Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема КЪМ НОВОДОШЛИТЕ  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.04.09 00:37



Информацията, поместена в настоящия клуб, се предоставя доброволно от потребителите и има информативен характер. Администраторите и модераторите на Клуб за борба с рака не носят отговорност за нейната точност и/или достоверност. Запознаването с информацията в Клуб за борба с рака не следва да отмени и/или замени консултацията с лекар. Прилагането на каквито да е методи за лечение, описани от потребителите на Клуб за борба с рака е на лична отговорност на прилагащия ги. Всеки метод на лечение следва да бъде обсъден с лекар преди прилагането му. За публикациите в Клуб за борба с рака важат и общите правила на dir.bg, относими към форумите за дискусии на адрес




Мили хора,

всички ние, които по неволя сме членове на този клуб, сме едно голямо семейство: грижим се един за друг, помагаме си със съвети и кураж, понякога се караме как да подредим дома си, понякога се шегуваме, понякога се събираме на чашка в реалния свят.

Не ви приветстваме с добре дошли, защото не е добре, че сте дошли. Но ви уверяваме, че точно тук ще срещнете разбиране, топлота, подкрепа и уют, които са ви толкова нужни сега.

Защото всички ние знаем как се чувствате в момента, колко сте объркани и уплашени. Защото когато човек падне, има нужда от някой, който да му подаде ръка и да му помогне да се изправи отново, въпреки болката. Защото сме минали вече по трънливия път, но сме "тук и сега" и сме доказателство, за това, че "сговорна дружина планина повдига".

Чувствайте се у дома си! Още с първия си въпрос вие вече сте членове на клуба така, както сме и всички ние!

Задайте своите първи въпроси тук, в тази тема и някой от нас ще ви насочи към подходящите за вашия случай теми, систематизирани в темата "Справочник на темите в клуба".

Прегръдки,

От целия клуб






НЕМА НАЧИН ДА НЕМА НАЧИН! - девиз на Весела (първата модераторка на Клуба)


Мили хора,
От името на модераторите на този Клуб, искам да ви помогна да се ориентирате в структурата му, за да може информацията да бъде максимално полезна и достъпна за всички, които го посещават. Най-долу сме поместили няколко важни линка към теми, които считаме за приоритетни.

И така, на първо място, разбира се, е ПРАВИЛНИКЪТ, в който ще прочетете обръщението на нашата първа модераторка Весела. Правилата в него са общовалидните за всички клубове, но има и някои специфични, свързани конкретно с този Клуб. Между тях е и изискването да се пише на кирилица.

„КАК ДА ТЪРСИМ, ЧЕТЕМ, ПИШЕМ, КАЧВАМЕ СНИМКИ И СЕ РЕГИСТРИРАМЕ” е вашият помощник, за да търсите бързо и лесно информацията в този Клуб, както и да комуникирате с другите му членове. Тук ще научите и как да кирилизирате текста си при необходимост. Регистрацията също е препоръчителна по няколко причини, които може да прочетете в същата тази тема.

„КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/” – тук членовете на Клуба се представят с информация за своите или на близките си заболявания. Препоръчваме да се включите и вие, защото така ще може да откривате (и да ви откриват) хора със сродни проблеми за обмяна на опит и взаимна помощ. За удобство, темата е постоянна на главната страница на Клуба.

„СПРАВОЧНИК НА ТЕМИТЕ В КЛУБА” – това всъщност е архив, съдържащ постингите, постъпващи в различни теми на Клуба от 2005 г., систематизирани по проблематика. Изключително богата информация, която се обновява постоянно. За да не се разпилява, апелираме към пишещите да се придържат към названието на темата, както и да изберат от Справочника подходящата такава, в която да пишат. Тази тема също е постоянна и се намира на главната страница на Клуба.

„АЛТЕРНАТИВИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАК” – тази тема също е резултат от опита на членовете на Клуба и желанието им да помогнат с изпитани и събрани от различни източници методи на лечение с алтернативни средства. Те са извадени от хилядите постинги, писани от 2005 г. насам и систематизирани по видове заболявания. Вие също може да допълвате информацията, като споделяте вашия опит и знания и я помествате в съответната тема или в специално създадения за тази цел:

Много от темите, които са обемисти, получават продължения, които се номерират. Тази тема е една о тях. Когато поредната част на такава тема стане прекалено голяма, тя се затваря и остава достъпна само за четене, но не и за писане. Отваря се следваща й част, в която може и да се чете, и да се пише. За удобство, в края на всяка заключена част се дава линк към следващата, а в началото на новата – линк към предишната.

„ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ” – както ще разберете от увода към темата, в Клуба влиза лекар-онколог, който според времето и възможностите си консултира членовете на Клуба. Може да прочетете и първата част на темата, където всеки постинг е озаглавен по начин, ориентиращ към основния проблем в него – така бързо ще намерите въпросите, които ви интересуват. Молим всички пишещи в тази тема да формулират ясно проблема и въпроса си към нашия MD.
Тази тема също е постоянна на главната страница, за да е винаги на разположение.

„ДОБРАТА НОВИНА” е създадена, за да съобщаваме в нея успешните резултати от лечението си.
Да се надяваме, че хубавите новини в нея ще се множат!

И накрая искам да пожелая от Модераторския ни екип:

УСПЕХИ В БОРБАТА С БОЛЕСТТА И ПЪЛНА ДОЖИВОТНА РЕМИСИЯ!

*jull**




За да получите достъп до клуба, първо си правите регистрация в Дир.бг, влизате регистриран в клуба и ни пишете бележка /това става като цъкнете върху ника ни, излиза профила, отдолу има плик за писмо, цъкате върху него и пишете.









Редактирано от Buba67 на 31.01.14 15:02.



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано14.04.09 12:50







Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: Buba67]  
Автор Senana (непознат)
Публикувано08.07.09 15:58



Здравейте!
Искам да попитам има ли място,където мога да пиша,за да предложа добавки/гъби/, останали след лечение на хора,които са заинтересовани. Благодаря



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: Senana]  
Автор MamaD (минаващ)
Публикувано08.07.09 22:42



Това са темите за лечение с азиатски гъби, можеш да оставиш е-мейл за връзка в някоя от тях и който има нужда, ще се свърже с теб.


Тук се обявяват подаръци.Връзката пак става с е-мейл.

Това от мен, модераторите могат да ти дадат и по-добър съвет.



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: MamaD]  
Автор dea6 (непознат )
Публикувано30.07.09 12:59



Къде мога да разбера някой лекувал ли се е в Лукас клиник в Швейцария?



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: dea6]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано30.07.09 22:08



Здравей Деа6,

Ето една от темите, в които е дискутирана клиниката:



Може да зададеш въпросите си в нея.

Мисля, че Thea и Mia имат най-много информация по въпроса и най-вероятно ще се включат с мнения и препоръки.

Успех!



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: Buba67]  
Автор tandaleyo (непознат )
Публикувано12.08.09 12:14



Привет на всички,

Баща ми е на 55 г. и наскоро претърпя операция за отстраняване на ракови образувания на левия бял дроб. Операцията се оказа неуспешна, т.е. лекарите казаха, че не е имало начин да се оперира, тъй като разсейките били твърде много.

За утре 13.08.2009 г. е назначена първата му химиотерапия. Някой може ли да ми помогне със съвет - ние с какво можем да му помогнем?

Днес някой е препоръчл на майка ми хранителни добавки на VISION. Откъде мога да ги купя и най-вече наистина ли имат ефект?

Благодаря предварително на всички отговорили.



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: tandaleyo]  
Автор MamaD (минаващ)
Публикувано12.08.09 20:11



Здравей tandaleyo! Съжалявам много за това което се е случило с баща ти! Ще ти дам линк към темите за рак на белия дроб. Ти си избери в коя да пишеш, а и като ги прочетеш, ще намериш много опит и полезни съвети. Ще ти пишат хора запознати с това заболяване, а и информацията ще се събира на едно място, което е от полза за всички ни.


Успех в лечението!



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: Buba67]  
АвторEни-B (Нерегистриран)
Публикувано31.08.09 17:52



Здравейте! Прочетох вашите съвети към новодошлите и съобразявайки се с текста "Задайте своите първи въпроси тук, в тази тема ................ " моля ако някой може да ми помогне. Издирвам д-р Средкова, мамолог, работеше в отделение по Гръдна хирургия в Онкологичната болница-София (СБАЛО). Аз имам спомени отпреди 1 година, че беше там. Ако някой знае в коя болница мога да я намеря ще бъда безкрайно благодарна. В СБАЛО, където разпитах никой не можа или не поиска да ми каже къде къде мога да отида на преглед при нея.
Благодаря предварително!



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: Buba67]  
Автор hicataa (непознат )
Публикувано25.09.09 01:32



Здравейте,

аз съм момче на 18 години, преди около 2 месеца оперираха майка ми(40г) от...рак на яйчника/яйчниците...Имам въпроси свързани с това и бих искал да помоля да ме упътите, къде е най-подходящо да ги задам. Благодаря предварително!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.