и реших да ви пиша отново.И така първо благодаря на всички,които се отзовахте на срещата.Не предполагах,че толкова хора ще се съберем.Наистина знаех,че всички ще бъдете добрички,мили и весели.Защото рака не хваща злите!Мъчно ми е,че времето ни беше малко/а то май никога няма да ни стигне/и специално аз не можах да обърна много внимание на всички.А изрично се бях зарекла на всеки поне по пет минути да обърна внимание.Да ама Не!Толкова се ошашавих от топлота,сърдечност,положителна енергия,че хвърчах и просто незнам къде бях и какво правих.Всичко ми е като насън.Чак сега осъзнавам,че с Нанета май не можах да си поговоря и с Дорис...Извинете ме момичета не можах да огрея навсякъде....че и подаръчетата на Пантерката си ги оставих някъде....абе бях пълна шматка-паткааа

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Среща в Пловдив!нови [re: flora bg]  
Автор EFO75 ()
Публикувано04.11.09 09:41







първи танц,и после.....






Тема Re: До купонджиите в Пловдив!нови [re: ohaha]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано04.11.09 20:12



Здравей, охаха! С какво мога да ти помогна? Минала съм през химио- и лъчетерапия, само питай. Ще ти споделя всичко, което те интересува. Спокойно, и аз не бях на срещата. Четейки в клуба, разбрах, че си има съвкупност от хора, които са желани, и други като мен, които не са. Чета доста тук, по-рядко взимам думата. Не се тревоажи за гадните моменти, които преживяваш с химията. Най-хубавото на човешкия мозък е, че забравя и след известно време ще има само блед спомен от това. Желая ти успех и повече усмивки!!!





Тема Re: За снимкитенови [re: nadia_O6O6]  
Автор kpacaвицa (ненагледна)
Публикувано05.11.09 03:57



Тази среща трябва да я кръстим по"Тайната вечеря"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.