Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:48 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: onaj]  
Автор diliana d (непознат )
Публикувано15.04.09 21:02



Ние го комбинираме с всякакви добавки и няма проблем. Всяко нещо да помогне по малко си е нещо. Баща ми пие чай от котешка стъпка, ударни дози котешки нокът, едни Швейцарски таблетки от зелен чай и ММС-а. Не мога да кажа кое точно му помага, но е факт че разсейките намаляват. Пробваме всичко, за което чуем. Иначе от ММС-а няма оплаквания, само на 9-тата капка го боля корема, но той се пие под схема и ако се появи неразположение дозата се намаля.



Тема Re: MMSнови [re: diliana d]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.04.09 21:07



Благодаря Диляна,благодаря информацията ме задоволява.

Светът е сцена!

Тема Re: MMSнови [re: ceceto]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.04.09 21:09



Естествено,че беше полезна мила.Благодаря ти.Друго е като си го прочетеш на български.



Светът е сцена!

Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: onaj]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано15.04.09 21:10



Давам ти цитат от постинга на Сесето: например от ябълки или грозде, но не портокалов сок. Не вземайте никакви антиоксиданти скоро след прием на MMS.. Не препоръчват и взимането на вит. С, защото намалявал антимикробното действие на препарата.

Е, аз си се харесвам.



Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: diliana d]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.09 21:31



Една от основните причини да се свие основният тумор + разсейките в б. дроб за мен е емболизацията на бъбречният карцином, това в момента +криотерапията е едно от оперативните лечения на спреднал се бъбречен тумор...добре е , че се е намерил хирург в Бг. да го направи...не казвам нищо лошо за ММС разбира се ...Още днес ще ида да говоря с моя приятелка , тя държи магазин за натюр продукти тук, със сигурност ще го има , интересно ми е тя какво ше каже ....





Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: yraaa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано15.04.09 21:39



Пиши какво ще ти отговори твоята приятелка мила.Съмняваш ли се нещо в ММС?

Светът е сцена!

Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: _aaa!_]  
Авторonaj (Нерегистриран)
Публикувано22.04.09 08:35



diliana,какжо става с вас как сте



Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: diliana d]  
Авторmansil (Нерегистриран)
Публикувано22.04.09 13:22



Аз съм на Сутент с отстранен тумор в десен бъбрек и разсейки в белия дроб. Вече съм втори цикъл и чакам скенер за да видя резултатите. Къде ходите на иглотерапия, защото аз ходя в Кюстендил там е су-джу терапия и нагряване с мокса, но ми е далече и неодобно честото ходене. Дайте съвети и за други алтернативи в лечението на тумор на бъбрека и разсейки в белия дроб.



Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: mansil]  
Автор ren51 (новак)
Публикувано22.04.09 15:26



кангалаит намалява тумора в бял дроб до 30% при две серий на прием.скъпо е ,но отвори темата за кангалаит



Тема Re: Ако мога да помогна с информациянови [re: ren51]  
Авторmansil (Нерегистриран)
Публикувано22.04.09 17:47



Къде да прочета за кангалаит? В коя тема да вляза?

Редактирано от *jull** на 30.10.11 09:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.