Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема РАЗДУМКА № 31нови  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.07.09 15:03



Обичам компютъра си, защото приятелите ми живеят в него!




А ако на някого му е домъчняло за старата Раздумка -



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАЗДУМКА № 31нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.07.09 16:59



Утре било погребението на Майкъл!Моля "американките" да пуснат после някои подробности около събитието.Децата на кой ще ги дадат?

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Привет от Могилицанови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.07.09 17:34



Оказа се, че сме оборудвани и с интернет и лаптопи

Днес бяхме на раходка до мястото, където извира р.Арда. В общи линии преход за загрявка-кратък и лесен. Ооообаче .... първо не успяхме да налучкаме правилния път, озовахме се на някакъв баир далеч по-далече от избраната дестинация. Открихме пътя, след това подминахме извора, защото не го видяхме, стигнахме до едни дървосекачи с коне и добре че така стана защото кой знае къде щяхме да стигнем.И тъкмо решаваме да тръгваме и моя мъж казва: Ще вали яко, и ... позна... Планът беше на връщане да хапнем в някакво кръчме в попътно селце, а аз през цялото време мрнках: ама как не взехме по един сандвич. Вода, ядки, дъждобрани-ок. Ообаче викам в планината не бива и без храна. Иии като ни запраска един дъжд ... мамата си трака (с извинение). Гръмотевици, светкавици и порой! Доста страшничко стана...Едва се добрахме до една продъдена барачка и муш- кротнахме вътре, а дъждът изглеждаше, че никога няма да спре. Е, прибрахме се най-накрая. Като потихнаха гръмотевиците затегнахме дъждобраните и хай с бърза стъпка през рекичката (бивша пътечка), джапа-джапа-джапа. А аз през цялото врме се хильосвам. Викам : ехееейама какво приключение, а? Да бе, да! Мисли позитивно! Тук камина гори и ти е топло, а дъждът спира, а и колко е весело Абе стана страшничко наистина по едно време, но пък каква красота е- не мога да ви обясня колко много цъфнали билки, поляните пъстри, та пъстри, ухае на бор и на истински чай! Просторът необятен, душата ми лети Добре, че са ни толкова любезни домакините. Носех си набрани мащерка и дива мента. Направиха ни чайче. Довечера ще ядем родопски клин и пататник, но не си мислете, че мъж ми ще помине само с това. Размразяваме пържолите сега и довечера ще има цър-пър. Я да ви покажа къде сме точно :



Ай, после пак, че ми се карат: за какво си дошла тукпак ли на компютъра

Ох, малко ми е трудно на тази клавиатура, та ще ме извините за грешките



Тема Re: Привет от Могилицанови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.07.09 18:29



Браво Екна.Ей голямо приключение сте изживяли.Аз се притеснявам да не настините,пийте по често чайчета от горски билки та да съм спокойна.Кога ще видите конаците в Могилица?Пак да пишеш щом можеш. И да пращаш още снимки.



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: Привет от Могилицанови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.07.09 18:35



Да ви кажа какво ми се случи не за първи път днес.Дрънка телефона и понеже се бях загледала в сериала си не погледнах,че номера е неизвестен и дигам слушалката.И какво мислите?
- Бабо ти ли си,бабо голяма беля направих бабо.....
Хи,хи,викам си кога моето малко внуче порасна та да извади такъм баритон...
Та така пак се опитаха да ме преметнат за пари но не познаха.Мисля ,че това е трето такова обаждане напоследък.Една жена в махалата се хвана и даде над 2000 лева.После се усети ама късно....Та внимавайте,че пак са почнали тези вагабонти да лъжат/те въобще спирали ли са?/



Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема До Нелинови [re: flora bg]  
Автор Kaлoянa_ (член)
Публикувано06.07.09 18:50



Да, Камен бряг е, тази награда е за теб, имам предвид роклята





Тема Re: До Флорчетонови [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (член)
Публикувано06.07.09 18:53



Да, Камен бряг е, край Варна, за теб награда - комплекта





Тема Загатка-занимавка 10нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (член)
Публикувано06.07.09 19:03





Как се казва тази гъба ( в България по високите места може да се намери)



И тази гъба как се казва и каква е разликата между нея и предишната (която е показана)



Тема Re: Аз съм Надянови [re: Kaлoянa_]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано06.07.09 19:16



Благодаря за подаръка!





Тема Re: Привет от Могилица [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.07.09 19:30



Екна, съкровище, ей, така си представям почивка на диво място, далеч от света!... Пътечка сред шубраци, поляни с цветя и билки, ухание на дърва до камината (с огън в нея), а в прегръдката ми - един истински прекрасен ... лаптоп с бързи и безпогрешни интернет-действия!

Е, не бих могла да му устоя, повярвай ми, колкото и да искам (а аз въобще не искам!). Ще му се отдам цялостно и безотказно, пък каквото ще да става ...
................................................................................
Така ми липсва неизкушеният живот сред дивата природа, далеч от цивилизацията!...



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.