Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ЗА ГАЗТА № 2  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.03.09 10:06



Темата

стана дълга и трудно се отваря, затова отворих нова.


П.П. ааа, къде изчезна? Другите момичета отвъд океана се обаждат от време на време, дано всичко е наред при теб.

Редактирано от *jull** на 29.03.09 11:38.



Тема Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: Buba67]  
Автор doretoo (непознат )
Публикувано29.03.09 09:02



Добро утро!Нямам време напоследък да пиша.....но да дам отчет.......Татенце пи от 1.03 до 15.03 газта,казваше че май му е по-добре,ама незнае...........обаче сега няма търпение да дойде утре и да я започва,защото след като я спрял разбрал,че много му е помагала-и за болката и за тоалетната и повече е имал сили(така се изрази той).......


А аз нямам думи да изкажа благодарнастта си към всички Вас!



Тема схема на пиене Re: ЗА ГАЗТА № 2нови [re: doretoo]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано29.03.09 09:52



Бубе и другите, които ползват газта. Искам да ви помоля да дадете тук в темата една, максимум две от рецептите с газ и схемата на пиене (най-общата). Гледах алтернативната тема и справочника, но се изгубих в многото информация, а от постингите в темата за газта останах с впечатление, че не е толкова сложно.

Непременно ли трябва да се пие и олио първо и после мляко?

Някой споделяше за капки върху бучка захар, но не успях да намеря тази схема.

Моля ви момичета(и момчета) - споделете!

Искам да споделя опита ви в един американски форум за рак на гърдата, за да могат и други хора да имат полза. Оказа се че там не са чували за този метод.

Благодаря ви предварително!

Д.



Тема схема на приготвяне и пиене Бубанови [re: Dimana]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.03.09 12:54



Димана ще напиша моята схема, тази по която пия вече четвърта година.
Филтриране на газ.
Купувате газ за осветление от железарията, активен въглен на прах от аптеката и филтърна хартия (става и тази за кафеварки в големите вериги).
Взимате два буркана от лютеница (средните – около 300 грама). В единия буркан слагате фуния, във фунията филтърната хартия, в хартията слагате 2, 3 супени лъжици активен въглен. Във втория буркан сипвате газ от бутилката. Започвате със супена лъжица да сипвате газта от втория буркан върху активния въглен, докато мине цялата от единия буркан в другия. Изхвърляте филтърната хартия с накиснатия активен въглен. В празния вече буркан зареждате отново – фунията, в нея суха филтърна хартия и сух активен въглен. Повтаряте процедурата. Пак изхвърляте филтърната хартия и въглена. Третия път слагате само суха филтърна хартия. И отново упражнението от единия буркан в другия, лъжица по лъжица.
Ако след втората филтрация ви жълтее още газта (случвало ми се е), я минавам вместо два пъти, три пъти през въглен, а четвъртия път само филтърна хартия. Целия процес трае поне 2 часа.
Така приготвена, газта е готова за пиене.

Аз я пия по чаена лъжица сутрин две седмици. Пет или шест пъти в годината, но я пия за профилактика. При активен процес дозата е супена лъжица сутрин и се пие през две седмици докато се овладее процеса. Докато се достигне тази доза се започва с няколко капки. Аз започнах с 5 капки и постепенно увеличавах дозата до достигане на чаената лъжица. Пиенето на зехтин преди газта помага, ако има леко парене в гърлото при прием. Другият вариант е да капнеш газта върху бучка захар и я оставиш да се стопи в устата. Миризмата остава дълго и не ми допада. За това си пия чаената лъжица и не ям и пия поне час, даже час и половина. Предимствата са две - газта се абсорбира в стомаха и заедно с това няма оригване и стомашен дискомфорт.
Това е моят опит. Фактите са - от 2005г. нямам рецидиви или метастази. Всички, които познавам задочно с моята диагноза /сарком/ рецидивират непрекъснато. Вярно, че са 5 човека, но това са фактите.



Тема Re: схема на приготвяне и пиене Бубанови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано29.03.09 13:00



От два-три дни кашлям като магаре. Забърках си онова коктейлче с водка, мед, лимонов сок, зехтин и хлебна сода, което винаги ми е помагало, но този път нещо не се получава (или пък аз много бързам!). Затова днес надигнах шишето с пречистена газ и ще видим докъде ще я докарам. Ако и този път нищо не се получи, драсвам клечката!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: схема на приготвяне и пиене Бубанови [re: *jull**]  
Авторasia (Нерегистриран)
Публикувано29.03.09 16:23



Постингът е преместен в "РАЗНИ РЕЦЕПТИ... № 3"

Редактирано от *jull** на 29.03.09 18:24.



Тема Re: схема на приготвяне и пиене Бубанови [re: Buba67]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано29.03.09 18:31



Аз я пия по чаена лъжица сутрин две седмици. Пет или шест пъти в годината, но я пия за профилактика.

При активен процес дозата е супена лъжица сутрин и се пие през две седмици докато се овладее процеса.

Докато се достигне тази доза се започва с няколко капки. Аз започнах с 5 капки и постепенно увеличавах дозата до достигане на чаената лъжица.


Благодаря много Бубче - да видим дали съм разбрала:

1. Почваш с капки докато достигнеш чаена/супена (в зависимост дали е профилактика или лечение) лъжичка и после караш ДВЕ седмици със супена/чаена сутрин или достигането от капките до лъжичката е включено в тези две седмици?
2. Почива се две седмици между приемите, като ОТНОВО се почва с капки или...?



Тема Re:уточняваменови [re: Dimana]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.03.09 19:37



По първи въпрос - започваш с 2 капки и всеки ден увеличаваш с 2 или 4 капки. Така в края на двете седмици си достигнал чаената или супената лъжица. Единствената цел на започване от 2 капки и увеличаване е постепенното свикване на тялото с приема на газ.
2. Веднъж достигната дозата от чаена или супена лъжица се пие цялата доза след почивката от две седмици.

Първите две седмици на прием, газта се увеличава постепенно.
Всеки следващ прием /след 2 седмици почивка/ се пие лъжица.
Като през време на почивката се пият други добавки.





Тема Re:уточняваменови [re: Buba67]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано30.03.09 03:51



Тук съм

. Просто имах гости от България и купонът вървеше ден и нощ. От утре пак започвам газта (топвам бучката захар в газта и я лапвам. Нямам думи да опиша колко съм доволна от газта!!! След като я пих 1 месец, почивах 1 месец, а мислех да са само 15 дни. Но както и да е. И, извинявам се за повторението на историята си. Но наистина след като две години се измъчих с тези рани по езика, вече нямам и помен от тях. А те се скриваха само за по няколко дни в месеца (5-10) и през останалото време ме измъчваха. Явно много ми беше срината имунната система. Чувствам се много добре сега!

Е, аз си се харесвам.

Тема Re: схема на приготвяне и пиене Буба [re: Dimana]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано31.03.09 07:33



Димана, аз също пих газ и изкарах една схема,( 3 месеца ) сега съм в почивка
За сайта който пишеш можеш да подскажеш на американците, че газта може да се слага в желатинови капсули с пипета (има ги в магазините за здравословна храна, празни), като 4 капсули (от големите) се равняват на половин чаена лъжичка газ За пълна чаена лъжичка мисля че трябват 8 наведнъж, един прием Така газта се приема без да се усеща миризмата, не се храня около 30 минути и после закусвам Също празни желатинови капсули в щатите могат да се закупят от сайта на Хулда Кларк, ако нямат под ръка магазин




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.