Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: nelly_83]  
Автор EFO75 ()
Публикувано07.10.09 10:31



Здравей те,искам да ви се оплача как ме разкарват отново,от болница на болница./за да не развалям раздумката с ядът си/
Дойде време за смяна на 'певецето'/DJ/ и jp.първо пуска изследвания,аз си купувам дд,и тябва в болница да се сменят. JP.реши да сменим болницата/защото ми е зле/ и ме прати в 'токуда',самоче там има часове за уролог след 20.10.09г. И така,отидох си в 'доверие'/там ги сменям/,пуснаха изследвания,ехограф/както всеки път/ и след като станаха готиви,трябваше да ми кажат кой ден,и час да отида с 'дд 'за смяна. Е да ама не,след 3 години там/б.доверие/ми каза доктора че трябва да отида в 'Пирогов',тъй като първия път/2005г./са ми ги сложили те,и открили хидронефрозата и отин,трябва да решат дали пак за 1година или за 3 месеца /отначало подмяната ставаше на 3 месеца/ и ако не ми ги сменят там,да се върна тогава и ще ги сменят/в б.доверие/няма проблем.
Съгласих се/както винаги/,и отидох да си запиша час в 'пирогов'. Та проблема е че докато се разбере, каде,кой,как,времето си минава,мен ме боли и ми е зле,и много се ядосвам,защото като ми е лошо немога и колата да карам-и още един ден минава ,и така....Извинявай те че се отнесох малко повече,ама знам че тук всички ме разбирате.Казах си какво ми тежи,знам че това ще е и следващия път но.....



Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: embadem]  
АвторДимaнa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.09 11:50



Моля те дай телефонът на АПОЗ и аз искам да се обадя както за липсата на Фемара, така и за здравните вноски.



Тема Re: Телефонинови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.10.09 13:06



080011202 това е безплатния телефон на АПОЗ Евгения Адърска,

02/491 85 43 телефона на Център за защита правата в здрaвеопазването Теодора Захриева

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Телефонинови [re: Buba67]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано07.10.09 19:30



Благодаря!



Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: EFO75]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано07.10.09 20:31



Ох, мила....вече не знам какво да кажа ... въртим се всички в някакъв омагьосан кръг ...съчувствам ти...



Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.10.09 19:34



Постингът е на joia73

Възмутена съм за пореден път от тъпата ни държава. Не стига, че човек го сполетява такава болест, която в България звучи като смъртна присъда, ами си принуден да се бориш и срещу целия апарат на държавата. Днес майка ми мина ТЕЛК - те я юркат да ходи всяка година, така ще бъде и сега - догодина пак. Но както и да е - ходенето е най-малкият проблем. Отношението на прословутите доктори, които са или пенсионери, или некадърни, е безумно. Няма дакоментирам процента и групата, които са намалени, но може ли лекар да каже: Да, имате метастази, но щом досега не сте умрели и са от много време... Мното време е две години!
Ужасното е, че същите тези хора на "болни", които работят на по две-три места, дават същите проценти и ги викат на по две години.
Постингът ми може би е за плювалня, нямам против и да бъде преместен
Но... с кого да се борим първо вече и аз не знам... егати и държавата!...

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: ПЛЮВАЛНЯ 2нови [re: *jull**]  
Автор MamaD (минаващ)
Публикувано23.10.09 19:27



За ТЕЛК няма какво да коментираме. С детето се държаха добре, но половин час се чудеха какво е това заболяване, има ли го изобщо. Все едно съм отишла не при лекари от ТЕЛК, а в магазин за обувки. За лечението също нищо не знаеха и и дадоха 80% защото била млада......





Тема Re: vesi_65 [re: Dimana]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.10.09 13:19



Това са мнения на vesi_65.

СРАМ ЗА БЪЛГАРСКИТЕ ЛЕКАРИ
Моето Мише си отиде, благодарение на алчността и некадърността на българските лекари, а той им вярваше! Дано да го последват проф. Димитров от Националния онкоцентър и д-р Калев от Варненската Терапия - алчни и некадърни гадове! И не ме съдете за тези думи, ние имахме достатъчно пари за да го спасим, но той им вярваше. Дано скоро и техните кости да гният!

Готова съм да дам всички свои координати и ако искат да ме съдят, но те със своята некадърност, го докараха от първа степен без разсейки до трета степен с разсейки в белия, черния дроб и мозъка. После, колкото и да платихме за да ни дадат координати на клиники в чужбина....не можаха да го спасят. Той беше на 50 г., доктор на техническите науки. Това че липсва на семейството ни е факт, но той можеше да даде толкова и за науката в България. Имахме достатъчно пари за да си позволим лечение в чужбина, но тези алчни изроди само прибираха пари и казваха, че ще го оправят и тук.
Няма да споменавам име на лекарка - доцент от Националния онкоцентър, която, естествено също срещу заплащане ни даде имейл на специалист в Австрия. За съжаление - беше късно! Да им се връща!

Просто възмущението ми е безгранично от тази алчност и некадърност! Почти всички българи не могат да си позволят скъпо лечение в чужбина, но ние можехме, а те само си пълнеха джобовете и го умориха. Пожелавам им, всеки лев, който са прибрали от нас, да отиде за тяхното погребение и ако случайно не им стигне, аз ще доплатя разходите. Гадни и некадърни и алчни изроди, ще ви устроя най-прекрасното погребение, но дано ви няма скоро на този свят за да не си отидат и други хора така нелепо!
И моля, ако някой иска да се разсъкрети моята регистрация - нямам нищо напротив!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 28.10.09 13:24.



Тема Re: vesi_65нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.10.09 13:21



EFO 75

Здравей,разбирам че ти е тежко за загубата ти,но всички тук сме минали по твоя път.Аз преди година загубих татко,/рак на ларингса/,и мойто заболяване вече е 13години борба. Но с вяра ще се оправим,и вървим напред.НЕ всичко е пари.И не всички лекари са за съд /и аз съдих 1 кадето си забрави марлята в корема ми,и още 2-ти ме оперира да си поправя грешките/,но стореното сторено.Живота продължава.
http://pnovakov.hit.bg/62.htm
Мисля че това е за плювалнята,но незнам как да го преместя-помагай те.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 28.10.09 13:23.



Тема Re: vesi_65нови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.10.09 13:21



adiortori
Не се пали излишно и не си трови душата .......човек предполага- Господ разполага понякога просто се сършват дните и никакъв лекар и никаква чужбина и никакви пари не са в състояние да променят това>Направила си каквото е било нужно и каквото е било възможно .Никакви мили или хулни думи няма да ти върнат този които си загубила- единствения лекар е времето .Не допускаи разочарованието да ти трови душата:) Има кои да съди горе всички ни и докторите и нас.......................успокои се ако можеш яда както и глада винаги са били лош съветник

ако нещата отидат по дяволите ти не отиваи с тях

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 28.10.09 13:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.