Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Бубанови [re: tinker.bell]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано17.09.09 15:01



Бубе, честит имен ден! Моите най-искрени пожелания за много здраве, добро настроение и да си все така отзивчива! Весело прекарване!



Тема Re: Бубанови [re: Mpaвka]  
Автор nelly_83 (минаващ)
Публикувано17.09.09 15:07



Бубе Честит Имен Ден и от мен!
Желая ти много много здраве, и всеки ден да получаваш и да даряваш много ЛЮБОВ (човек се ражда с името си и ти напълно го оправдаваш)
Целувки от мен!





Тема Re: Да се почерпитенови [re: nelly_83]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано17.09.09 17:16



Благодаря за пожеланията, милите думи. Стягам трапезата, но не пречи да ви сложа малко вкусотии.
Черпете се, Наздраве!







Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 17.09.09 17:19.



Тема Докладвам за КРЪСТОВА ГОРАнови [re: yraaa]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано17.09.09 18:42




Бачковския манастир



дивата природа на Кръстова гора




църквата Успение богородично





църквата;СВ.ТРОИЦА




Къстовия кръст









параклиса св.ИОАН КРЪСТИТЕЛ

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: Докладвам за КРЪСТОВА ГОРАнови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано17.09.09 19:18



Преживяването беше вълнуващо и незабравимо.Хора,заслужава си ходенето

никога няма да забравя какво преживяхме.Престигнахме към 10ч,нямаше много хора тогава но, към 14ч започнаха да преиждат автобусите и колите-не съм ги броила но вечерта бяха към 2000 човека.Когато престигнахме най-напред посетихме църквата св.БОГОРОДИЦА,записахме си имената за вечерната молитва,после посетихме кръста за който чакахме почти 1ч докато се доберем до него после параклисите,аязмото,Гълъбичката и скалите които зареждат с енергия.Вечерта към 19ч започна вечерната литургия на която пресъстваха много известни личности като архиапископ ИГНАТИЙ,метрополита НИКОЛАЙ и др.Вечерта в 00.00ч започна тържествената част и посрещането на КРЪСТОВ ДЕН,всичко беше залято от хора,литургията траеше 3 часа ,а после преспахме на открито до сутринта по поляните.На 14.09 към 8ч запалихме по една свещичка в църквата за здраве и потеглихме обратно.На връщане посетихме и АСЕНОВАТА КРЕПОСТ.Това което,преживях никога няма да го забравя,догодина живот и здраве пак сме там

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: Бубанови [re: nelly_83]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано17.09.09 19:25



Бубе,честит имен ден и от мен!Да си ни жива и здрава и все така да помагаш в форума.Весело изкарване



Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: Да се почерпитенови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.09.09 19:55



Мила Бубе, честит имен ден! Имаш си не една, а четири светици-закрилници,
които ще те пазят и направляват по твоя път.
Бъди здрава, щастлива и винаги с висок дух! Прегръщам те!






"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Да се почерпитенови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.09.09 20:04



Милата ми Буба

. Честит имен ден!!!

Бъди здравичка и усмихната!

Ух, понякога като искам много да се постарая в пожеланията и все не мога да намеря толкова хубави думи! А я виж я твоята колежка-такива красиви пожелания, че на човек всеки път му се приисква да са за него

Прегръщам те, мила!



ПС:Съжалявам, че не можахме да се видим този път, но следващия няма да ти се размине-с нас под конвой



Тема Re: Да се почерпитенови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.09.09 21:34



"...следващия няма да ти се размине-с нас под конвой"

Следващия път не конвой, а КАЛЯСКА за Бубето!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: На Марггото Бъртчо [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано17.09.09 22:05



Бях забравила, но ето че се сетих. Маргото ми изпрати снимките да ви ги пусна тук. Това е нейния бонбон Бърт. Но ще оставя на нея да ви разкаже за него:








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.