Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re:Casodex за рак на простатанови [re: Poзмapи]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано31.03.09 18:35



Роз, съмнявам се подобен съвет за дозировката да получиш тук. Все пак за това трябва лекарски опит....



Тема Re:Casodex за рак на простатанови [re: Dimana]  
Автор Poзмapи (нервна)
Публикувано01.04.09 08:40



Да, права си Дими. Ние в петък ще ходим на консултация с лекарката. Проблемът обаче е й друг - че много му паднаха на баща ми кръвните показатели - левкоцити, тромбоцити, еритроцити. Ш при това положение никой не се наема да му влива по-слните медикаменти - Метастрон или Навеблин...А времето тече....



Тема кръвни показатели Re:Casodex за рак на простатанови [re: Poзмapи]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано01.04.09 11:59



Ами взимайте нещо за вдигането на тези показатели. Тук е пълно с рецепти, а сега вече има коприва, спанак, зеленчуци.



Тема кръвни показатели Re:Casodex за рак на простатанови [re: Dimana]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.04.09 12:52



Димана, да нямаш проблем с регистрацията?



"Совите не са това, което са..."

Тема кръвни показатели Re:Casodex за рак на простатанови [re: Dimana]  
Автор Poзмapи (нервна)
Публикувано01.04.09 13:24



Той е човек, който винаги е предпочитал да яде предимно зеленчуци и треволяци.



Сега само каша и чорба от коприва яде, салата от червено цвекло, сладко от касис си слага в чая...пие хапчета Герисан, китайски гъби на таблетки за усилване на имунната система...

Ама от 140 тромбоцитите му са 85 в момента.



Тема Jullкръвни показателиRe:Casodex за рак на простатанови [re: *jull**]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано01.04.09 14:07



Не, нямам проблеми с регистрацията, но като се регистрирам връзката е много по-бавна, а нямам толкова време да чакам зареждане на страница....



Тема кръвни показатели Re:Casodex за рак на простатанови [re: Poзмapи]  
АвторДимaнa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.09 14:09



Черен дроб...Натанал; мед, орехи, лимони (заедно);за белите кръвни - да му бият Напроксен.



Тема кръвни показатели Re:Casodex за рак на простатанови [re: Poзмapи]  
АвторДимaнa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.09 14:11



салата от червено цвекло...много по запредпочитане са прясно изцедени сокове - лесно усвояеми и по-концентрирани - 3 пъти по 100гр сок червено цвекло, сок от магданоз, сок от моркови (за предпочитане пред Герисана); сок коприва (има такива мощни сокоизтисквачки). Поддържането на нормални кръвни показатели иска доста усилия, но не е невъзможно.



Тема Re: Casodex за рак на простатанови [re: Poзмapи]  
Автор dimitrova_k (непознат)
Публикувано06.05.09 22:53



Здравей, Розмари! И дядо ми като взимаше един месец от Casodex-a, маркерите му се намалиха и тогава доктора каза, че нямало от casodexa и че трябва да пие от Бикусан и той ги пиеше 7-8 месеца но ефект от Бикусан няма и миналия месец даде кръв за изследвания и какво се оказа - маркерите му се повишени и решихме да купим от Касодекса и сега в петък ще ходим отново на изследвания и ако са му понижили маркерите, отново ще купуваме, като няма друг начин. В тази българска държава оправия няма

Миналия месец купих Касодекса от една жена от София и тя била чула лекарите помежду си да казват да не се занимават с онкоболни, защото за тях лек нямало и само дето държавата си прахосва парите по тях. Ако това наистина е вярно,е много жестоко от тяхната страна. Ще ми бъде приятно, Розмари, да си поддържаме връзка.



Тема Re: Casodex за рак на простатанови [re: dimitrova_k]  
Автор Poзмapи (нервна)
Публикувано07.05.09 11:21



миличка, баща ми почина на 27 април.
Здравната каса го уби с бикусан.

Бикусанът е фалшив.
Днес ми е първи ден на работа. но ще пиша повече, утре.
Здраваната каса е убиец!!!!!!!!!!!

Аз имам сега две опаковки казодекс - неначенати. краен срок - 2013 година. Купиха ми ги ими ги пратиха от Гърция от обикновена аптека, даже без рецептата.



ЗДРАВНАГА КАСА - УБИЙЦИ! - и онколозите си натупаха джобовете с комисонните от българските некадърници.
Знаеха много добре какво правят - ще си отчета в докладите, че тъпия български бикусан е БОКЛУК - както и тези, които го пускат в произиводство.

Баща ми загина мъчително.


ХОРА, БДЕТЕ!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.