Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:за 3 днинови [re: marggoto]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано20.09.09 13:28



..толкова неща са се случили тук

Пак поздравявам всички именячки и Рожденичката..аз с лъчето ударих на камък..но нищо де!
ааа за срещата ..май ще трябва някой да ме дондурка до Пловдивско,че такава принцеса като мен мен все се е изпопиляла там..и с рейс ли да дойда ?Освен да се съберем няколко клубарки и да пътуваме в купом..и да си вземем билет за връщане ,същата вечер-добре почерпени с винцето на Фло..хммм ще ни излезе късмета дам



Тема Re:за 3 днинови [re: marggoto]  
Автор naneta (непознат )
Публикувано20.09.09 15:22



Една дума кажеш и навиеш човека! Лошото е, че и аз съм от неориентираните, та ни трябва водач...Ще питам любимия дали не иска да повози 2,3,4 дами и после да ги види пияни и да ги върне обратно в София! Има време до тогава, но в списъка на ентусиастите съм!!!



Тема Re:специалностнови [re: Mpaвka]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано20.09.09 15:51



Детско -юношеска психологияле лее нямам търпение да започвам с школото..трябва на 02.10 да се явя на интервю-да се обоснова защо искам да го уча!!Мен такъв ентусиазъм ме тресе ,те ще ме питат..



Тема Re: На Марггото Бъртчонови [re: Ekna]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано20.09.09 15:54



еее това ми е лекарството ..

на шушулката грахчето!!!Аз на срещата се изфръцках с него(на тел-а де)



Тема Re:за 3 днинови [re: naneta]  
Автор renetage ()
Публикувано20.09.09 16:30



добре съм за сега и се шофирам, така ,че мога да поема трима, бройте ме и се бройте..ама как ще е с винцето..



Тема Re:срещанови [re: renetage]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано20.09.09 16:38



..renetage..ми

пловдивчанките да измислят Бульон-трезве



Тема Re:срещанови [re: marggoto]  
Автор renetage ()
Публикувано20.09.09 17:16



телешка шкембе -чорба, голямаа



Тема Re:срещанови [re: renetage]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано20.09.09 17:39



имаш я

даже ще ти правя компания хаха



Тема Re:срещанови [re: marggoto]  
Автор renetage ()
Публикувано20.09.09 19:11



не се шегувам, готова съм, ака е рекъл Господ, така че побързайте, ... дакато е времето хубаво...понеже си ми обещала шкембе, първа си!



Тема Re:срещанови [re: renetage]  
Автор marggoto (питанка)
Публикувано20.09.09 19:50



Брой ме!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.