Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re:срещанови [re: marggoto]  
Автор naneta (непознат )
Публикувано20.09.09 19:54



Ще стане купон - и Еми ще дойде - станахме колона от две коли! Наде, имаш специална покана!



Тема Re:срещанови [re: naneta]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано20.09.09 20:02



ааа и другото да се стяга ..че да са си на квадрат





Тема Re:срещанови [re: marggoto]  
Автор emily999 (колежка)
Публикувано20.09.09 20:05



днес разбрах от Naneta и вече прочетох эа срещата в Пловдив.Дръжте се пловдичани идваме,измислихте ли кръчма



Тема Re:срещанови [re: emily999]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано20.09.09 20:08



хаха то има 1мес.и половина..ама дръж се земьо пловдивска.. ще трябва нещо с големии маси





Тема Re:срещанови [re: marggoto]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано20.09.09 20:34



Е тва е! Сериозните са си сериозни

Чувствам, че Фло ще трябва да донесе повече винце



Тема Re:Винцето на Флонови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано20.09.09 20:44



аз ще пия от капачка и ще хълцам





Тема Re:Случканови [re: SUNKA75]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано20.09.09 20:46



Ми да ти кажа аз си харесвам работата, но лошото е, че политиката към персонала в българските банки е като към роби на кариера - изцеждащо е. Така, че и аз като теб, ако се случи да изляза от тази сфера едва ли ще се върна отново.

Права си за ценните неща в живота. Старая се да си го припомням, че работата е просто средство за препитание, но влезеш ли в коловоза ...трудничко е.... И друг път съм цитирала в клуба една реплика на герой на Робин Фарма- съвет на смъртно болен баща към сина си: Сине, едва ли когато станеш на моите години ще съжаляваш за това, че не си прекарал повече време в офиса!
Поглеждайки назад, тогава, когато е вече късно, той е осъзнал кое е било важно!



Тема Re:Случканови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано20.09.09 21:03



Ъ-ъ. Не си падам по такива безпереспективни пациенти

Хаха. Газта още не съм я пробвала и няма личен опит, но като нищо ще се сдобие със списък на препоръчваните добавки и насоки за здравословен живот



Тема Re:За Юлетонови [re: Юлия 48]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано20.09.09 21:20



ОБИЧАМ ТЕ И ТЕ ЦЕЛУВАМ

Целувам те, защото те обичам.
Не ми е нужно твоето вчера,
а утре е така далеч.
Мълчанието е доверие -
очите тихо красноречие.
Мигът в прегръдка да заключим,
да бъде наш, да бъде вечен
и който първи проговори
той първи не обича вече.

Дамян Дамянов



Тема до ФЛОРЧЕТОнови [re: Ekna]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано20.09.09 22:51



Ей ФЛО,пиши ме и мен в списъка тая среща няма да я пропусна,пък и обешах на ЕКНА.

,Съжелявам за Софийската среша ,ама сега ще си го наваксам,само гледай да уредите (майничките)някоя хубава механичка с питиенца и мезенца, да не вземете да ни заведете на някоя слдкарница с пастичкиче, повече няма да дойдем

Трудното го правя лесно,невъзможното малко ме забавя


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.