Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: До всички сладурани и сладуранковци!нови [re: *jull**]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано22.09.09 07:43



Ден на Независимостта на България



Днес се навършват 101 години от обявяването на Независимостта на България.

На този ден през 1908 г. при изключително тържествена обстановка в историческата Иван-Асенова църква "Св.Четиридесет мъченици" на старопрестолния Царевец с Манифест към българския народ, подписан от Фердинанд І е обявена независимостта на България.

С обявяването на Прокламацията за българската независимост се отхвърлят всякакви ограничения на международния статут на българската държава и в крайна сметка Европа е принудена да признае пълноправното членство на нашата страна в голямото семейство на тогавашните европейски държави.

Честит Празник!



Тема Re: До всички сладурани и сладуранковци!нови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.09.09 10:55



Хахахаха! Джулче, кефиш ме, щи звънна





Тема Честит празник и от меннови [re: tinker.bell]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано22.09.09 10:59



Я малко самочувствие - ние сме си ние! Българи-юнаци, готини чешити

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БЪЛГАРЕ!



Тема Re честит Празникнови [re: tinker.bell]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано22.09.09 11:55



Днес на път за работа видях извадени по балконите огромни трибагреници..е на малко места ,но все пак достатъчно ,че да настръхна..
чЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!!



Тема Re: До всички сладурани и сладуранковци!нови [re: Ekna]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано23.09.09 12:56






Добър ден Мързеланки,май не ви се пише сутрин вече.Днес вече започна астрологическата есен ,хайде съвземете се вече,лятото свърши а вие още мързелувате-къде са сутрешните картички и поздрави?

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя

Тема Re: До всички сладурани и сладуранковци!нови [re: panterata68]  
Автор EFO75 ()
Публикувано24.09.09 08:38



[http://www.google.bg/imgres?http://friends.btv.bg/files/blog/small/90f0f68bb3e7f][/image] Добро утро на всички,успешен ден.



Тема Re: До всички сладурани и сладуранковци!нови [re: panterata68]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.09.09 08:40



Браво Пантерче,посрита ни!Ами аз съм вече на линия но по-рано от 8.30 не мога да се включа в клуба.До 8.00 ги изпращам на училище внуците.Ставам в шест топля млякото,правя закуска после ги будя,следя да се измият,облекат,да не забравят нещо и ги изпращам.После разтребвам,оправям леглата,правя си чая и мюслите и както сега съм пред монитора.Брей много са писали момичетата и то предимно в Плювалника. Тъжна ситуация Валери но е така.Според мен няма такъв правилник да не вземат онкоболни в болницата в последните им дни.То си е на местна почва.В Пловдив в Университетската болница съм свидетелка на мой братовчед,който го гледаха двадесет дена до края.Но е хубаво това,което Джул препоръчва.Трябва да се борим и да се оплакваме.Ако бебето не плаче,майката ще си пие кафето и няма да обръща внимание нали.....
А сега наистина честита есен - моя любим сезон!

Животът е сцена,а ние сме артисти

Редактирано от flora bg на 24.09.09 08:43.



Тема Re: До всички сладурани и сладуранковци!нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.09.09 08:48



Поздравче от мен!

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: До всички сладурани и сладуранковци!нови [re: flora bg]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано24.09.09 10:02



Хей, здравейте! Я какъв хубав мохабет се е заформил тука

Нямате грижа, направо съм "повлякла крак" и към Пловдив. Много се радвам, че има толкова желаещи.
Марго, много се радвам за теб, а Бъртчо е голям сладур, на компа се вижда по-добре от тел.
Поздравявам всички в този хубав, слънчев ден!



Тема Re: ехоонови [re: N_O6O6]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано24.09.09 19:37



Нещо много свалихме темата -раздумка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.