Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 22.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ПРОЧЕТЕТЕ ТАЗИ КНИГАнови [re: amazonian]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано20.05.09 19:19



Има издадена книга в България от д-р Атанас Гълъбов, която обобщава всички тези методи на лечения, в книгата си Световната конспирация срещу здравето Който не я е чел, горещо му я препоръчвам

Там всичко пише с най-големи подробности,
Аз миналата година с пътуванията ми до България донесох от щатите един куфар със книги ( и ДВД със методите на Герсон-терапията) Част от споменатите автори и методи на лечение ги имате в България на английски език Закупих ги от антикварните книжарници(тук) или частни издания, които са съкровище на хора които се занимават с алтернативната медицина, вярват в лечението и подробно се запознават с методите на лечение Предала съм ги на фондация (дарение от мен) която работи в областта на рака Знам обаче, че има много спънки и притискане, заплахи и грубо отношение към всеки който се опитва да се осмели да прави нещо свързано с тази дейност Все още не са излезли преведени на пазара, защото ситуацията в България е такава - същата като в щатите - с преследване на хора които искат да внедрят (макар и с литература) всичко което лекува рака, а недай си боже да се намерят смелчаци които да искат да я практикуват, просто това си остава мечта за много хора Какво да се каже повече, след като правителството не разрешава и не одобрява внедряването на ваксината на Коули(миналата година имаше много дебати в парламента и официално правителството не разреши вноса й, а било загрижено за болните, ами да - за скъпите химиотерапии които са част от бизнеса на много хора в България), много му пука за болните, ама и самите болни трябва да имат глави на раменете си, щом става въпрос за собственото здраве - отговорност носи и самия болен, сега има толкова много информация, че е грехота да се доверяваш сляпо на всяко предложение Като цяло бизнеса е важен , Ваксината макар и дарение от Канада, напълно безплатна за България не се допусна - за какво говорим тогава Същото важи и за забраната и въртелите които се правят на д-р Продан Христов, който публикува електронна книга с методите на лечение и доказва, ( с Антималигноцит) че може да се лекува рака (ако не е правена химиотерапия) ама и това е проблем в България За по-новите клубарки и клубари, скенирам книгата
свалете и четете За съжалене аз немога да внеса в щатите Антималигноцита , защото е забранено, а вие сте щастливи, че в България можете да си поръчате по пощата от Виена, или да ви го донесат на ръка

За В17 е ставало въпрос преди време и сме коментирали Има го на таблетки и на течност (за инжекции) под името Леатрил или друго Това се прави не в щатите, а вМексико, там е лабораторията, защото на тази земя е забранено производството му

Болницата на д-р Хулда Кларк
също се намира в Мeксико, на границата със щатите в Сан Диего, защото също има забрана за лечение в щатите Имате нейна книга в България - Лекуване на всички видове рак А това е нейния син, последовател на майка си, ето още информация за нейните продукти Знам, че се работи по откриване на аптека с нейните продукти в София, но докато не станат промени в държавата едва ли може да се разчита на това

А сега горещо препоръчвам тази книга, забравете за отслабването, прочетете по принцип всичко за лененото семе и лененото масло, методите за прочистване на токсините, лечението на раковоболните, - ето заглавието

Омега-3 мазнините, които топят мазнини, лененото масло - природният феномен на мастните киселини Критската диета на най-здравите хора, издателство Хомо Футурус, цена 8 лева

За семената, да ,просото е алкално, но към него спадат и елдата и киноата, те са за алкализиране на тялото, говорили сме за тях, който не знае да прочете във форума има информация

Всеки може да се придържа към алтернативни методи, макар и не 100 процента, но има много информация за лечение И още всеки сам решава съдбата си, живота си, здравето си, може да прецени към какво да се насочи

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Kaлoянa_ на 20.05.09 19:24.</EM></FONT></P>

Редактирано от Kaлoянa_ на 20.05.09 21:37.



Тема Видеонови [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано20.05.09 20:24




който има време да изгледа филмчетата



Тема Re: ПРОЧЕТЕТЕ ТАЗИ КНИГАнови [re: Kaлoянa_]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано20.05.09 21:13



Калояна, за коя книга става въпрос ? Последният линк, който си дала, при отварянето не показва нищо конкретно.



