Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано03.03.08 19:45



Правя тази обобщаваща тема за черен дроб, защото се оказва, че имаме няколко теми и някакси информацията е разпръсната. Тук слагам линкове към отделните теми, и така обобщени ще ги вмъкна в Справочника. Няма да заключвам старите теми, така че можете да пишете, където си изберете, но при отваряне в Справочника, всичко ще е на едно място. Дано не ви обърквам с това, което правя.




























Тук ще помоля всички, които са претърпяли операция или термоаблация на черния дроб, да споделят къде са ги правили, кога и как се чувстват в момента.
Така ще помогнете на всички /не само на мен/, на които им предстои този труден избор на метод за лечение на черния дроб.
Защото като преглеждам темите намирам доста хора, които са минали по този път, но обратна връзка за последствията няма. А нали този клуб е точно за това, да си помагаме с личния опит.

Нема начин да нема начин!

Редактирано от Buba67 на 01.10.09 22:59.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: vesela.bg]  
Автор marius (непознат )
Публикувано23.04.08 18:36



Здравейте,

Пиша Ви тук защото не знам къде. Отнася се за Майка ми: Оперирана е от рак на дебелото черво преди 4 години / с анус претер /. Сега откриха огнища в черния дроб - разсейки. Пращат ни при хирург, а алтернативата е химиотерапия, в случай че не може да се оперира. Не знам подробности за вида на метастазите и дали има и в други органи.
Искам да разбера може ли да се приема Натанол, защото Майка е с колостома, и дали някой има информация за Шведската горчивка?
Търся телефона на доц. д - р Тимчева от Онко болницата в София, за да се консултираме с нея.
Предварително благодаря на всички откликнали на моята молба.

Мариус Тарагошев
taragoshev@mail.b
tel: *************

Редактирано от vesela.bg на 23.04.08 22:38.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: marius]  
Авторkonzert (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 21:31



Натанала не пречи на колостомата.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: konzert]  
Автор mim.i ()
Публикувано23.04.08 22:05



Майка сьщо е с колостома. Пие натанал мисля, че не пречи.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: mim.i]  
Автор marius (непознат )
Публикувано24.04.08 08:44



А освен Натанал приема ли други лекарства и добавки и ако не е провеждана терапия настоявайте да ви разяснят, защото при нас всичко започна отново четири години след операцията и след редовни профилактични прегледи при който всичко бе наред - изследвания, графии и т.н.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: marius]  
Авторmim.i (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 09:27



Минахме терапия с Кселода. Наскоро и махнаха и една разсейка. За разясняването незнам какво да кажа. В една друга тема разказвах ка се лутаме и търсим разяснение, но уви. Тъпчем на едно място сега. Продължаваме с Натанам и евентуално ще купим Авемар, но все още незнам как се пие.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операциинови [re: mim.i]  
Автор marius (непознат )
Публикувано24.04.08 11:53



Къде премахнаха разсейката и по какъв начин, защото и за това има много за и против. А за разясненията, другата седмица ще се консултираме и с хомеопат, т.к. и ние сме в неведение кое, какво и как. Ще пиша и за това по нататък.
А иначе сега чакаме резултатите от направените изследвания.

Благодаря за съдействието.

Мариус



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операции [re: marius]  
Авторmim.i (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 12:13



Беше на влагалище 2 години след първата операция. Оперативно е отсранена. След няколко консултации и сто различни мнение /дали лъче или химио/ сега последно сме на лъче. Отделно от това при последната операция откриха доста голяма херния и е с платно. Ще чакам да вида какво е казал хомеопата.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операции [re: mim.i]  
Авторoндин (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 17:42



относно авемар , майка ми го пи известно време.
той е доста скъп, поне беше към 130 лв преди 3 години и не е приятен на вкус определено.
майка ми го пиеше два пъти дневно, но така и остана едната опаковка, защото не се понася добре поради лошия вкус.



Тема Re: ЧЕРЕН ДРОБ-метастази, лечение, операции [re: oндин]  
Автор mim.i ()
Публикувано24.04.08 19:42



А докато го пиеше как се чувстваше?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.