Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Раздумка №25  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано25.03.09 05:16



Старата Раздумка


Заради провокирани от Валя размисли за самотата попаднах на изповед на непознат човек в нета и в мен изкристализираха много въпроси
Чувстваме ли се самотни понякога? Защо се чувстваме така? Можем ли да се преборим?



Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.03.09 08:50



Ето,че си имаме нова Раздумка.Хубава тема си ни дала за размисъл Луми!Самотата!Ами според мен човек по природа е сам,в смисъл по дух.защото знаем,че духът е един единствен и всички ние сме части;и от него-от единствения!Затова бог се е взивил за да опознае себе си и да не е сам.но изглежда самотата не може да се избегне тя ни е заложена генетично.Имаш деца раждаш по десет,че и 12 и пак се чустваш самотен.Имаш приятели много и пак се
чустваш самотен.Понякога от много срещи ти омръзва и чустваш как ти се иска да останеш сам,сам със себе си .Просто сам търсиш малко самота!И тази самота не е лоша напротив много е добра,защото те кара да погледнеш в себе си и да преобмислиш много неща.А има самота негативна,в смисъл мързелива.Познавам хора,които ги мързи да се облекат и да излезнат с други.По им е добре в къщи пред телевизора с нещо за ядене.така ден,два и се свиква.Всички други му викат самотник и той му харесва да се оплаква,че е такъв.А защо е такъв?Защото го мързи да говори и да се забавлява.Има хора-вълци единаци.Такива не можеш да ги спасиш!Тъй,че самотата е много различна има много лица и добри и лоши.А най-голямата самота,която ние хората не можем да я разберем но я усещаме понякога е самотата,че сме отделени от Бащата-Отец.Духът ни не е забравил от кого се е отделил и тъгува за него.Но като хора това ни се вижда/на повечето/глупаво,ненормално,смешно и т.н.
Лично за мен!Аз изпадам в тази самота,тъга по моя Бог.Но отивам в църквата,моля се и си приказвам с НЕГО и ми олеква.А иначе другата самота при мен липсва.Имам приятели,ангажименти,интереси...просто един живот не ми стига да свърша всичко,което съм намислила.но знам,че в следващия ще бъда още по-добре,защото прилежно съм си научила сегашните уроци.Самотата човешката сами си я правим хора!А духовната тя казах заложена е в нас и нищо не можем да направим!Нека си живеем живота и да не се отчайваме.!Ако си самотен,търси начин да не си!Начини много стига да желаеш промяната!



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Раздумка №25нови [re: flora bg]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано25.03.09 10:01



Флорче благодаря ти за хубавия постинг.
Мисля си също, че живота ни напоследък също ни принуждава да се чувстваме самотни доста често. Тази непрекъсната борба за оцеляване, като че ли ни прави по-затворени, а затваряйки се в себе си неминуемо се чувстваме по-депресирани.
Лично за мен усещам, че трудно споделям личните си проблеми. Затварям се, искам сама да се справя, а не винаги и по-лесно. Дори напротив, споделяйки с приятели е много по-лесно справянето.
Проблем ми е също, че не съм открила Бог в степен каквато ти. Виждам, че макар да се чувстваш самотна само в общуването с него, това общуване ти е утеха. За мен то е все още по-скоро общоприето отколкото убеждение и вътрешна необходимост, но настойчиво търся пътя да променя това.



Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.03.09 10:18



Луми щом търсиш ще намериш пътя.Знаеш,че Христос е казал-"Почукай и ще ти се отвори".

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано25.03.09 10:36



Луми не може да се оправдаваме с лошия си живот защото животът ни е такъв какъвто го направим .Мисля си,че хората жертваме същността си за временни и съмнителни удоволствия и не желаем самите ние да общуваме с Бог и да видим божественото в нас си.Казвал съм го винаги и винаги когато стане дума ще го казвам: лакомия,лакомия,лакомия,лакомия ..ей върху това с егради битието ни днес допълнено и от алчността и пак може някой да помисли,че се заяждам,но аз си казвам това което виждам и мисля: така широко рекламирания американски начин на живот който навлиза и тук просто ни погубва и заслепени от желанието да имаме целия свят погубваме себе си,а по отношение кой го иска това ,вече е друга тема.
Човек може да живее сред милиони хора и да е самотен,може да живее сам и да не е самотен: зависи гледната точка.Пиша си с един икономист от Голямата ябълка ,българин и знаеш ли какво ми каза преди мисля две години( никога няма да го забравя).Та всеки ден той става в 5 ,пътува 3 часа до центъра с колата си,с железница след това ,пеш върви и се среща с хикяди хора всеки ден ..изнаеш ли какво ми каза: каза ми ,че най-добрите му контакти и общуване е в интернет и едно заради трафика вечер ,друго за да си попише спокойно с любимите хора остава вечер до 8 часа.
Жалкото на цялата работа е,че имаме телефони,сателити,компютри,но го няма общуването.Който иска да ме оборва ако греша някъде,но това е лошата истина



Тема Re: Раздумка №25нови [re: Гaмбa]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано25.03.09 10:52



Така е - не може и не бива да се оправдаваме с лош живот. Дори наистина да е толкова лош, в което честно казано не съм много сигурна, пак се питам защо вместо да се сплотяваме и обединяваме се озлобяваме и озверяваме? Въпроса ми е по-скоро реторичен


А за общуването в интернет не съм съвсем съгласна. Струва ми се, че/изключая нашия клуб/ в други форуми общуването не върви, ако няма скандал. Липсва търпимост и толерантност към инакомислещите. Липсва дори интерес към форуми, в които върви нормална и достатъчно толерантна дискусия по различни въпроси. Дори определено почвам да си мисля, че интернет се използва като кошче за душевни отпадъци, а това е толкова опасно заради заемащата застрашителни размери възпитателна роля на нета към подрастващи. А защо да не кажа и не само към тях!?

Редактирано от lumixx на 25.03.09 10:53.



Тема Re: Раздумка №25нови [re: Гaмбa]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано25.03.09 10:57



Гамба дали ме разбра правилно?
Абсолютно съм съгласна, че нищо не може да замени нормалнато истинско общуване "очи в очи", за което намираме все по-малко време и желание!





Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано25.03.09 12:55



Самота?Каква е тя?Изповедта на този човек ме разтърси.Защото прочитайки неговите мисли видях много от себе си ,колкото и да не ми се иска да си призная .Ставаме все по-затворени и вглъбени в себе си,изгубихме начина на общуване помежду си .Познати имаме много ,но вече на пръсти се броят истинските приятели ,с които можеш да споделиш всичко и сред които да не се чувстваш самотен.



Тема Re: Раздумка №25нови [re: tinker.bell]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано25.03.09 13:37



И на мен изповедта ме развълнува, затова я споделих с вас.

Искам сега да пусна една прекрасна и мъдра приказка, която на мен ми подейства изключително благотворно!

ПРИКАЗКА ЗА ЩАСТИЕТО

Както много от нашите съвременници.
Имало някога един човек, който тръгнал да търси щастието.
Той знаел само, че то се намира там, където се докосват небето и Земята.
Дълго пътувал.

Пустините го изморили, острите кремъци на планините изранили нозете му.
Оборил глава скиталецът и се замислил.
Защото все не достигал там, където небето и Земята си подават ръка.
Когато и последните сили го напуснали, дрипав и унил, оборил глава.
Сълзи на горест и отчаяние мокрели лицето му.
Изведнъж почувствал нечие присъствие.
Повдигнал уморено очи и видял пред себе си старец.
Благ поглед вливал бодрост и успокоение у него.
- Защо скърбиш, синко? – попитал старецът.
- Търсех щастието, страннико – отговорил скиталецът.
- И къде го търсиш?
- Там, където небето и Земята се допират, но те никъде не се срещат.
- Небето навсякъде докосва Земята, синко, тя цяла плува в него и щастието е навсякъде, стига окото ти да не бъде сляпо да го види. Вглъби взор в себе си и виж, че то стои в тишината и те чака. Напусни прашните пътища и поеми пътя към самия себе си и ще видиш, че там, в светлата тишина на твоето аз, живеят заедно небето и Земята.
Но преди това ела с мен. Аз ще ти помогна да стъпиш върху Пътя, който ще те отведе там.
И словата, които чуеш, ще ти помогнат само ако ги изпълняваш.

Скиталецът седнал при нозете му и се заслушал внимателно.
- Четири са качествата, които трябва да придобиеш, сине...
Различаване, Отсъствие на желание, Добро поведение и Любов.


