Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема до ааа и калоянанови [re: Kaлoянa_]  
Автор breastcancersurvivor (непознат )
Публикувано01.04.09 00:53



Здравейте. Може ли да ми кажете каква газ ползвате тук в САЩ. От къде мога да си я закупя и как я пречиствате. Много благодаря, Лек ден ви желая...





Тема Re: до ааа и калоянанови [re: breastcancersurvivor]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано01.04.09 03:52



Виж на най-първия постинг на същата тема (най-горе, на Буба), тя е оставила линк към първата част (кликни на сините букви) тема номер едно, прочети и ще разбереш от къде и как се ползва Моята бутилка е във синьо, защото червената има примеси, търси в района на спортните принадлежности Успех



Тема Отново за М.нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано23.04.09 21:05



Повдигам темата, защото скоро не съм писала за М. Днес се чух със сина й. Каза ми, че майка му често лежи. До утре е в почивка от газта, в продължение на 2 седмици е ползвала масло от ленено семе и други добавки за подсилване на имунната система. В момента няма асцит, но усеща тежест в корема. На въпроса ми, какво яде, той отговори, че не е сигурен, че майка му спазва стриктна диета. На Великден като бил на гости видял, че елдата си стои неотворена в пакетите. Чак не повярвах на ушите си! Казах му, че изключително от нея зависи спазването на хранителния режим. Баща му не бил настоятелен, той самият се храни с неподходящи за здравето му храни, а другият син на болната работи и не може да упражнява контрол. В петък ще й правят изследване за туморните маркери, след понеделник ще ви пиша тук резултата. Умът ми не побира небрежното отношение на болните към към себе си! Да им донесат на крака нужната храна, и да не положат усилие да я ползват! Сякаш не знаят, че за оздравяването са нужни не само ХТ, добавки, газ и пр. терапии, но и спазване на подходящ хранителен режим. Все пак много ми се иска резултатите след понеделник да са добри. Ще видим.



Тема Газ и Клатскиннови [re: Mpaвka]  
АвторБилянa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.09 12:02



Здравейте, момичета,

само да ви споделя, че мама започна прием на газ преди 5 дни.

(Припомням кратко: оперирана преди 1 год. и 6 месеца от тумор на жлъчните пътища/ Клатскин. До момента всички показатели в норма освен СА 19-9, покачи се през април на 200 единици, а през май вече е 400. Скенери, колоноскопия, гастроскопия, иригография- не показват нищо)

От 5 дни пие газта, започна направо от 1 супена лъжица още от първия ден. На мен чак вчера ми светна, че Буба беше писала за една марка газ, която не е читава, разрових, погледнах и нашето етикетче- на софийската Дъга ООД е. Та днес ще търсим на друг производител... Допълнително приемаме решетка и плавун (по рецептата от справочника). Убедена съм, че след един курс газ маркерът ще е паднал!!!

Хубав ден!



Тема Re: Газ и Клатскиннови [re: Билянa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.06.09 14:13



Силно стискам палци!


Ти все пак напиши тук и билковата рецепта, че на хората ще им бъде по-лесно.



"Совите не са това, което са..."

Тема Газ и натаналнови [re: *jull**]  
Автор ati74 (непознат )
Публикувано02.06.09 14:59



Здравейте,

На майка ми и предстои втора ХТ с ФЕК на 05.06.2009 г. Първата я понесе доста добре-надявам се и сега да е така!!! Междувременно обаче (между първата и втората ХТ) започна да пие Натанал и се чувства много добре.
Аз отдавна си мислех да започне да пие и газ по схемата описана в клуба, но се чудех дали приемането на газ не е противопоказано по време на ХТ, а също така дали може да се приемат газ и Натанал едновременно или би било по-добре да речем 1 месец натанал , след това схемата с газ, после пак натанал и т.н.
Ще се радвам ако някой(я) от вас, която е приемала едновременно газ и Натанал сподели резултати, а също така бих искал да знам дали може да се приема газ по време на ХТ.
Предварително благодаря за отговорите! Приятен ден на всички!!!



Тема ПРОЧИСТВАНЕ НА КРЪВТА ОТ МЕТАСТАЗИнови [re: *jull**]  
АвторБилянa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.09 15:32



Ето тази рецепта си избрах от справочника, наред с газта:

ПРОЧИСТВАНЕ НА КРЪВТА ОТ МЕТАСТАЗИ

2 с. л. от билката "плавун" се слага в 600 мл вряща вода, ври 5 мин. прецедено се пие 50-70 мл през 30 мин. на глътки цял ден. Лечението трае 3-5 дни.
И непременно 15 дни се пие чай от корени решетка: 1 с.л. билка в 500 мл вряла вода, ври 10 мин., кисне 30 мин., пие се на глътки през деня.

Мама чувства леко затопляне, леко гадене (също оригване, ако мога така да се изразя) - не знам дали е от газта или от билките. Ама иначе си е герой, направо от чаена лъжичка започна първия ден. Имам добри предчувствия



Тема Re: Газ и натаналнови [re: ati74]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.06.09 17:45



Токсините в организма идват в повече по време на химиотерапия. За това препоръчвам по време на химио да не се пие газ. Натанала може да си го пие по всяко време, даже тук има споделен опит, че няма проблеми по време на терапиите само от прием на натанал. Моят съвет е: докато минат химиите си приемайте натанал, даже и месец след последната вливка. Тогава започнете прием на газ по схемата две седмици прием, две седмици почивка.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ОЩЕ ЗА ПРЕЧИСТВАНЕТО И ПРИЕМА НА ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.06.09 18:31



Тук има информация за пречистване на газ с вода (доста лесно звучи!)
и за лечение с газ според лунните цикли:


Ако някой знае още нещо по този въпрос, да си каже!


"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 03.06.09 16:37.



Тема Re: ОЩЕ ЗА ПРЕЧИСТВАНЕТО И ПРИЕМА НА ГАЗ [re: *jull**]  
Автор kris31 (непознат )
Публикувано02.06.09 18:40



Здравейте, исках да попитам дали някой с метастази вчерен дроб е пил газ. Много се чудя дали да давам на майка си, но ме притеснява да не увредим дроба допълнително




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.