Тема Re: ПРОЧЕТЕТЕ ТАЗИ КНИГАнови [re: Mpaвka]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано20.05.09 21:34





Пълното име е
Омега-3 Мазнините, които топят мазнини, лененото масло-природният феномен на мастните кисеини
Критската диета на най-здравите хора, издателство Хомо Футурус, струва 8 лева, автор Sunny Lambroso

В нея става въпрос за лечение на рак, изчистване на токсини, препоръки за здравословен живот

Мравка, моля те изгледай филчетата от предишния ми постинг, убедена съм, че ще са ти интересни



Тема Само информация, за тези които се интерисуват [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано20.05.09 21:57



[url]Нова излекувана с Антималигноцит - Бистра Миланова - София
14-11-2008 16:22

Декларация от Бистра Миланова, гр. София
През 2003 г. бях оперирана от тумор на слюнчената жлеза в ИСУЛ, София. Тъй като
операцията е била направена "неуспешно", се появява рецидив след няколко месеца. След
дълги консултации с лекари ми беше разяснена техническата невъзможност да се направи
такава операция в България, поради многото евентуални рисокве. Насочиха ме към лекар
във Виена и там бях оперирана успешно през 2007 г. Хистологията показа карцином на
слюнчената жлеза.

По време на престоя ми във Виена чух за лекарството на г-н Продан Христов. Успях да се
свържа с него и той ме посъветва да откажа предлаганата лъчетерапия.

Приемах лекарството по предписание на г-н Христов три последователни пъти. От тогава
са направени няколко магнитно резонанси лечения, които показват липсата иа рецидив!
Безкрайно благодаря на г-и Христов и се надявам на най-накрая лекарството да бъде лицензирапо, за да има все повече излекувани хора!!


Поздрави,
Бистра Миланова[/url]







Само част от хора които са ползвали Антималигноцит



Тема КНИГАТА "ЧУДЕСАТА НА ПЕТЪР ДИМКОВ" [re: Kaлoянa_]  
Автор Poзмapи (нервна)
Публикувано21.05.09 09:04



Приятелка ми даде книгата "Чудесата на Петър Димков" от Яков Янакиев.

Бях изненадана, че освен лечител, прилагащ билкови рецепти, той е бил и философ, спазвал е природосъобразен начин на живот, адаптирал е към български условия ученията на Петър Дънов, на йогите...създал е собствени мантри и методи за самопомощ...

Според мен в нея има много полезни и ефикасни начини за справяне с автоимунните заболявания, за каквито се счита рака.

Мисля, че може да бъде интересна.

Редактирано от *jull** на 21.05.09 14:49.



Тема ПОРЕДНИ ДАЛАВЕРИ В ОНКОЛОГИЯТА [re: Poзмapи]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано23.05.09 01:18



Разбулването на далавери, свързани с опити с лекарства, е причината за отстраняването на директорката на Националната онкологична болница. Тя са опива да пресече порочните практики и да въведе ред, но настъпва интересите на определен кръг
от лекари и фирми:





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ПОРЕДНИ ДАЛАВЕРИ В ОНКОЛОГИЯТА [re: *jull**]  
Автор Poзмapи (нервна)
Публикувано25.05.09 13:11



Благодаря ти за статията.



Без твое позволение пейстнах линка и самия текст в един друг форум, дето уж една депутатка чете и пише.

Но все пак да се види, че в България не сме опитни добитъци.



Тема Re: ПОРЕДНИ ДАЛАВЕРИ В ОНКОЛОГИЯТА [re: Poзмapи]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.05.09 13:55



Браво! Пада й се да я прочете!



"Совите не са това, което са..."

Тема Отново за Тодикамп [re: Kaлoянa_]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано26.05.09 05:47



Момичета, натъкнах се на интервю с по-големия син на Михаил Тодика - Андрей. Може да ви бъде интересно.



А долният сайт е на двамата сина на автора на Тодикамп - Андрей и Владимир. Ще намерите техните координати, ако имате въпроси във връзка с ползването на препарата.


Редактирано от Mpaвka на 26.05.09 06:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.