Първото качество е РАЗЛИЧАВАНЕ НА РЕАЛНОТО ОТ НЕРЕАЛНОТО.
В света има само два вида хора.
Едни, които знаят.
И други, които не знаят, и само това знание е важно.
Каква религия човек изповядва и към коя раса принадлежи, това са несъществени неща. Истинско същественото е знанието на Божия план за човека.
Защото Бог има план и той се нарича Еволюция.
Между право и криво не е трудно да се направи избо.
Защото онези, които са пожелали да следват Пътя, вече са решили да се държат за правото.
Но тялото и човекът са две различни неща.
И човешката воля не винаги е в съгласие с желанията на тялото.
Когато тялото ти пожелае нещо.
Спри се и помисли, дали наистина ти го желаеш.
Защото ти си душа и ти искаш само това, което душата ти иска.
Не влизай в заблуждение да мислиш, че ти си тялото.
Ти не си нито физическото, нито астралното, нито умственото тяло.
Всяко от тях претендира, че е “Аз”-ът, за да придобие това, което желае.
Но ти трябва да ги познаваш всичките и да се самоосъзнаваш като техен господар.
Астралното тяло, или тялото на чувствата, има своите желания - и то цял куп.
Не че желае да ти навреди, но жадува за силни преживявания, от които нямаш нужда. Затова трябва да различаваш твоите потребности от онези на астралното ти тяло.
А умственото, или ментално тяло, се смята за нещо отделно.
То те кара да мислиш за всички онези отделни предмети, от които то има нужда.
Ти не си умът, но умът е твое сечиво, с което си служиш, затова и тук се иска различаване. Не прави компромис между Добро и Зло.
Ти трябва да вършиш Добро, та каквото ще да става.
И не бива да вършиш Зло, та каквото ще да каже невежият.
Изучи основно скритите закони на природата и живей съобразно тях.
Природата забавлява глупавите.
Умните учи.
А на мъдрите разкрива тайните си.
Ти трябва да различаваш не само полезното от безполезното, но и повече полезното от по-малко полезното.

Второто качество, сине, е ОТСЪСТВИЕТО НА ЖЕЛАНИЕ.
Различаването ти е показало вече, че много желаните от повечето хора неща.
Като богатство, власт не са необходими.
Когато това наистина се почувства, а не само да се казва с думи.
Всички желания за тях от само себе си ще изчезнат.
Помни, че всяко егоистично желание, колкото и да е възвишен неговият предмет.
Връзва ръцете ти.
Когато всички желания на твоя „Аз" са изчезнали.
Все още е възможно да имаш желанието да видиш резултата от делата си.
Помагаш ли някому, ти искаш да видиш колко си му помогнал.
Навярно би желал и той да знае това и да ти е благодарен.
Но и това е желание..., а също и отсъствието на вяра.
Всяко твое усилие се увенчава със сполука.
Независимо дали ти можеш да видиш това или не.
Не се стреми да притежаваш психични сили преждевременно.
Ти ще ги придобиеш, когато дойде часът.
Пази се също от някои малки желания, присъщи на ежедневния живот.
Никога не желай да блестиш, да остроумничиш, не бъди и словоохотлив.
Добре е малко да говориш или нищо да не казваш.
Когато не си уверен, че това, което искаш да кажеш, е истинно, добро и полезно.
Друго желание, което строго трябва да задушаваш, е желанието да се бъркаш в чужди работи.
Какво някой прави, казва или вярва, не е твоя работа.
Ти трябва да го оставиш свободен в мисли, думи и дела, докато не наврежда на друг.

Шест са, сине, отличителните черти на ДОБРОТО ПОВЕДЕНИЕ:
Самообладание в мислите или контрол върху ума.
Така че мисълта ти винаги да бъде спокойна и ясна.
Спокоен ум означава да посрещаш хладнокръвно и с мъжество изпитанията и трудностите.
Контролирай мисълта си, не оставяй ума си празен.
Винаги пази в дъното на душата си благородни мисли.
Готови да изпъкнат в ума ти, щом той остане свободен.
Самообладание в делата.
Ако мисълта ти е правилна, тя безпрепятствено ще се осъществи.
И не забравяй, че истинска полза се принася на човечеството само тогава, когато мисълта се превръща в дело.
Изпълнявай задълженията си и не се бъркай в работата на друг, освен с негово позволение. Бъди готов винаги да помогнеш, когато е необходимо, но без да се натрапваш.
Имай пълна толерантност към всички и се отнасяй със сърдечен интерес към вярванията на хора от други религии и идеи, с каквато сърдечност се отнасяш към своите едноверци. Защото и техните убеждения, както и твоите са път, който води към съвършенство.
Но за да постигнеш тази пълна толерантност, първо трябва да се освободиш от всякакъв фанатизъм и предразсъдъци.
Бъди винаги жизнерадостен, сине.
Каквато и да бъде твоята карма, понасяй я с търпение и благодари, че не е по-тежка. Едноцелност означава, че нищо не трябва да те отбива дори за минута от Пътя, по който си тръгнал - никакви изкушения или светски удоволствия.
Ти трябва да имаш доверие в себе си.
Ти казваш, че познаваш себе си много добре.
Ако така чувстваш, ти не се познаваш.
Нямам предвид твоята външна обвивка, която често е попадала в тинята.
Но ти си искра от Божествения пламък, която те прави силен, и няма нищо, което да не можеш да постигнеш, стига да го пожелаеш.

От всички качества ЛЮБОВТА е най-важна.
Ако тя бъде достатъчно силна у човека.
Той ще придобие всички други, а без нея те не биха били достатъчни.
В ежедневния живот значението й е двойно:
Първо, да внимаваш добре, за да не причиняваш вреда и страдание на никое живо същество;
Второ - във всеки благоприятен случай да помогнеш с нещо, когато можеш.

Съществуват три Гряха, които причиняват повече зло от всичко друго в света:
Одумване, Жестокост и Суеверие, защото те са престъпления против Любовта.

А жестокостта е два вида: Умишлена и Неволна.
Умишлената жестокост преднамерено причинява болка на друго живо същество.
Това е най-големият от всички грехове - дело по-скоро на дявол, отколкото на човек. Всички хора се опитват да извинят своята грубост, казвайки, че това е редно, но едно престъпление не престава да бъде такова само затова, че мнозина го вършат.
Който е вече в Пътя, той не живее за себе си, а за другите.
Мъдростта, която те прави способен да помагаш, волята, която насочва Мъдростта, Любовта, която вдъхновява Волята - ето качествата, които ти трябва да придобиеш.
Те са трите лица на Логоса и ти трябва да ги проявиш в света...



Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.03.09 14:22



Умна и мъдра приказка отдавна известна на мен.Всяка дума казана в тази приказка е истина.Но малко са хората,които вярват в тази истина.И оттат идват всичките беди в този свят.Защото негативната енергия е много повече от позитивната,излъчвана от земните хора.Но настъпва новата ера и сега живеем в славно време.Време,в което започва балансирането на енергиите.Ще намалеят негативните и ще се изравнят с позитивните.Везната ще е равна.А после ще дойдат времена когато везната ще се наклони в полза на доброто.И тогава постепенно ще започне човечеството да се изкачва на по-горно стъпало в еволюцията си.Сега в момента ни си е паднала не леката задача да устоим на хаоса,на катаклизмите-природни и душевни...който успее и възкръстне от пепелта-ще е честит и доволен от живота си.Нашата болест е едно от изпитанията ни и от нас зависи как ще се справим.Никога не трябва да се отказваме от борбата-независимо,че можем да я загубим.Ще я загубим физически но това не е най-важното.Важното е ,че духа ще се е усъвършенствал и ще е победил!Луми ти си много добър човек и вярвам,че ако отвориш още повече сърцето си за БОГ,той ще ти помогне да намериш пътя към него.И тогава сама ще откриеш колко щастлива можеш да бъдеш и да гледаш на препятствията с усмивка.Вярвам в теб защото си силна жена!

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Раздумка №25нови [re: flora bg]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано25.03.09 14:48



Флорче, постинга ти е много позитивен, каквато си самата ти всъщност!
Аз също вярвам, че везната най-накрая ще се наклони към по-добро.
Иначе и сама знаеш, че пътя е един и всеки сам трябва да го извърви. Дори и от приказката, която постнах се вижда, че го търся и съм достатъчно отворена да приема тази мъдрост. Може би това, че съм абсолютен реалист и винаги търся логичното обяснение на нещата ми пречи.





Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано25.03.09 15:40



Знам, че всички сте чели тази статия,

но тя е моята житейска философия и отговор на много въпроси, включително и този за Самотата.
Снощи бях на родителска среща /втори клас/ на сина ми по повод на това, че две деца от класа са хванали едно момиченце и са я ритали в корема, вследствие на което детето е получило кръвонасядания и разкъсване на коремната стена. Онемях , когато чух че всъщност някой от децата се самоизграждат и самовъзпитават с помощта само на компютъра и телевизията. И как тези деца да не са самотни? Та родителите им почти не говорят с тях.
Докато някой ден не се случи голяма трагедия и тогава си спомняме думите:" Отделете време да се обичате, намерете време да си говорите и намерете време да споделите всичко, което имате да си кажете...."

