Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Чувал ли е някой ЙОННА ДЕТОКСИКАЦИЯ със уред?нови  
Автор Aйвaн (непознат )
Публикувано02.06.09 17:15



Привет, нов съм тук и не зная дали изобщо ще успея да регистрирам темата. Трудно се ориентирам във вече обсъдените въпроси и за това може и да се повторя.

Та на въпроса който ме вълнува:

Чували ли сте за процедури с уред за йонна детоксикация? До колко са ефикасни и са от полза за натровените организми на всички които търпят раково лечение?

На мене ми го препоръчаха както за здрави хора в които така или иначе си има доста отрови така и за хора които допълнително им се отравя организма с цел лечение.

Ще съм много благодарен за вашето мнение и повечко информация за този вид детоксикация, процедури и ако има някой с резултати.

Редактирано от Aйвaн на 02.06.09 17:27.



Тема Re: Чувал ли е някой ЙОННА ДЕТОКСИКАЦИЯ със уред?нови [re: Aйвaн]  
Автор MamaD (новак)
Публикувано02.06.09 20:22





Това е процедурата. Впечетляващо е като видиш бистрата вода как става кална. Това, което аз видях е, че на различните хора се оцветява различно.Обясниха ми, че зависи от токсините които се изхвърлят.



Тема Re: Чувал ли е някой ЙОННА ДЕТОКСИКАЦИЯ със уред?нови [re: MamaD]  
Автор Aйвaн (непознат )
Публикувано03.06.09 10:51



Благодаря за информацията.
Статията е доста информираща, но дали тези процедури имат облекчаващ ефект след химиотерапия? Има ли специфичен период в който да се правят процедурите ако се провежда и химиотерапия?
Има ли места във Варна където се правят такива процедури и ако да каква е цената?

Май станаха доста въпроси, но от какво ли не се интересува човек за да се почувства облекчен поне малко!

Големи благодарности за вниманието!



Тема Re: Чувал ли е някой ЙОННА ДЕТОКСИКАЦИЯ със уред?нови [re: MamaD]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.06.09 12:46



Не знаех за този апарат.Мисля, че не лошо да се подложиш а и цената 20 лева нищо не е.дали някой го е правил? мисля, че ще е от полза и за здрави и за болни.Вълнуващо е да видиш каква ще е водата под краката ти.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Чувал ли е някой ЙОННА ДЕТОКСИКАЦИЯ със уред?нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.06.09 13:24



Цената от 20 лв е само за една процедура.
За ефективно изчистване се препоръчват 15 бр.
Вълнуващо наистина!...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Чувал ли е някой ЙОННА ДЕТОКСИКАЦИЯ със уред?нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.06.09 13:50



Че какво са 300 лева за да те изчистят, абе заслужава си само ако е истина,че чистят да не е някакъв блъф. За какво ли не даваме пари та сега за 300 лева. Само да е нещо истинско си заслужат парите. Поне аз така мисля. Дали някой е ходил на такова чудо та да сподели?!

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: Чувал ли е някой ЙОННА ДЕТОКСИКАЦИЯ със уред?нови [re: flora bg]  
Автор Aйвaн (непознат )
Публикувано03.06.09 15:17



Четох доста тези дни за това и с беглите ми познания ми се струва възможно подобно изчистване. Повечето неща в нас са под формата на йони, а и клетките имат свойството да пропускат навън и навътре, така че май с малко електростимулация на течностите в организма ни и насочване на потока от тези йони в правилната посока ( към водата в легена) през кожата би помогнало. Дали това го има във Варна?
Аз ще продължа да търся инфо за града и ако намеря нещо ще пиша тук ако има интерес в читателите.



Тема Re: Чувал ли е някой ЙОННА ДЕТОКСИКАЦИЯ със уред?нови [re: *jull**]  
Автор Aйвaн (непознат )
Публикувано03.06.09 15:22



Разбрах, че за всеки е индивидуално колко процедури да направи, но и че максимума са 15 процедури след което има дълга почивка.



Тема Re: Чувал ли е някой ЙОННА ДЕТОКСИКАЦИЯ със уред? [re: Aйвaн]  
Автор MamaD (новак)
Публикувано03.06.09 20:09



Аз съм водила дъщеря ми на такава детоксикация, точно в този център, за който съм дала линк. Направи 10 процедури и после спряхме, да не пречи на лекарството. Не мога да преценя има ли ефект.Би могло да се прецени , ако някой си направи изследвания които показват, че е токсикиран, направи си 15 процедури и си направи пак изследвания, които да покажат , че е детоксикиран. Изобщо нямам представа какви изследвания биха показали токсикация или детоксикация. Може би ПКК и специалист би преценил.При нея ПКК беше след тежка операция и не беше цветуща.
Такива процедури се предлагат и в СПА центрове. За Варна - не знам. Питай и в по-лъскави козметични салони.



Тема Re: Чувал ли е някой ЙОННА ДЕТОКСИКАЦИЯ със уред?нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.06.09 21:33



"Че какво са 300 лева, за да те изчистят"

Ами аз лично няма да дам 300 лв за едно изчистване, като за 500 лв мога да си купя целия апарат
и с него да се чистя по колкото пъти искам! И не само себе си...



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.