Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Био-магазин в Софиянови [re: *jull**]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано09.06.09 04:38





Някой има ли впечатления от този магазин?



Тема Re: Био-магазин в Софиянови [re: Mpaвka]  
АвторOбиkнoвeнa (Нерегистриран)
Публикувано09.06.09 05:20



Не знам доколко е био, но цените са твърде солени за джоба на средния българин.



Тема РАКЪТ И НОЩНИЯТ СЪНнови [re: Oбиkнoвeнa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.06.09 10:21



Бодърстването през нощта, което нарушава природните човешки биоритми, е предпоставка за
възникването на много заболявания, включително и на рак:





"Совите не са това, което са..."

Тема ТОЧНА ДИАГНОСТИКАнови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.06.09 07:48



Поставянето на точната диагноза е проблем в световен мащаб, затова в Московската клиника по кибернетична медицина
са въвели метод, наречен "златен стандарт". Той се оснавава на комплекс от тестове и изследвания (в рамките на 3-4 часа)
които дават пълна информация за всички важни органи и системи в организма на пациента. Тези резултати се анализират,
проследява се връзката между тях и на тази база се изготвят схеми за индивидуално лечение.
Клиниката лекува и чрез различни иновационни методи и апаратури.
Ето тук може да прочетете повече (на руски е):





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ТОЧНА ДИАГНОСТИКА [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано21.06.09 10:12



Джул прочетох статията/ние старото поколение поне руски знаем за разлика от английския/ супер е.много се радвам, че има такава апаратура.Защо Лиди не се заинтерисува за този метод и не се запише.нали не могат точно да й поставят диагноза?

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: РАКЪТ И НОЩНИЯТ СЪН [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.06.09 10:25



Винаги съм имала проблем със съня. И сега го имам и не знам какво да правя. Не ми се отдава медитацията, не успявам сама, а няма кой да ме води. Билковите таблетки не ми помагат. Има случаи по 3 поредни нощи не мога да заспя като хората и веднага настивам. Има ли го някой този проблем и как се справяте?



Тема Re: РАКЪТ И НОЩНИЯТ СЪН [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано21.06.09 12:30



Според моето убеждение, проблемът е в дисбаланса на енергиите ти, но това не е от компетенцияте на западната ни медицина. Освен това, "билковите хапчета" също не са универсални и не действат еднакво на различните пациенти. Затова е необходим индивидуален подход, както при диагностицирането, така и при лечението (с този подход, напр. се служат в хомеопатията).
По повод на диагностицирането чрез т нар. "златен стандарт" (статията, която цитирам по-горе), си мисля, че във въпросната московска клиника се опитват със средствата на западната медицина да постигнат това, което от хилядолетия прави източната (която, както е известно, разглежда и лекува всеки организъм като единство от всички органи и системи). Все още, обаче, източната е водеща.
Екна, мила, дано си ме разбрала правилно!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РАКЪТ И НОЩНИЯТ СЪН [re: *jull**]  
Автор _jjj58 (непознат )
Публикувано21.06.09 17:59



Това е голям кошмар и за мен.Моята гинеколожка ми препоръча по един белергамин,Джипито-също като най-безобиден,деиствало добре.Когато видя,че ще посрещна деня без да съм спала правя нещо ужасно драстично,което действа безотказно.Обливам се за няколко секунди с ъс студена вода,увивам се с хавлията и заспивам.Дори не успявам да настина.



Тема Re: РАКЪТ И НОЩНИЯТ СЪН [re: _jjj58]  
Автор Kaлoянa_ (член)
Публикувано21.06.09 19:24



Аз ползвам само Цветята на Едуард Бах за заспиване(английски лекар), действат веднага, след 5 минути съм заспала и спя дълбоко, най-малко 8-9 часа Те са част от хомеопатията, но са капки, понякога пия концентрат, понякога ги разреждам с вода (когато са разредени имат по-голяма сила) Цяла западна Европа, особенно в Англия и Франция ги ползват масово, същото е и в щатите Могат да се ползват и в комбинация до 4 различни вида едновременно в една доза Цветята на Едуард Бах са 36 различни вида и всеки сам може да си прави комбинациите Към тях няма привикване, винаги може да се сменят комбинациите (според случая), напълно безвредни са, дават се и на малки деца



Тема Re: РАКЪТ И НОЩНИЯТ СЪН [re: Kaлoянa_]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.06.09 10:54



Екна според мен ще ти помогнат цветята на бах,както казва калояна.Пробвай ги.Влез в сайта и ще видиш значението и как да си ги доставиш.Иначе за спане хладните душове и горещите като се редуват не са лошо нещо.И още нещо.В сряда сутринта си дигни дупето от леглото по изгрев слънце и изпий една чаша вода,която ще оставиш от вечерта навън.После походи малко боса по трева росна.Ако можеш се обтрий с роса.И вечерта ще заспиш като къпана.А ако си набереш билки от типа на мента,лавандула,маточина по това време и си вариш чай след двадесет дена и помен няма да има от неспането ти.Пробвай тези методи ако нищо не се получи а аз вярвам,че ще се получи .тогава ще приложа други методи,ще те излекуваме от това безсъние.



Животът е сцена,а ние сме артисти!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.