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Раздумка №25нови [re: nelgina]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано25.03.09 16:26



Направо изпадам в стрес като виждам силата на агресията у днешните деца.
Наскоро четох тази статия и още ме кара да размишлявам, най-малкото защото по коментарите около нея видях, че не сме готови да осъзнаем колко тревожен е проблема.

Жестока статия, но не мога от сърце да кажа - глупости, това не е вярно!

Децата на прехода – комплексирани, бездуховни неверници с нож в ръката

Дата: 10-03-2009 11:34



Поколение възпитано в абсолютно консуматорство. Поколение, което в мнозинството не чете, а боде очи в чатове и умопомрачаващи интернет-игри. Поколение, което майките и бащите му го зарязаха, втренчени в безумието да правят пари. Поколение, което не повярва в Бог, а във врачки. Това поколение вече размахва нож, за да утоли кървавата си жажда на неутолима обърканост.





Те са децата на т.нар. преход от нещо към нищо.

Двайсетина годишни момичета и момчета, които обаче от 13 годишни безпрепятствено се напиват и обикалят нощните дискотеки. Защото родителите им в идиотското си оправдание, че са “модерни и демократични майки и бащи” не ги спират. Даже напротив. Счита се, че е ужасно “хай” да бъдеш “приятел” с детето си. “Приятел” обаче в криворазбрания български цивилизационен модел – абе, да е живо и здраво, майната му с какво се занимава, можем ли да го спрем като всички пият, друсат се, въртят цици и задници по чалга-баровете.

Сега всички надават вой, че държавата трябвало да направи нещо. Какво?

Да върне при заровените човешки ценности родителите на убийците и жертвите ли?

Къде бяха тези родители да възпитат децата си във вяра, в християнските ценности за добро и зло, за прошка? Заети да мислят само каква кола още да си купят, как да направят още някой лев, увити като лиани единствено в консуматорски разговори за пари, пари, пари, пари, те изтърваха децата си.

Оставиха ги сами пред компютрите. Втренчени във виртуалните “истини” за добро и зло. Когато даваха признаци, че летят по надолу по наклонената права, каквото и да ставаше, ревяха и защитаваха дечицата си, сакън да им падне косъм от главиците.

Майките и бащите нямаха време да научат децата си да четат. Може би защото зя тях книгите вече не бяха модерни.

В главите на всички се въртяха единствено “финансовия просперитет” и откъде може да се направи някоя далавера, че и на нас “да ни изгрее слънце на улицата”.

Объркани. Самотни. Комплексирани. Лутащи се в общество, което ходи на църква “за пред хората”, и което изобщо не вярва в Бог, същите тези деца хванаха в ръката нож. И яростни не на друг, а на себе си, че не знаят всъщност какво да правят със себе си, кълцат, разчленяват, режат до кръв.

Сега всички търсят навсякъде другаде вината, но не и в себе си. Ах, ама как така, ама защо точно на нас, ама какъв потрес.

Поколение на бездуховни консуматори. Възпитано от бездуховни консуматори.

Какво да очакваме?

Широскроеност, или омраза? Няма как да не избуи омразата, когато самите родители делят този свят на черен и бял, и са направили омразата свое верую – в политиката, в бизнеса, в жилищния блок, където живеят.

Децата им са тяхното дълбоко вътрешно душевно копие.

С уважение към скръбта на майката на закланата студентка Радостина, която се обръща към всички майки да внимават с кого общуват децата им, ще кажа – не когато убият, или бъдат убити децата ви погледнете в душите им, а всеки божи ден надничайте там.

Защото целият куп от битови “победи”, до които сте издрапали, няма да ви плати страшната цена – да сте погубили собствените си деца.

Веселина Томова



Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано25.03.09 17:14



Луми,аз те разбрах напълно и съм съгласен с теб,ти не разбра какво исках да кажа с част от разговора си с моя познат: а именно ,че се ужасих от това до къде е стигнало човечеството и по специално неговия кръг и общество да нямат нормална форма на общуване ..ами за какво са тези всички технологии и големи приказки ако губим себе си?



Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.03.09 09:06



Луми напълно актуална е статията ,която си постнала.Всичко зависи от възспитанието на децата от родителите.Но те сега са толкова заети с оцеляването,че не им остава време за децата.Жестоко време е сега-време за оцеляване!Затова ние по-възрастните трябва да помагаме във възспитанието на децата.Като не можем да им помогнем финансово поне с тези грижи към децата им да помогнем.



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Раздумка №25нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано26.03.09 10:16



Флорче,щастливци са тези ,които имат такива любящи и всеотсайни баби да помагат за отглеждането на децата.Помисли обаче какво става с тези ,които нямат помощ от никъде?Родителите в големите градове търсещи начини да оцеляват?Децата са по цял ден сами пред телевизора и компютъра ,гледат само негативни новини и играят разни страшни игри с вампири и убийства и после питаме защо имало насилие сред младото поколение.Нямат никакви кръжоци и извънкласни занимания,нещо с което да се ангажира детето и да не мисли как да извърши някоя глупост.



Тема Re: Раздумка №25нови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано26.03.09 13:51



Напълно си права Тинкерче.Щях да пиша,че едно време когато аз бях ученичка от кръжоци и агитки и т.подобни нямах време да играя и не само аз а и другите деца.А сега те имат много свободно неконтролеруемо време и правят каквото си искат.Имаше много хубави неща едно време ...защото моята майка свободно си работеше и не се притесняваше за мен,за моето изхранване и обличане.А сега гледаш първо да ти е нахранено детето ,после да е облечено прилично/щото за повече няма парички/ и накрая остава всичко друго.Се ла ви понастоящем!Но има една поговорка и на нея трябва да се осланяме.Роди ме мамо с късмет пък ме хвърли на смет.Дано новото поколение да сте го родили с късмет пък то ще се оправи и ще оправи и нашата бъркотия и хаос.АЗ вярвам в това поколение!То е много интелигентно!А във всяко стадо има мърши.А стадо,което не е гледано добре мършите естествено се увиличават.Това е!

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Приятен следобед на всички!нови [re: Гaмбa]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано29.03.09 17:09



Хей, хора! Как така изоставихте Раздумката? Сняг ли чистите или времето при вас е приятно за разходки?
Аз съм на първото си кафе, при мен е още сутрин. Цяла нощ валя сняг и е натрупал около 20 см - мокър и тежък. Поради авария в електроснабдяването 10 000 души в района са без ток -така каза местната ТВ. След малко ще стегна бабата за църква и аз ще имам 5ч за себе си.
Бодро настроение на всички влизащи тук!



Тема Добро утро милички!нови [re: Mpaвka]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.03.09 08:38



Хайде на кафенце и чайче за тези,които не работят.А тези ,които работят ,да работят усърдно,че тази криза......Пазете си работните места!А ние пенсионерите хайде на сутришен купон в Раздумката!



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Редактирано от flora bg на 30.03.09 08:39.



Тема Re: Добро утро милички!нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано30.03.09 10:27



Добро утро! Изпих кафето, но ще пийна и от твойто Флорче. Тук е мрачно. Дано се усмихне накрая баба Марта.





Тема Re: Добро утро милички!нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано30.03.09 14:21



А аз Бубе тъкмо привърших със скубането на тревата и разкопаването на градинката си и почна да ръми.Доволна съм от работата си днес.Много се кефя когато съм доволна от свършената си работа.Чуствам се много щастлива.

Сега ще се изкъпя,почина и почвам да бродирам гоблена си.Внуците са от утре във ваканция и какафонията ще е голяма по цял ден.

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Добро утро милички!нови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.03.09 14:28



Не се надявай! Ваканцията започва от СРЯДА, не от утре!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте милички!нови [re: *jull**]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано30.03.09 23:33



Здравейте момичета,вчера ходихме на малка разходка из горите и планините ,много отморяващо и освежаващо .Миришеше на зелена тревичка и беше страхотно.Искам да споделя с вас малко пролетно настроение и да ви заредя с положителна енергия както на мен ми подейства
















Тема Re: Здравейте милички!нови [re: tinker.bell]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.03.09 23:52



Страхотно настроение, браво на фотографа!
Чудесно е, че сте усетили пролетта толкова отблизо!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте милички!нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано31.03.09 08:22



Тинкерче,блазя ти!Прекарала си си чудесно,не се и съмнявам.Сред тази природа,близо до цветенцата и божиите буболечки,до хубавото конче и тази дъгааа.Вълшебна приказка!Чудни снимки!Ако някой е ходил някъде-нека пусне някои снимки и ние да се порадваме!

