Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Газ и черен дробнови [re: Bilyana]  
Автор kris31 (непознат )
Публикувано04.06.09 12:57



Благодаря ви много за отговорите. На етап сме пробваме всичко и за това всеки съвет ми е от помощ. Иначе за доктор Спиридонов просто и аз бях изненадана, че с едно допотопно ехографче локализира тумора, че и размери им даде на разбирачите от военна и онкологията. Непременно го потърсете. Дори мисля, че може да се ходи и с направление. Успех на всички и още веднъж благодаря за насоките.



Тема Отново за лечението с газнови [re: kris31]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано24.06.09 18:14





Тук ще прочетете при кои случаи може да се използат газта и Тодикамп.



Тема Re: Отново за лечението с газнови [re: Mpaвka]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано24.06.09 19:29



Много моля Лиди-ру, ако може да ни преведе статията на Мравка на български, защото не всичко се разбира! Благодаря и на двете ви

.

Е, аз си се харесвам

Тема Re: Отново за лечението с газнови [re: _aaa!_]  
Автор doretoo (непознат )
Публикувано12.07.09 21:14



Здравейте!Баща ми е с диагноза плоскоклетъчен карцином на бял дроб с големина 70мм на 50мм. от 04.05.2007г. Започва курсове ХТ.След 7-8 такива(незнам какво са му вливали) тумора става 40 на 30мм. Продължава ХТ,но тумора отнова става 70 на 50.ПРавят му и лъчетерапия-все тая. През 01.2009 му откриват метастази в главата,той отказа операция и лекарите казаха,че му дават 6 седмици живот. От март започна да пие газ(по схема 15 дни пие ,15 почива).През май обаче не беше пил,защото чакаше да го извикат за някаква ХТ. Така и не го извикаха до 25.05.,когато започна да плюе кръв и го приеха. Изкара там 3 дни на легло,като през цялото време му говорех,че не е за там,че трябва да се прибере вкъщи. ПРибрахме го и пак започна газта, с нея зяпочна и да се храни,и да си ходи сам до тоалетна(и да върши работа там де)и така. Искам да отбележа,че всячески се опитах да го накарам да се храни здравословно поне малко,но не стана. Както и не отказа цигарите. Към днешна дата е добре(предвид болестта му),естествено повече лежи и е доста отслабнал,но.....Защо разказвам всичко това?За да се знае,че има болни от тази болест,които живеят много повече от времето определено от лекарите.И защото когато моят баща се разболя и аз започнах да чета,прочетох все за 1,2,3 месеца живот......Нека болните и близките им имат надежда. Това е.

И за пореден път искам да кажа БЛАГОДАРЯ на хората тук!!!



Тема Re: Отново за лечението с газнови [re: doretoo]  
Автор ren51 (минаващ)
Публикувано12.07.09 21:31



Радвам се на успеха!щом резултата е положителен,не спирайте,давайте смело!
За подсилване му давайте разбит жълтък от пресно яйце с малко захар или шоколад сутрин на гладно.Аз вече писах на NNGV за ENSURE това е подсилваща напитка, потърсете я по моловете, аптеките или фитнесцентровете не е скъпа. Аз лично пих капсули Канглайт /има такава тема/, него го дават най-добър за допълнително лечение към химиотерапия на бял дроб, но е много скъп - 1600 долара една серия, има и инжекции, но те са още по скъпи.

Редактирано от *jull** на 12.07.09 22:06.



Тема Лечение на кученови [re: ren51]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано22.07.09 00:44



Здравейте! През март в разговор с приятелка от Свиленград споменах за лечебните свойства на газта. Тя, от своя страна, разказала всичко на колежките си. Една от тях подробно я разпитала и приложила метода върху кучето си. Животинчето имало тумор на единия тестис. Ветеринарният лекар изписал някакво лекарство, от което собственичката на кучето не видяла някакво подобрение. Тогава започнала да слага по няколко капки газ върху парченце салам и така, постепенно, туморът изчезнал. Това научих днес при поредното ми обаждане до тази приятелка и реших да го споделя с вас. Тя самата има киста на яйчника, вече е филтрирала газта, но още не се е решила да я опита. Казах й, че единствено тя може да реши, с какво да се лекува и е добре да слуша интуицията си. На всички вас желая упоритост и силна воля, за да се справите с проблема си!



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Авторлeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.09 10:04



Ще Ви помоля за помощ относно приемането на газ.С операция на дебелото черво с разсейки в черен дроб/изгорени/ сега и разсейки в бял дроб.Купих газ на BRAVACOLOR на етикета пише че може да причини увреждания на белия дроб при поглъщане,токсичен и др.Дали може след като я направя по начина описан във форума може да се пие.Благодаря Ви предварително.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: лeнa]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.08.09 12:26



Абсолютно на всички бутилки с газ пише, че са токсични и вредни /то си е така/.
Филтрирането на газта намалява вредните вещества, но не напълно. Приемът за лечение на газ е известен от началото на миналия век и обикновено се използва когато се изчерпат всички други начини за лечение. Поне при мен е така.
Започнах да я приемам на капки, постепенно увеличавах дозата. А когато приключи един курс от 2 седмици, може да се приложат методи за детоксикация.
Да, газта е токсична и вредна, но аз лично я прилагам четвърта година. Тук в клуба има много доказателства от споделен опит за действието и. Всичко си остава въпрос на личен избор и решение.
При положение, че сте горили разсейките в черния дроб, по-добре да изчакате да се възстанови малко дроба. Но каквото и да решите ви желая успех!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Авторлинa (Нерегистриран)
Публикувано23.08.09 12:53



Благодаря Ви от сърце



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2 [re: Buba67]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано23.08.09 13:07



Тя газта, че е токсична -токсична е, но нека да не забравяме че смъртоносната доза за организма е 2 чаени чаши наведнъж.А принципа на пиенето на газ за лечение е чрез прием на съвсем малки дози(започва се от капки) и така няма никакъв риск да се достигне дори минимален токсичен ефект, защото приемането на газта в малки дози постига ефекта на хомеопатичното лечение, за което също има много информация.
Само за пример ще дам, че в кислородната вода, която напослдък се продава по аптеките(и за която виждам че също се прилага за лечение на коварни болести) са добавили едно вещество 0.02г/100мл(Phenacetin), при което силно токсичната доза е 1 г, тоест 400 пъти по токсично от газта .
То ако става на въпрос и натриевия бензоат, който го слагат във всякакви газирани напитки е много по токсичен от газта, навсякъде сме заобиколени от токсичности, а газта е от по-малкото токсичните, но приемана по съответния начин, за който пише Буба ефекта на токсичността и е сведен до минимум.
А ефекта на полезно действие и е сведен до максимум ;)

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.