Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Среща в Пловдив!нови [re: flora bg]  
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано30.10.09 20:31



Желая ви приятна среща!От Пловдив съм, но НЕ съм регистрирана и няма да го направя, нито заради срещата, нито пък без да я има. Но мисля, че постъпваш доста дискриминиращо по отношение на желаещите нерегистрирани. Най-много ми се исаше да се срещна с Лили, но има и други начини





Тема Re: до Флонови [re: panterata68]  
Автор пиceтo (минаващ)
Публикувано30.10.09 22:43



Скъпи приятели , пожелавам ви да си изкарате страхотно с много настроение и усмивки. За съжаление ще пропусна купона, но следващият път съм там.





Тема Re: до panterata68нови [re: flora bg]  
Автор LlLl63 (???)
Публикувано31.10.09 11:57



Здравей, panterata68 , виждам, че в момента само ти си на линия и доколкото разбрах ще идваш на купона утре. Фло и Буба са ми писала за заведението но нещо не мога да разбера. Пиши ми



Тема Re: до panterata68нови [re: flora bg]  
Автор LlLl63 (???)
Публикувано31.10.09 12:07



panterata68 пиши ми къде ще бъде купона, че нещо не разбирам



Тема Re: до panterata68нови [re: LlLl63]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано31.10.09 12:18



Лили писах ти на мейла. Пак погледни.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема До купонджиите в Пловдив!нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано31.10.09 13:17



Току що Адио се завърна от заведението.Всичко е наред,очакват ни с нетърпение и щели да ни създадат комфорт!


Така,че стягайте се и утре в 13.00 часа в заведението!
Пак повтарям носете си сувенирчетата....
Лили,заведението няма да го оповестим на постинг!
Ако не си разбрала пиши на Бубето да ти обясни!Какво има за неразбиране нали си от Пловдив.Няма начин да не го знаеш въпросното заведение!
До утре милички!

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: До Лили!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано31.10.09 13:26



Лили отговорих ти на бележката на Лични,прочети и се обади!

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: щур и незабравим купоннови [re: flora bg]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано31.10.09 14:13



Мили дами и кавалери, желая ви от сърце весело изкарване, много смях и бурни страсти и да му гаврътнете по едно за всички, неприсъстващи на купона.
А после - подробен рапорт и снимки!



Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: щур и незабравим купоннови [re: nelgina]  
Автор nelly_83 (минаващ)
Публикувано31.10.09 19:23



Аз съм си сигурна че ще си изкарате суперски, весело и забавно като знам какви сте ми скицки!
Съжалявам че аз няма да мога да се присъединя към Вас, но мислено ще съм с ВАС!Целувки за всички ви приятели мои!





Тема Re: До купонджиите в Пловдив!нови [re: flora bg]  
АвторDORlS (Нерегистриран)
Публикувано31.10.09 20:46



Знам че е късно но ако може включете и мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.