Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ехоонови [re: marggoto]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.09.09 10:01



Марго , Ехото ти е глас в пустиня. Народа пак се е затворил в черупката си. Но понякога се случва така. Пак ще излезнат не се бой. А дотогава може да си бъбрим двете. Например много те харесах на снимките,истинко бойно момиче си. Надето нямам думи. Екната си я знам. Другите чаровни дами също на ниво ,не ги знам , но ще се запознаем ако дойдат на срещата. Ако се организирате с коли не е зле да вземете и Бубето. Нека и тя да хапне шкембе-чорбица ако иска.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: ехоонови [re: flora bg]  
Автор renetage ()
Публикувано25.09.09 10:35



сигурно съм изпуснала нещо, за кога го гласим горе -долу /излета/?



Тема Re: renetageнови [re: renetage]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано25.09.09 11:30



по последни данни 01.11 -деня на Будителите-има повече от месец,затова не сме го извадили на отделна тема..а за Бубка ..-да,даа Бубеее идваме при теб!!!!





Тема Re: добър деннови [re: flora bg]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано25.09.09 11:33



Здравейте бандаа

..



Тема Re: добър деннови [re: marggoto]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.09.09 17:37



Когато му дойде времето ще изнесем срещата на отделна тема и ще се подредим по ред на номера на идващите...

А засега само се настройваме психически и набираме емоции и мераци...Твърдото е ,че срещата ще е на 01.11.09 в 13.00 часа пред часовника на Пловдивската поща!Ние майничките ще бъдем малко по-рано за да ви посрещаме.На лични ще дадем и мобилен номер ,на който ще ни търсете за закъснелите на срещата.Това е засега!

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: добър деннови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.09.09 17:42



А ако дойде и Бубето и Джул това ще е СУПЕР!Надеждата умира последна но аз ще се надявам да ги видя и двете и моята Надежда няма да умре никога!

На срещите ни винаги е присъствала Весето,тъй,че на тази среща,на която се очертава да дойдат доста момичета и момчета/надявам се/ все трябва да присъства някоя от модераторките или двете.Позволявам си от Ваше име да поканя най-официално да дойдат на срещата и Бира-море и МД.Ще ни бъде приятно да се запознаем с тях.

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: добър деннови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано25.09.09 18:52



Ето ме бе хораа, признавам си без бой, че зачезвам самтаймс (плезя се :) )

Флорче, това е чудесна идея. За Джулче и Бубе - то е ясно. Имам в предвид МД и Бирата. Обаче май трябва тържествено да обещаем, че няма да плюкотим за онова дето лекарите за много лоши и ненам кво си

. То се знае, че нашето си е наше и е нъмбар уан, пу-пу, да не са им уроки

Мрънчо, що ме шашкаш с тия СМС-си бре



Тема Re: добър деннови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано25.09.09 18:59



Катее без да искам ..

Бирата ,МД ..обещавам да се държа прилично само се появете..и двамата



Тема Re: добър деннови [re: marggoto]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано25.09.09 19:02



само да кажа ,че Бирата не хваща декиш (или там ,както се пише) на Бира ..а за МД сам да си каже ,каква е примамката за намамване





Тема Re: добър деннови [re: marggoto]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано25.09.09 20:52



А МД дали изобщо чете раздумката?!?! Може би трябва във Въпроси към лекарите?!?! (почесвам се с лявата ръка от дясната страна

)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.