А сега на кафенце и чайче!

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Здравейте милички!нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано31.03.09 08:44



Благодаря Jull и Флорче,наистина беше прекрасно сред пролетната идилия,след това си направихме и обяд на тревата .Децата бяха очаровани.Много рядко излизаме така сред природата ,но винаги си нося апарата да запечатам момента







Тема Добро утро, момичета и момчета!нови [re: tinker.bell]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано31.03.09 09:21



Искам да благодаря за помощта при търсене на хотел, но в крайна сметка се оказах в един, който, забележете, се казва "007" - направо се почувствах като в серия за Джеймс Бонд. А после някой ми спомена, че това е хотел на Бойко Борисов и тогава си дойде на мястото името на хотела...
Джул, дължа ти отговор, относно болежките в кръста - с две свещички Волтарен болката изчезна, тоест се локализира на едно местенце и след още три дни вече я нямаше напълно! Та ако някой има подобни проблеми свещички Волтарен са страшно полезни, но колкото е необходимо, все пак, това е само обезболяващо и няма защо да се тъпчем с голямо количество.

Ето още един поздрав за всички вас, че ви има, че си говорим, надявам се да ви развеселя!



Редактирано от *jull** на 31.03.09 10:34.



Тема Здравейте!нови [re: Baлeнтинa]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано31.03.09 17:45



Снощи към 6:30 за първи път видях жива лисица до къщата на баба Рут. Имайте предвид, че къщата й не е в покрайнините, а в гъсто населен район. Освен това, в градовете не е разрешено да се отглеждат кокошки и др.домашни животинки. Явно лисицата е била доста гладна, ама не е попаднала на точното място. Дъщерята на Рут я видя първа и веднага изскочи навън и я прогони с викове. Почти всеки ден виждам катерици и зайци да играят по затревените терени. Често си мисля, че ако ловната дружинка на родното ми село беше тук, някои от животинките щяха съвсем да изчезнат. В този щат има и много сърни, хората им слагат сено в специални хранилки.
Отивам да поработя. На вас желая приятна вечер!



Тема Re: 1 Април !нови [re: Mpaвka]  
Автор LlDl_ru (търсеща отговор)
Публикувано01.04.09 17:11



Честит 1 Април !

Повече шеги и по-малко лъжи !

А аз днес съм балеринка



... butterfly effect ...

Тема Re: 1 Април !нови [re: LlDl_ru]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано01.04.09 18:02



ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ

!
Вече нямам време да влизам често,но съм винаги с вас и тялом и духом
Започнах най-после работа,и вече имам и трудов договор,и здравни и пенсионни.Работя от две седмици,но нали съм си малко суеверна,та докато не взех заповедта в ръцете си си мълчах
ПЕДАВАМ ЩАФЕТАТА,и да не ме посрамитеРаздумката е много хубаво нещо, МНОГО МНОГО ВАЖНА и не я пренебрегвайте,пишете и споделяйте.От личен опит ще ви кажа,че тя многократно ме е спасявала от черни мисли.
Няма по-хубаво от това сутрин като влезе човек в клуба-нашия дом,да види дори и само едно ДОБРО УТРО
И незабравяйте да се усмихвате,колкото и да ви е тежко,и да не ви се иска.
И НЕКА СИЛАТА БЪДЕ С ВАС!




Тема Re: 1 Април !нови [re: LlDl_ru]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано01.04.09 18:03



Направо ме разби

,с тази балерина-ТИАма много си ми хубавка



Тема Re: Здравейте!нови [re: Mpaвka]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано01.04.09 18:05



А пък аз снощи видях щъркел,и ми стана много хубаво





Тема Re: Здравейте милички!нови [re: tinker.bell]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано01.04.09 18:06



Прекрасни снимки си направила.Направо ти завидях-БЛАГОРОДНО





Тема Re: 1 Април !нови [re: Юлия 48]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.04.09 18:10



Поздравления, мила, за хубавата новина и дано да е успешна новата ти работа!
Само не виждам защо трябва да предаваш щафетата - без теб Клубът няма да е същият! Хайде, за едно надникване в Раздумката винаги ще намериш време. Другото ще е оправдание...


Рая при теб ли е вече?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте!нови [re: Юлия 48]  
Автор gali4 (непознат)
Публикувано01.04.09 18:11



Браво, Юлче! Честита нова работа!

Дано да е спорна и приятна!
А и за щъркела браво - аз тука по София и Перник нещо не мога да видя щъркели и още си нося мартеничките , даже по-миналата седмица и до Търново скокнах - гледах невероятното Звук и светлина от Царевец - ама и там не можах да срещна щъркелчо... Я командировай един - два щъркела насам л Какво прави малкото ти съкровище Раичка, а? Поздрави и целувки от мен!



Тема Re: 1 Април !нови [re: *jull**]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано01.04.09 18:44



Няма да ви оставя,но няма да мога да влизам всеки ден,

.... по-технически причини.Много се изморявам,и ако щете ми вярвайте,си лягам в 20 часа.Но не винаги ще е така



Тема Re: Здравейте!нови [re: gali4]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано01.04.09 18:51



Рая,е добре,чуваме се редовно по-телефона.Ама сега като работя,ще си купя винетка,и събота и неделя ще ходя да я виждам.
Вече няма да съм зависима от никой,аде беееее,те ШЪ ми кажат на мен кой ШЪ кара влака


За да видиш щъркел,требе сутрин рано,или към 17ч да го хванеш или кога отива на закуска,или когато се връща от вечеря.И требе да гледаш на горе



Тема Re: 1 Април !нови [re: Юлия 48]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.04.09 19:10



Браво Юлее! Лека и спорна, пък защо не и приятна



Е, сега ше видиш ти защо ми дърпате на мен ушите, че рядко се обаждам

Ама ти няма да издържиш без наааас Ще те чакаме да влезеш малко в ритъм и после : пу-пу да видя на кой ще се карам, че рядко влиза /шегичка, де-да не вземеш да се стресираш/



Тема Re: 1 Април !нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.04.09 20:22



Аз днес към 17.30 ч.също с внуците видяхме щъркел в нашия парк.Ходеше си из тревичката важно,важно.Истина е не е първоаприлска!
Юлче честита работа.Лека и спорна да ти е!Моля те влизай вечер когато не си толкова уморена.То и в къщи да си пак се уморяваш,ама не дават парички.А аз и другата седмица ще пиша и излизам във почивкаааааЩе се четем пак след две седмици.



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: 1 Април !нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.04.09 20:23



Екна а ти миличко няма ли да постнеш някои снимки от Банско?



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Здравейте!нови [re: Mpaвka]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано01.04.09 20:27



Мравке, в кой щат си ако не е тайна? Едно от нещата, което ми харесва в Щатите е точно това, че тук си насред природата, къщите са в горите, разхождат се патици, сърни, зайци и пр. Е това не важи за абсолютно всички щати, но за повечето от тях е валидно

.

Е, аз си се харесвам.

Тема Re: _aaa!_нови [re: _aaa!_]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано01.04.09 22:18



Съвсем не е тайна, драга ми сънародничке. Намирам се в Уисконсин, до ез. Мичигън.



Тема Re: _aaa!_нови [re: Mpaвka]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.04.09 09:55



Това езеро Мичигън сигурно е много красиво?Що не постнеш някоя снимчица та да го видим.Плуват ли частни яхти по него,има ли риба в него?

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: _aaa!_нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.04.09 10:21



От вчера чакам да завали, то не ще. Седнах с кафенцето, вие сигурно сте свършили много работа. Приятен ден!





Тема Re: Мравканови [re: Mpaвka]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано02.04.09 10:33



Хайде,разкажи ни за езерото,за природата ,нека видим света му през твоите очи





Тема Re: Къде е тази местност?нови [re: tinker.bell]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано02.04.09 12:41



Хубави снимки си направила,обожавам планините и горите,още повече че сезоните независимо кои са се усещат най-добре там
Когато говорите за щъркели ,да ви кажа ,че съвсем официално моето село се води за столица на щъркелите в България

(ами тъй де ,да се похваля с нещо).
Сега чакаме на Мравка снимките от езерото:)



Тема Re: 1 Април !нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.04.09 14:00



Ми те систъра повече с камера снимаха, но имам една-две снимки ама много не се вижда цялата красота на тях.







Тема Re: Къде е тази местност?нови [re: Гaмбa]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано02.04.09 17:04



Гамба, още не съм проучила твоите обяснения за качване на снимки тук. Не ми е дошло желание отвътре. Сега свалям филм за живота на Чингиз Хан.
Приятен следобед да всички!



