Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: yovina]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано01.11.10 17:06



Няма досаждане когато става въпрос за борба за живот. Питай смело, който знае ще отговори.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
Автор anastasiar (непознат )
Публикувано24.03.11 01:15



Здравейте, искам да попитам следното: става въпрос за баща ми - той е с преходно - клетъчен карцином на бъбречното легенче, с отстранен ляв бъбрек, проведен десетдневен курс лъчетерапия. Химиотерапията отпадна поради недоброто състояние на другия бъбрек /бъбречна недостатъчност първа степен/, анемия и предвид напредналата му възраст -77 години. Та въпроса ми е дали може да приема газ според вас защото доколкото разбирам и газта си е вид химиотерапия, и дали тя няма да увреди още повече другия бъбрек. Благодаря предварително.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: anastasiar]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано24.03.11 09:03



Дали ще увреди другият бъбрек не знам, но при всички случаи си е вид химиотерапия и мисля, да не рискувате. Ориентирайте се към друг вид алтернативно лечение и се заемете с анемията.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор anastasiar (непознат )
Публикувано24.03.11 15:17



Благодаря за бързия отговор. За анемията му преляха кръв и желязо преди пет дни, чувства се значително по - добре, а за газта ще питам и нефролога за всеки случай защото много ми се иска да опитаме лечение с нея, струва ми се най - ефикасното средство.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: anastasiar]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.03.11 12:49



Обикновено лекарите не познават и не признават подобни алтернативи. Ако сте решили да ги използвате обаче, препоръчвам ви да намерите книгата на Генадий Малахов за лечение на рак (по книжарниците в София и големи градове, а вероятно може да се поръча и по интернет). В нея може да прочетете за лечение и с газ, описани са много случаи при заболяване на различни органи.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: *jull**]  
Автор anastasiar (непознат )
Публикувано25.03.11 18:37



Благодаря, ще я потърся.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор whitelilly ()
Публикувано20.05.11 22:40



Ето, намерих отворена тема за газта - нека модераторите да кажат, дали е подходящо да се пише в нея.

Исках да питам - при разсейки в черен дроб, но всички показатели за работата му са в норма, би трябвало да може да се приложи лечение с газ?



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: whitelilly]  
Автор ^luckyluchano^ (непознат )
Публикувано20.05.11 23:03



whitelilly, ние сме със същия проблем и сега обмисляме, хем ни се иска, хем ни е страх, но... нямаме много голям избор!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: ^luckyluchano^]  
Автор anotherday (hope)
Публикувано20.05.11 23:53



Това лечение с газ може ли да се използва при злокачествени тумори в мозъка?

Even when no one else believes....I will never give up!


Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2 [re: Buba67]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано21.05.11 09:14



Бубенце, като ми приключи лечението, според теб приложима ли е газта при рак на шийката на матката? Има толкова много неща за някои видови рак, пък за този като цяло не намирам нещо особено, като изключим морковите и глада /това не го умея особено, защото ми прилошава/



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.