Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Препоръка за скенер  
Автор tininita ( непозната )
Публикувано26.04.09 14:40



Много моля за съвет,къде в София има най-добър скенер .Доколкото разбирам от голямо значение са и специалистите,които работят с него.Досега скенерите сме ги правили в Окръжна болница и специалиста е д-р Тончев,но не знам дали скенера там е добър.Касае се за съпруга ми и там не видяха че има метастази в няколко лимфни възли,които се оказаха,че ги има при операцията.Засега възстановяването от радикално премахване на пикочния мехур с пластика, е ужасяващо бавно.Но ми се струва че с получената хистологията-слабо диференциран карцином-3 G,че трябва да направим скенер по рано от трите месеци,в които ще бъде с катетър и стендове в уретрите.Моля дайте съвет....



Тема Re: Препоръка за скенернови [re: tininita]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.04.09 14:49



Тук са споделяли много добри отзиви за скенера в "Токуда" и д-р Иванов.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Препоръка за скенернови [re: *jull**]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано26.04.09 16:33



МБАЛ "Св. Екатерина" - д-р Стойнева и МБАЛ "Лозенец" /правителствена/, но имета на лекаря не си спомням. От Петрич е родом - утре ще го напиша.
Това са двамата най-добри специалисти по разчитане на скенер в София.
Даже разчитат и скенери правени в други болници.



Тема Re: Препоръка за скенернови [re: *jull**]  
Автор naneta (непознат )
Публикувано27.04.09 16:55



Д-р Галина Кирова-Недялкова в Токуда - добра апаратура, специалист в разчитането. Мнението ми се базира на сравнение между Онкологията в София, Диспансера в Младост и Токуда.



Тема Re: Препоръка за скенернови [re: tininita]  
АвторRefCo (Нерегистриран)
Публикувано27.04.09 22:46



От 1-ва УНГ клиника в ИСУК ни насочиха към Доц. Млъчкова, МВР Болница, рано сутрин, малко преди 8 сутринта и минахме първи за деня.



Тема Re: Препоръка за скенернови [re: RefCo]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано23.06.10 10:03



и аз моля за препоръка за разчитащ лекар за скенара в Онкологията- София.
Ние избрахме да правим скенер там, защото е най-евтино, в Токуда и Св.Екатерина е двойно като цена. Ако някой има добри отзиви за разчитащ специалист за скенера в Онкологията моля да подскаже


Благодаря!



Тема Re: Препоръка за скенернови [re: nelly_83]  
Автор MamaD (ентусиаст)
Публикувано24.06.10 12:52



Нели, можеш да занесеш скенера на д-р Стойнова в "Света Екатерина" да ти го разчете. Носи и предишния скенер за да има какво да сравнява.Носи дисковете.
Колкото до добра апаратура в София, аз и преди съм споделяла - скенерът в "Св.Екатерина", в действие от октомври м.г. е най-добрия - 320 детекторен компютърен томограф "Aquilion ONE" - Toshiba, а добрият специалист там е д-р Стойнова. Скенер на абдомен и малък таз с венозен контраст е 300лв. Тел. за контакти - 02/9159 671 , 02/9159 672
Скенерът в Токуда е такъв какъвто беше предишния в Св.Екатерина, също е добър.

Редактирано от MamaD на 24.06.10 12:53.



Тема Re: Препоръка за скенернови [re: MamaD]  
Автор viara67 (непознат)
Публикувано28.06.10 20:29



Също препоръчвам д-р Стойнова от "Св.Екатерина" - освен, че е добър специалист е и много добър човек! Не препоръчвам специалистите от Токуда за разчитане на скенер , там много добър е д-р Иванов, преди това работеше в Онкологията в Дървеница - но той е по ехографиите , не по скенерите!



Тема Re: Препоръка за скенернови [re: tininita]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано28.06.10 21:38



В София мога да препоръчам двама специалисти, по образна диагностика без компромиси в качеството на работата. Д-р Стойнова от "Св. Екатерина" и д-р Тонев от "ПроВита".



Тема Re: Препоръка за скенернови [re: tininita]  
Автор kalin5OO (непознат )
Публикувано01.07.10 01:33



Д-р Валентин Иванов в Токуда и плащате само за контраста ако имате направление. Но най -доброто е ПЕТ-СТ във Варна то дава несравнимо по-добри резултати и е безплатно.Водил съм майка ми 2 пъти в Унгария и там е 1000 евра сканирането а като качество е подобно




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.