Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: липосаркомнови [re: TeodoraM]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано09.04.10 15:45



Разгледах скенера. Туморът може да се отстрани.



Тема Re: липосаркомнови [re: MD]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано03.10.10 18:51



Да споделим с клубарите, че майчето на TeodoraM вече е здрава и у дома





Тема Re: липосаркомнови [re: MD]  
Автор iliqn4e (новак)
Публикувано03.10.10 19:46



Браво,това си е за Добрата новина!За малко да пропусна тази хубава новина.

.Приятна вечер на всички!На мен вече ми е весело,пишете все за такива резултати.



Тема Re: липосаркомнови [re: MD]  
Авторviara67 (Нерегистриран)
Публикувано03.10.10 21:15



Това е чудесна новина! Поздравления и за усилията и успеха на лекарския екип!



Тема Re: липосаркомнови [re: viara67]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано04.10.10 15:46



Браво на клуба бих казал. Ако ви нямаше това просто нямаше да се случи.



Тема Re: липосарком [re: MD]  
Автор vedda ()
Публикувано04.10.10 16:16



Поредният случай, който ни насърчава да не се отказваме, а да търсим начини, нали ????



Тема Re: липосарком [re: vedda]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано04.10.10 16:25



Оспамихме темата, но този път съм безкрайно щастлива от това. Аз все пак ще копирам мненията в прекрасната ни кутия. Обичам да я виждам на първа страница.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: липосарком [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.10.10 20:25



Дай Боже, все такива спамове да правим!


Нека четящите тук да знаят, че надежда винаги има!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: липосарком [re: *jull**]  
АвторTeodoraM (Нерегистриран)
Публикувано06.10.10 14:08



Здравейте, момичета
Много съм щастлива от развитието при нас с мама, нямам думи просто да изразя благодарността си към д-р Юлиянов и неговия екип. Надеждата, която и вдъхнаха още при провеждането на химиотерапията и след това при първата и среща с него, просто това е единственото нещо което я крепеше до самата операция, както и след нея. Всички осъзнаваме колко сложна операция беше, както и периода на възстановяване ще бъде по бавен, но важното е че е извършена от специалисти и всичко е направено както трябва. Тя от 2 дена е при мен и съм толкова щастлива и най вече благодарна, защото всички и отказваха операция и ако не беше форума тук, и най вече ако не беше Д-р Юлиянов да поиска да разгледа скенера, щяхме все още да буксуваме на старото място.
Затова искам да кажа на всички които влизат и четат тук, дори и да не се включват в темите НЕ СЕ ОТКАЗВАЙТЕ!!!!!
Огромно БЛАГОДАРЯ на Д-р Юлиянов и неговия екип

Мама има и пожелание към него:
Да бъде здрав и все така всеотдаен в професията си, както и в контактите с пациентите!!! Благодаря!!!




Тема Re: липосарком [re: TeodoraM]  
АвторTeodoraM (Нерегистриран)
Публикувано06.10.10 14:09



само да допълня че имам проблем с регистрацията и затова излизам като нерегестриран




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.