Тема Re: 1 Април !нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.04.09 17:41



Защо много е хубава снимката!Ех каква красота!Блазя ти!
Мравче, като ти дойде музата за качване на снимки ние сме насреща.тогава ще видим твоето езеро.А сега си снемай филмчето-то сигурно е много интересно!



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: 1 Април !нови [re: Ekna]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано02.04.09 18:15



Екна ми то голяма красота са тези балкани

,ама ти си по красива от тях,тъй да знаеш,и това не не четка бе хора,познавам го момЕто лично



Тема Re: 1 Април !нови [re: flora bg]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано02.04.09 18:17



Влизам бе Флорче,ето на видя ли?А пък събота и неделя,ще бъда по-активна

Ади,че сливите цъфнаха,и трЕбЕ да се видим



Тема Re: 1 Април !нови [re: Ekna]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано02.04.09 18:20



Благодаря,ти Екна

.А бе на теб и с повод и без повод винаги ще ти дърпаме ушитеПък аз съм си тук



Тема Re: Къде е тази местност?нови [re: Mpaвka]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано02.04.09 19:02



Мравка, пусни филма



Тема Мравка, докато качиш снимки,,, едно рамо ,,нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано02.04.09 19:36



филма е стар, много стар

Снежна буря в Мичиган

Залез на Мичиганското езеро





http://www.youtube.com/watch?v=O976DwMJo4E

чакаме снимки от личния ти архив



Тема Re: 1 Април !нови [re: Юлия 48]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.04.09 19:37



Ще,ще,ще се видим.Само да спре този дъжд през ден,че ми дотегна вечееееее,А Екна си е хубавица-геле няма!



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Езерата на Аризона и още нещонови [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано02.04.09 20:55



филмчето показва природата от пустинята към планината, само на един-два часа път от Финикс и има борови гори в изобилие

езеро високо в планината









тази река е граница на няколко щата с Аризона







това е плавателен канал на пъпа на Финикс, в студентското градче Темпи

така живеят моите съграждани тук

тази река също е в близост до Финикс, на някой места минава и в покрайнините

Да ви покажа и метеорита, паднал преди много години на територията на Аризона Там има музей и се съхранява капсулата на първия полет до Луната



http://www.youtube.com/watch?v=57RwGumUUuU&feature=related

А това е Биосфера 2 край Тусон, Аризона, има я в много енциклопедии, сигурна съм, че знаете много за нея, но да ви покажа филмчета





Това е пустинята в която аз живея, но е като райска градина, превърната от човешка ръка в приказка Вода има в изобилие, толкова много вода, че на някой може да не му се вярва, че е възможно Тук има много езера, големи като морета, бентове и канали, водните спортове са приоритет, дори има и световни състезания (Тук живее и нашата олимпийска състезателка И,,, която обира всички медали, за моя радост) Има и много цветя, целогодишно цъфтят, няма зима, лятото е горещо, но водата спасява от жегата

Приятен ден, мили хора



Тема Re: Езерата на Аризона и още нещонови [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано02.04.09 21:00







Тема Най-после!нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано03.04.09 19:09















Благодарение на Гамба и Флорчето, научих си урока! Горните снимки показват ез. Мичигън в района на града, в който работя. Правих ги миналото лято. Много пъти съм чела в местния вестник, че водата в езерото е замърсена и съответно - рибата. Та не знам, дали местните рибари риболовстват единствено заради тръпката или ядат улова си.



Тема Re: Мравка, докато качиш снимки,,, едно рамо ,,нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано03.04.09 19:43



Здравей Калояна


Хи Хи Хи хи,а ние си мислим,че имаме зима
Искам да съм там,и да гледам залеза,с биричка и аз в ръкаВилата също ми допадна,пък за яхтите да не говоримС две думи,жалко за мен,че немога да се телепортирам там.
А за риболова и уловената риба,Гамба да му мисли(бе големи рибоци в туй езеро)
ама големи рибоци,бЕКалояна имало в туй езеро.Ама аз съм си по биричката



Тема Re: Най-после!нови [re: Mpaвka]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано03.04.09 20:04



Здравей и от мен Мравка

както и преди съм ти казвала красота си е голяма,без значение дали е замърсено езерото или не,важното е,че хората си ловят рибоците,и си правят кефа,брЕйЙЙЙЙ,големи рибоци БрЕ
А патетата,диви ли са,или си ги отглеждат като домашни любемци?И там на последната снимка,дето е яхтеното пристанище,онаЯ яхта в ляво,по-средата,съм си я заплюла,и ако решат да ми я подарят,ще я взема.Упълномощавам те,ЗиМаЙ Яи идвай да ме вземеш,и тръгваме на път,и ако има други желаещи да се направи списък



Тема Re: Мравка, докато качиш снимки,,, едно рамо ,,нови [re: Юлия 48]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано03.04.09 20:08



Мравче брависимос.А езерото било супер.Красота!

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Езерата на Аризона и още нещонови [re: Kaлoянa_]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано03.04.09 20:14



Калояна,утре сутринта ще разгледам другите ти филмчета,че сега съм много изморена.Но утре сутрин,живот и здраве,ще си пия кафето,в една много скъпа за мен чаша ,подарена ми от един прекрасен човек от клуба

и ще се кефя,и ще направя пак някой коментар



Тема Юлия 48нови [re: Юлия 48]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано03.04.09 20:17



Юлче, патетата са диви, никой не ги въди специално. Ама я погледни тази яхта - истинско плаващо жилище! Много от яхтите са на жители на Чикаго - по-евтин "паркинг" плащат.







Тема Re: Юлия 48нови [re: Mpaвka]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано03.04.09 20:37



МалЕЕЕЕЕ ти направо ме разби,еЙ тази направо ми легна на сърцето

Голяма красота ЕЙ,хайде стискаме си ръцетезимай я и те чакам,ще си направим луд купон



Тема До Мравканови [re: Mpaвka]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано03.04.09 20:51



Сега се оттеглям,че съм много изморена,и краката ме болят и кръста, но утре,ще съм добре,всичко е от приумора



Цунки и гунки от мен



Тема Re: Мравка, докато качиш снимки,,, едно рамо ,,нови [re: flora bg]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано04.04.09 05:47





Е, аз си се харесвам.

Тема Re: Мравка, докато качиш снимки,,, едно рамо ,,нови [re: _aaa!_]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано04.04.09 06:42



Ето я и моята яхта



Е, аз си се харесвам.

Тема Re:нови [re: _aaa!_]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано04.04.09 07:49



Благодаря за прекрасните материали и снимки,наистина са се постарали момичетата.Езерото е супер,голяма красота е,а за яхтите нямам думи направо ,има за какво да си помечтае човек





Тема _aaa!_нови [re: _aaa!_]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано04.04.09 08:25



И аз те харесвам!

И яхтата също



Тема ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано04.04.09 08:27



ДОБРО ВИ УТРО!





Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано04.04.09 08:30







Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: Юлия 48]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано04.04.09 08:59






Добро утро и от мен,хубав и усмихнат ден на всички



Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: tinker.bell]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано04.04.09 09:02



Добро и на теб!

кафе на жар



Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано04.04.09 09:03



"Изповед"

В море от обич аз във облак се превърнах,
в море от въздух аз и слънцето прегърнах
и така стаен в сянката на Бога аз слушах,
аз пеех и живеех както мога.
С Живот на сутрешна роса,
с усмивка като пролетни цветя,
с обич по силна от смъртта,
като вятър аз се нося,
прииждам като вълна,
вълна на обич и на сила,
вълна на божия закрила.
Със сърце от нежност изтъкано,
с душа като морски дълбини,
аз търсех огъня във вашите очи.





Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано04.04.09 09:07



"Две крила"

В умората открих почивка,
в зората края на нощта,
в живота ми ще грее пак усмивка,
останала след песента.

Някъде между живота и болката,
аз открих .
Някъде между самотата и спомена,
аз открих радоста.

Две бели ангелски крила,
тихо ме докоснаха в нощта,
и като пръски от морска пяна,
остана да кръжи над мен,
светлината бяла.





Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано04.04.09 09:13







Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: Юлия 48]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.04.09 09:32



Добро утро и от мен!
А, бе, Юленце, стига си ни тъпкала с калории!
Където се обърна - все купища вкусотии...
Ама и ние душа носим, имай милост!
Щото - ето го резултатът от хубавото папкане:





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: *jull**]  
Авторeднo мoмичe (Нерегистриран)
Публикувано04.04.09 09:35



въй.. туй не може да е истина. фотошоп е!!!!



Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: *jull**]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано04.04.09 09:47



Не бой се

,и аз съм се ушишкала тази зима.Ама какво да направя.Сега като има вече зелени салатки,и плодове,пак ще бъдем в норма
Извини ме,нО всички не могат да бъдат струнНи -ФиДаНкИ-ХЕЛЕ АЗ

Хубав ден! Изпълнен с усмивки, добронамереност и ухание на любов






Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: Юлия 48]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано04.04.09 09:53



Естет-човек си ти (и духовен и материален) и това си е

. За което приеми моите почитания!

Е, аз си се харесвам.

Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: _aaa!_]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано04.04.09 10:03



Благодаря за високата оценка





Тема Re: за Mpaвkaнови [re: Mpaвka]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано04.04.09 10:07







Тема До ВСИЧКИ ВИЕ ТУКнови [re: Kaлoянa_]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано04.04.09 10:11







Тема Re: До ВСИЧКИ ВИЕ ТУКнови [re: Юлия 48]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.04.09 10:44



Обичкам ви всичките!

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: Юлия 48]  
Автор пoпи (новак)
Публикувано04.04.09 11:29



Юле на кой са стихчетата , много са хубави!



Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: Юлия 48]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано04.04.09 12:33



Юле, Юле, как можа .... тези вкусотии .... а аз съм на работа и съм си донесла една рехава пилешка супичка само.
Пробвах с гледане и мислене да се наситя на твоите предложения от картинките, но корема ми заскърца още повече, че даже се чува в тишината на огромната читалня, където работя днес.
Вече реших довечера да си направя палачинки, от кога не съм правила и хапвала.....



Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: Baлeнтинa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.04.09 14:21



Казах ли аз, че само вреда носят тези картинки!
То не беше стомашни сокове, то не бяха слюнчни жлези...
Кой ще е виновен, ако и аз се натъпча довечера с палачинки...
и със сладко от малинки, боровинки и пралинки?!


И като заприличам на онова жирафище... или на това тук:



После ще се чудите дали съм фотошоп, нали?!!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: *jull**]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано04.04.09 15:44



хей,без майтап,обаче наистина само вкусотиики раздавате тук,как един не се сеша да даде някъква диета за отслабване

,1е току виж съм станала 80 кг от тези хранителни добавки и от снимките на ФЛО и Юлчето-сериозно говоря.



Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: panterata68]  
Автор LlDl_ru (търсеща отговор)
Публикувано04.04.09 20:07



Че какво лошо като дори си прехвърлих и 80-те кг - ново тяло - нови тоалети ! Нов имидж !
И докторите са доволни, че надебелях
Пикантно





... butterfly effect ...

Тема Re: весела вечеря/обяднови [re: LlDl_ru]  
Автор LlDl_ru (търсеща отговор)
Публикувано04.04.09 21:15



Да ви е сладко!






Редактирано от LlDl_ru на 04.04.09 21:16.



Тема Re: весела вечеря/обяднови [re: LlDl_ru]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано05.04.09 08:43



Ох,и аз съм от похапващите си ,вече с 15 кг отгоре.
Ще са стараем да не стигаме до тук







Тема Re:Добро утронови [re: tinker.bell]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано05.04.09 08:51



Добро утро на всички клубари,ползотворен и успешен ден изпълнен с повече настроение и усмивки .Хайде на първото кафе





Тема ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ !нови [re: tinker.bell]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано05.04.09 08:51







Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: пoпи]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано05.04.09 08:53



Попи,без бой не казвам





Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: Baлeнтинa]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано05.04.09 08:57



Вале,спокО днес само





Тема До Джулнови [re: *jull**]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано05.04.09 09:02



Хи хи хи хи

,очи пълни,ръце празни.Ако можеше само от гледане да се пълнее,досега аз щях да бъда първата дето щях да съм се пъръсналаЗатова си признай без полиция,какво хапваше цяла зима?

Редактирано от Юлия 48 на 05.04.09 09:05.



Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: panterata68]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано05.04.09 09:08



Ей,Пантерке,никакви диети

само зелена салата и секс




Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: LlDl_ru]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано05.04.09 09:11



LlDl_ru ,

тази мацка от дясно много прилича на мен



Тема ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ !нови [re: tinker.bell]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано05.04.09 09:15



Моляте,бе,tinker.bell

,ми всички не можем да бъдем манекенки



Тема Re: ДО ЦЯЛАТА ЧЕТА !нови [re: Юлия 48]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано05.04.09 09:19







Тема И за всички останалинови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано05.04.09 09:20









Тема Kaлoянa_нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано05.04.09 09:24








Тема Юлетонови [re: Юлия 48]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано05.04.09 09:31



Ама аз ще си лягам, скъпа, обаче ти благодаря





Тема Re: Юлетонови [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано05.04.09 09:36



http://www.youtube.com/watch?v=EO6z6Lls4nc



Тема Е МИ ТОГАВА ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано05.04.09 09:46



И много сладки сънища!



Тема Re: Е МИ ТОГАВА ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!нови [re: Юлия 48]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано05.04.09 09:54










Тема Re: Е МИ ТОГАВА ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано05.04.09 10:10



Много чувственна песен





Тема Re: Е МИ ТОГАВА ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!нови [re: Юлия 48]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано05.04.09 10:44







Тема Re: Е МИ ТОГАВА ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!нови [re: Kaлoянa_]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано06.04.09 03:36





Е, аз си се харесвам.

Тема Великденска украсанови [re: _aaa!_]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано06.04.09 05:11



Добро утро на всички! Днес бяхме на обяд у приятелка на баба Рут и семейството й - по случай католическата Цветница. Събрахме се 12 възрастни и 5 деца. Някои хора украсяват дръвче или храст пред дома си или пък вътре държат на видно място саксия, пълна с пясък, в която има забучени пръчки или клон с по-малки клончета - на тях пък окачват изкуствено направени яйца/от конци, картон, боички, перушина, мъниста/. На снимката се вижда украсеният от домакинята храст.



Ако ви интересува менюто - не беше постно. Имаше печено агнешко и шунка, аспержи, фаршировани яйца,картофи огретен, плодова салата и две торти.



Тема Re: Великденска украсанови [re: Mpaвka]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано06.04.09 06:53



Много хубави: Снимка

, къщичка, украса и т.н., а и яденето си го е бивало. Давай Мравке, в същия дух със снимките, много са хубави.

Е, аз си се харесвам.

Тема Re:нови [re: _aaa!_]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано06.04.09 07:10



Добро утро,успешна седмица на всички





Тема Re:нови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.04.09 09:20



Браво Мравче!Обичаи но на мен ми харесват!Създава се настроение!А то тук мила сестро никакво настроение.Вчера ми дойде приятелка на гости от града.От дума на дума разбрах,че на Великден милата ще бъде с четири яйца боядисани в червена боя от миналата година.На трапезата си ще сложи по две кюфтенца от 250 гр.кайма/едно пакетче/с малко картофена салата и една бутилка лимонада.Какво настроение да имаш когато броиш стотинките за хляб.Всичката им пенсия на нея и мъжа й/те са само двамата/отиват за пустото парно,ток,вода и телефон.каквото остане за лекарства.И за ядене каквото има,ако има.Децата им безработни с деца,които искат да ядят и те.Така се разстроих,знам ,че не е само тя,ужас.Аз естествено няма да я оставя така,каквото ми дал Господ ще й дам.Но не е там въпроса.Въпроса е докога ще страдаме и ние и най-вече децата ни,че и внуците!Снощи се обадиха децата,еми то настроение при тях то пазаруване на голямо намаление по магазините.Била съм и по Коледа и по Великден при тях та с очите си съм видяла.Те та те-както казват французите.Няма лъжа,няма измама-живеят някои хора на тази земя.Другите живуркат някакси!
Ето чета марулите станали по левче.Това на какво прилича!И то вносни!А агнешкото за Великден ще стане....



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re:нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано06.04.09 09:44



така е Флорче,в Бг е така,хората правят намаления за празниците ,а тук се надпреварват кой повече работници да съкрати и кой повече да си увеличи цените



Тема Re:нови [re: tinker.bell]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано06.04.09 10:15



Намаленията не са в България за празниците, а обратно в "лошите" капиталистически страни

.

Е, аз си се харесвам.

Тема Re:нови [re: _aaa!_]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано06.04.09 11:07



аз точно това казах



Тема РОЖДЕН ДЕН нови [re: lumixx]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано06.04.09 12:33



Приятели,днес имам РОЖДЕН ДЕН!!!искам да го споделя с вас!

Редактирано от panterata68 на 06.04.09 13:22.



Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: panterata68]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано06.04.09 12:39



Нели, честит рожден ден!

Да си жива и здрава, влюбена и усмихната! Пожелавам ти цяяяял куп вълшебства!



Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: gali4]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано06.04.09 12:45



Честит рожден ден, мила! Много, много здраве, слънце и усмивки!




Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: panterata68]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.04.09 12:54



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН!


Бъди високо - при птиците и при детските мечти!



Красива и щастлива лична година ти желая!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: panterata68]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано06.04.09 12:55



Бъди жива и здрава, миличка! И нека живота ти да бъде безоблачен като днешния слънчев ден! Честит празник!






Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: panterata68]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано06.04.09 13:24





Черстит празник и от мен !
С пожелания за упоритост - за да следваш мечтите си,
смелост - за да ги отстояваш,
търпение - за да ги постигнеш и любов,
която да дава смисъл на всичко това.



Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: tinker.bell]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано06.04.09 13:53



Благодаря на всички вас-приятели,как ми се иска да седнем на една маса,да забравим болестите и да се веселим до зори.Незнам защо но на всеки мой рожд.ден все плача.но днес неискам това затова споделих с вас днешния ден защото ви приемам като моето семейство.БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!



Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: panterata68]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.04.09 14:07



Пантерче никакви сълзи мила!Честит Рожден Ден!Нека се сбъднат най-съкровенните ти мечти!



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.04.09 14:16



Пантерке, да си жива и здрава. Много пролетно настроение и сбъднати мечти!










Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: Buba67]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано06.04.09 14:37



Честито и от мен! Желая здраве и късмет!





Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: diana1OO]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано06.04.09 15:14



Мила Пантерке, честит рожден ден и от мен! Много здраве, обич и безоблачни дни ти желая от сърце!



Тема Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕНнови [re: panterata68]  
Автор LlDl_ru (търсеща отговор)
Публикувано06.04.09 16:07



Честито и от мен !
Дълго младей, век поживей,
Много се смей и във всичко успей!



... butterfly effect ...

Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: panterata68]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.04.09 16:42




"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 06.04.09 18:56.



Тема РОЖДЕН ДЕНнови [re: lumixx]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано06.04.09 17:56



Извинявай,ЖУЛ но не съм смятала да ви черпя с хр.добавки,нито пък да си празнувам рожд.ден с тях-сина ми се е помъчил да изпраща нещо и не е успял-аз дори незная какво точно е искал да направи,защото го няма и не съм го питала сега видях че е влизал там и е писал нещо и ако това е проблема се извинявам от негово име а той е на 12 год,а на теб ти благодаря за поредната забележка и незнам защо е този негативизъм към мен но няма значение,ще гледам занапред да не вземам много участие в форума за да няма забележки с ирония и редактирани постинги-е успя и днес някои да ме разплаче.



Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: panterata68]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.04.09 18:53



Хей, Пантера, къде го видя този негативизъм?! Дали в пожеланията ми към теб по случай РД или в шегата по повод празния постинг?
Наистина се учудвам, че си го приела по този начин, винаги съм смятала, че имам чувство за хумор, но явно то не се възприема от всички. Та ние тук се шегуваме с "вечните" си теми, между които са и любимите ни хранителни добавки!


Съжалявам, мила, не бих искала да ти развалям настроението, още по-малко на рождения ден. Изтривам постинга си, след като не си е свършил работата да те разсмее.

"Совите не са това, което са..."

Тема Хубав ден, момичетанови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано07.04.09 09:39









Тема Re: Хубав ден, момичетанови [re: Kaлoянa_]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано07.04.09 17:19



а на момчетата какъв да е денят





Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: panterata68]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано07.04.09 17:22





Редактирано от Юлия 48 на 07.04.09 17:25.



Тема Re: Хубав ден, момичетанови [re: Гaмбa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.04.09 17:32



Ами момчетата ни през деня, ни през нощта ги виждаме!


Къде се губиш, Гамба?!
Щях да пусна вече клубното куче да те издирва...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Хубав ден, за момчетатанови [re: Гaмбa]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано07.04.09 17:35



На момчетата,още по-хубав

и от мен

Редактирано от Юлия 48 на 07.04.09 20:27.



Тема Добра вечер,момчета и момичетанови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано07.04.09 17:44



Усмивка

Символ на нежност и ласка,
израз на топлина и уют -
това е усмивката бляскава,
показваща верния път.

Усмивката, която дарява
надежда, вяра и любов,
която лика озарява
и отговаря на далечния зов.

Разпалва без огън сърцето
и в лунната нощ тя гори,
рисува цветя по небето
и пръска златисти искри.

Тя идва тихо, на пръсти,
раздава щастие навред по света
и под къдриците гъсти
примамва с копнеж любовта.
авт Вики





Тема Re: Добра вечер,момчета и момичетанови [re: Юлия 48]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.04.09 20:07



Гамба моля те бе душко ,сготви нещо с агнешко в кухнята.Ама по нашенския си маниер.Хора я кажете как боядисвате яйцата,някакъв чалъм,ефектен,красив и лесен.Споделете,че ми предстои много яйца да боядисвам.А аз само червени и шарени с памук правя.И децата ги шарят със свещ.Друго незнам.



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Хубав ден, момичетанови [re: *jull**]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано07.04.09 21:45



Имам кандидат-студент и ми се взе акъла от пътуване из България .В петък до Варна,на следващия ден изпит,след изпита веднага за София тръгнахме ,в неделя изпит в УНСС-то,след изпита на село и там останах и вчера се прибрах.Прибрах се,но вече с бус отидох до Хасково и купих една вендинг машина ,която инсталирах пред един магазин тук( забравих апарата в София и не мога да снимам за да видите на какво хубаво местенце е) и сега докато я настроя тичане малко насам -натам и дори тая вечер след мачовете ще ходя да говоря с пазача на заведенията да хвърля и едно оче на машинката.
Да ви се похваля,че си калявах волята защото в събота следобеда докато беше изпита на сина ( много тъпо: от 14 часа във Варна,от 9 на другия ден в София )ме стегна шапката и си купих едни цигарки които пафках до неделя вечер,но от два дни съм пак непушач и си се кефя,че имам воля


Добре съм,но имам тичане ,сега в петък пътуваме за костюм,другата седмица ще отскоча до Турция и малко ми се създава напрежение,но няма как.
Излишно е да казвам,че се радвам ,че ви виждам ,а също така и че нямам никакво намерение да дезертирам:)



Тема Re: Добра вечер,момчета и момичетанови [re: flora bg]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано07.04.09 21:59



Фло стига де ,уби ме.
Сваряваш нарязаното агнешко на парчета както е ( порции) със сол на вкус,дафинов лист и черен пипер ,като го припянваш задължително.Значи на около кило и половина агнешко ти трябва около 500 грама ориз,който поставяш в тава ,заливаш го с водата в която се е варяло агнешкото,поръсваш обилно с джоджен,черен пипер,подреждаш отгоре сварените парчета агнешко и печеш във фурната докато стане готов ориза.Когато го изваждам от фурната ръсвам и малко пресен магданозец.
Да кажа,че агнешко почти не ядем ,а купувам ярешко което по- ни харесва и което е по-чисто от агнешкото месо и не е толкова тежко като храна.
Предполагам,че знаеш агнешка капама как се приготвя и много обичаме агнешко със спанак ,но пак казвам ,че го приготвяме с ярешко месо



Тема Re: Хубав ден, момичетанови [re: Гaмбa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.04.09 23:04



Стискаме ви палци във всяко начинание!
Кучето засега ще го вържа...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добра вечер,момчета и момичетанови [re: Гaмбa]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано08.04.09 04:42



Гамба, ти си изключително свестен тип

. Жив и здрав бъди, за радост на семейството ти и на всички нас.

Е, аз си се харесвам.

Тема Re: Добра вечер,момчета и момичетанови [re: _aaa!_]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано08.04.09 07:47



Гамба, ама ти си бил много колоритна личност! Никога не съм се смятала за чревоугодник, но като прочетох рецептата ти за ярешкото, ми се дощя да запретна ръкави и да действам. Само че тук нито съм виждала, нито съм чувала, че някъде се продава такова месо. Ще си остана само с мерака...
На момчето ти пожелавам успешно навлизане в Науката!



