Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: hicataa]  
Автор MamaD (минаващ)
Публикувано25.09.09 02:51



Здравей мило момче!
Ето това са темите за рак на яйчниците(линка по-долу). Разгледай ги, ще научиш много неща от споделения опит. Избери си подходящата тема и питай. Хубаво е да опишеш по-подробно за какво става въпрос. По-точно диагнозата може да препишеш от епикризата от операцията,хистологията и, а за предвиденото лечение, виж какво пише на протокола от онкологичната комисия.


Не се притеснявай, питай за всичко кето те притеснява!



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: Buba67]  
Автор el7O (нова)
Публикувано05.11.09 18:20



Искам да напиша нова тема ,но незнам как.Не е нищо особенно ,но виждам,че вие в София се събирате ,а аз съм от Русе.Иска ми се и ние да се намерим и да се събираме като вас.



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: el7O]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано05.11.09 18:34



ЗДравей Ел70,погледни в горния десен ъгъл,точно над темите в клуба ,там има няколко символа в малки квадратчета.Първият от тях е станичка с прегънато ъгълче.Когато я натиснеш се появава новата тема,само трябва да й сложиш заглавието

Дано съм обяснила .Успех

Редактирано от tinker.bell на 05.11.09 18:36.



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: dea6]  
Автор radenata (непознат )
Публикувано06.11.09 17:27



Моля ви да ми кажете ако някой е пил добавката Киноко голд, или така нареченото АНСС.



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: radenata]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.11.09 18:03



За тази добавка сме писали, макар и оскъдно. Ще се радвам, ако можеш да дадеш след време самата ти повече информация. Моля те само да продължиш в темата, която ти посочвам, за да събираме информацията за АНСС на едно място:





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: tinker.bell]  
Автор житницa (непознат )
Публикувано08.11.09 19:20



от друг учестник разбрах за Др Григоров в исул софия бихте ли ми дали повече информация кьде се намира защото не сьм от града сьпруга ми е с мета в черен дроб остановен преди седмица и мета на грьбначния стьлб без остановено пьрвично огнице как мога да се свьржа с този доктор
преди врме прочетох от друг саит за др юлианов от стар загора за него иматели информация



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: житницa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.11.09 20:51



Писах ти на лични!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: *jull**]  
Автор slance1 (непознат )
Публикувано20.11.09 18:28



Интересува ме къде да прочета за рак на пикочния мехур. Съпругът ми е опериран и сега започна химио локално - в мехура. Интересува ме и по-нататъшно поддържане .
Алтернативно лечение при този вид заболяване.

Редактирано от slance1 на 20.11.09 18:30.



Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: slance1]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.11.09 19:19



На главната страница има тема "Справочник на темите в Клуба", в чието съдържание може да откриеш това, което те интересува.
Прочети цялата тема "Към новодошлите" и ще се ориентираш в структурата на Клуба. Надявам се да намериш много полезни неща.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КЪМ НОВОДОШЛИТЕнови [re: *jull**]  
Автор Valery 72 (непознат )
Публикувано24.11.09 23:38



Към slance 1!
В клиниката по интергративна медицина имат много добри постижения с онкологични заболявания на пикочен мехур.
Самият др. Дамянов/собственика/ е уролог.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.