Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 7 април - ден на световното здраве и...нови  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано07.04.09 04:51



българските здравни работници!
Скъпи здравни работници, честит празник и моля, никога не забравяйте, че и вие може да попаднете на мястото на болните, и си помислете дали би ви харесало като цяло ситуацията, в която се намират болните и техните близки, и ще ви направи чест ако поне малко се опитате да я облекчите

.
С уважение: _aaa!_

Е, аз си се харесвам.

Тема За МД - Юнови [re: _aaa!_]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано07.04.09 08:21





Честит празник, докторе



Тема До всички работещи в областта на медицината, честинови [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано07.04.09 08:45







Тема Re: 7 април - ден на световното здраве и...нови [re: _aaa!_]  
Автор Poзмapи (нервна)
Публикувано07.04.09 08:58



Не знам дали е прието да се изреждат имена тук!

Но на всички психотерапевти, лекари, сестри и санитари, които имат сърца и ум и сили за работа - пожелавам ви да сте здрави, щастливи и силни. Ние имаме нужда от вас! Честит празник!



С уважение,
Розмари

Редактирано от Poзмapи на 07.04.09 08:59.



Тема Re: 7 април - ден на световното здраве и... [re: Poзмapи]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано07.04.09 14:34



Честит празник и от мен на всички лекари,сестри,санитари, всички които се занимават с болните хора и вършат това, с чувство за отговорност, милосърдни са, и не са алчни.





Тема Re: 7 април - ден на световното здраве и...нови [re: feniks_m]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано07.04.09 15:05



Честит празник на всички, които полагат професионални грижи за нашето здраве!

МД, честит празник и на Вас! Желая Ви здраве и професионални успехи, благодаря Ви и за човешкото отношение, което проявявате към нуждаещите се от съвети в нашето клубче!

Да са ми живи и здрави лекарите от Клиниката по кожни заболяванияь към Военномедицинска академия, без чиято професионална намеса аз нямаше да съм жива сега и най-вече на доц. Кадурина, прекрасен професионалист и човек с добро сърце! Поздравявам и всички лекари от град Русе, които са се погрижили за моето здраве!

Обещавам довечера да вдигна наздравица в тяхна чест!



Тема Re: За МД - Юнови [re: Kaлoянa_]  
АвторMD (Нерегистриран)
Публикувано07.04.09 16:42



Благодаря





Тема Re: 7 април - ден на световното здраве и...нови [re: Baлeнтинa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.04.09 17:25



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
С благодарност към всички лекари, които обгрижват живота ни с внимание, знание и отношение! За които не сме просто "случай", а живи хора със своите притеснения и нужда от насърчение. Срещала съм наистина прекрасни лекари и днес искам да си спомням само за тях...

Специална благодарност към нашия МD, когото приемам не само като чудесен професионалист, но и като Човек с голямо сърце. Той е нещо повече от лекар за този Клуб. Той е наш Приятел!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: 7 април - ден на световното здраве и...нови [re: *jull**]  
Автор LlDl_ru (търсеща отговор)
Публикувано07.04.09 19:27



Права си , Джулл!

Особенна почит и поздравления за нашия добричкия доктор , съветник и приятел МД !!!

Честит празник на д-р Вълчанов от ДКЦ-2 гр.Плевен, който присърце прие моите оплаквания и навреме диагностира рака и ме подкрепял през цялото трудното време на химията!

Честит празник на проф.Темелков и целия екип на неговата болница във Варна, особенни благодарности на д-р Кобаков, който ме е оперирал и ме е върнал на моето семейство !

Честит празник на моите приятелки - медицински сестри!

БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ !
Бъдете здрави и щастливи!



... butterfly effect ...


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.