Тема Re: Добра вечер,момчета и момичетанови [re: Mpaвka]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано08.04.09 08:56



Гамба благодаря за рецептата!Джул моля те премести я в кухнята ако обичаш.Ами аз "забравих"как се готви агнешко,щото го няма много на пазара.В кухнята ще пусна още рецепти за агнешко,гледам вече го има помагазините.А ти Мравче,"отскочи до България и ми ела на гости.Ще ти приготвя агнешко по рецептата на Гамба.Тази сутрин чета постинга на Кетето.Ами тя хубаво е писала и похвалила модераторките но в едно не съм съгласна с нея.ТЕ не бързат да отхвърлят новите а да ги насочат светкавично към отговорите -за да не се стресирват повече.Не може всеки нов да си открива тема с отговора.Затова предлагам,казвам ПРЕДЛАГАМ а вие ще отговорите дали е разумно.И тъй нека модераторките да отворят вечна тема под заглавието"Нови клубари-добре дошли" или "Въпроси на нововлизащите клубари"или нещо от този род.Тя да е на видно място в първите постоянни теми.Така като влезне някой "НОВ"загрижен и паникьосан ще види темата и ще влезне направо в нея.Там ще прочете първия постинг,който ще измислят модераторките/нежен,любящ,успокояващ,даващ надежда и напътствие/ и ще си зададе въпроса.Тогава те или ние/кой когато има време/ ще му отговорим в коя тема да иде или само да го приветстваме или само да го успокоим.Какво ще кажете за идеята на маман Флора?Хайде пишете и време е да измислим нещо такова-щото наистина почнаха да влизат много новички.И мисля,че това е хубаво,в смисъл,че много хора вече намират решение в интернета и във взаимнопомоща.Казано е "Помогни си сам за да ти помогне и Господ"И ние точно това правим в този клуб.Помагаме си взаимно доколкото можем и сме добронамерени,защото при нас няма завист.Всички сме на едно дередже.Просто бомбите ни са с различен закъснител!Но задачата ни е да ги обезвредим нали?!!!!

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Добра вечер,момчета и момичетанови [re: Mpaвka]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано08.04.09 20:27



Мравка,наистина ярешкото е по-крехко и вкусно от агнешкото,освен това е малко по- бедно откъм мазнини и холестерол.
Когато става дума за такива меса,трябв ада ви кажа,че това месо е застрашено от замърсяване както при гледане на животните,така и при транспортирането му и аз си вземам яренца от едно село Безводно където ги гледат на свобода.Там ми го колят ,претеглят и доставят хората.От пазари и магазини не купувам такива меса.
Друго да ви кажа,че поне веднъж в месеца( не се шокирайте защото не знаете колко е вкусно и как се приготвя и оттам идва проблема на много хора) си приготвяме и овнешко месо ,особено вкусно става на фурна с пресни картофи ,но и курбанец си правим също така понякога.
Относно пожеланията за младежа : благодаря,само където ми изкара тройка и 50 стотни и му казах,че за работа не бива да се притеснява : ще му намеря такава само да си избере с кирка или лопата ще работи от есента.На изпита се яви без справочник за формулите и съответно с 20 нерешени задачи назад,та юли месец пак ще обикалям с него



Тема Re: Добра вечер,момчета и момичетанови [re: Гaмбa]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано08.04.09 20:54



Да, да, всъщност на мен овнешкото месо ми е любимо и след това идва ред на агнешкото

.

Е, аз си се харесвам.

Тема Re: Хубав ден, момичетанови [re: *jull**]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано08.04.09 20:54



Джу аз зная ,че си добричка и не мислиш лоши работи ,благодаря ти,но излезнаха резултатите и хубавеца ми ще се явява отново лятото ,но по-добре ,че стана така защото сега е подплашен наистина и видя,че всичко има значение за изпита.Аз съм спокоен защото е подготвен наистина,яд ме е само,че забравих апарата в София и не зная сега какво да правя ,а ми предстоят пътувания насам натам и щях да снимам ,а и съм свикнал да ми е подръка :(



Тема Re: Хубав ден, момичетанови [re: Гaмбa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.04.09 22:07



Сигурна съм, че втория път момчето ще е по-спокойно. Винаги е така при първо явяване - паниката е голяма. Хубаво е, че вече се дава повече от една възможност, така се увеличават шансовете.

Нещо друго, обаче, научих от едно познато дете, което преди седмица се яви на математика в УНСС. Изкарало е задоволителна оценка, но задължително трябвало да се яви и втория път, като ще му се зачете по-високата бележка. Това се правело, за да се събират такси два пъти (сега била 50 лв, не знаеше колко ще е следващия път)... Ако е така, то си е жив обир и изнудване...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Добра вечер,момчета и момичетанови [re: _aaa!_]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано09.04.09 00:13



Мислех да не засягам темата за тази болест,но съм споменавал вече за пикочната киселина при мен която води до болки в ходилата ми долу и която ми откриха малко преди да се разболея.
Лечението е много просто: да разреждам концентрацията на пикочната киселина посредством употребата на много вода и да спазвам някаква диета,която става "що -годе" когато нямам болки и имам един списък на храните които ми вредят и които трябв ада избягвам.Интересното е,че агнешкото ми е забранено,а овчето не ,както и ярешкото и не виждам за чудене какво има след като определен вкус съответства на определен начин на приготвяне.Става нещо подобно все едно да приготвиш мусака с пресни или стари картофи и ако някой ми каже,че с пресни става по-вкусна аз пък ще му кажа много му здраве



Тема Re: Добра вечер,момчета и момичетанови [re: Гaмбa]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано09.04.09 05:59



О, Гамба, ти имаш тъй наречената "царска"

болест -подагра и трябва изобщо да намалиш месото в храненето си, което всъщност образува концентрацията на пикочната киселина. Карай на вегетарианска храна повечко. Но така или иначе овнешкото си е супер хубаво месце.

Е, аз си се харесвам.

Тема Re: Добро утро момчета и момичетанови [re: _aaa!_]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано09.04.09 09:00





Слънцето с лъчите си погали
кротко спящата земя.
И безброй мечти запали
в нашите, човешките сърца!

Във прозореца ми утрото надникна
и събуди ме от краткият ми сън.
А в душата ми пак доброта поникна
ще я подаря на всички хора вън!

Искам днес да бъде като вчера!
Искам пак да бъде хубав моя ден!
Във сърцето обич ще намеря!
Дар за всеки тя ще е свещен!

Добро утро! Весел ден!
Слънчев поздрав приеми от мен!
И сусмивка на уста
поздрави все пак деня!

Нека само слънчеви лъчи,
да огреят твоите очи!
Днес е хубав летен ден,
морски огън приеми от мен!

Слънцето с лъчите си погали
кротко спящата земя.
Топлината му за януари
ще запазят нашите сърца!



Тема Re: Добро утро момчета и момичетанови [re: tinker.bell]  
Автор LlDl_ru (търсеща отговор)
Публикувано09.04.09 10:20





... butterfly effect ...

Тема Re: Добра вечер,момчета и момичетанови [re: flora bg]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано09.04.09 12:08



Междудругото Фло ми прави впечатление,че много рядко съм виждал в Пловдив и Стара Загора шилешко месо,овнешко ,а телешкото е доста скъпо в сравнение при нас.Но пък сега в неделя ходих на Женския пазар в София и гледах,че при арабите макар и скъпо имаше всичко,явно си е до търсенето и в известна степен и до продавача.При нас българските месари не предлагат овче и шилешко и аз си го вземам от турците.
Да пожелая на всички хубав и усмихнат ден.Тук слънцето е огряло всичко ,мирише на зелено и напук на кризата настроението е приповдигнато у хората,все пак нали знаете на българина колко му трябва



Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Авторkonzert (Нерегистриран)
Публикувано09.04.09 13:33



Гамба,за подаграта-вечер преди лягане-лъжичка сода бикарбонат и си спасен отзелениите и агнешкото,които си погълнал.Четох го в американски сайт и много помага.



Тема Re: Добро утро момчета и момичетанови [re: tinker.bell]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано09.04.09 14:11



Здравей мила,видях че си на линия и искам да те помоля ако не те затруднява да ми обясниш как се качват снимките или картинките в клуба.Някъде бях чела как ГАМБА обясняваше на някой но не се сещам къде и на кого беше,сега тука се мъча като грешен дявол и всв не ми се получава,явно има чалъм,ако имаш време -пиши



Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Авторkonzert (Нерегистриран)
Публикувано09.04.09 14:22



Влез в Раздумка 24.Някъде по средата Гамба обяснява много хубаво.



Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано09.04.09 17:04







Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Авторkonzert (Нерегистриран)
Публикувано09.04.09 17:26



Вторият елемент напоследък нещо се губи!



Тема Re: Раздумка №25нови [re: panterata68]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано10.04.09 04:44



Отиваш на сайта, там качваш снимката и след това отиваш на direct link от където копираш адреса на снимката, който адрес вече пействаш между [image][/image].

Аз, поне успях, но докато се справя, бая зор видях.

Е, аз си се харесвам.

Тема Re: Раздумка №25нови [re: panterata68]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано10.04.09 08:16



Браво на Пантерката,много добре си се справила





Тема Re: Раздумка №25нови [re: tinker.bell]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано10.04.09 08:18



Добро утро ,
За всички вас хубав и спорен ден





Тема Re: Раздумка №25нови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.04.09 08:31



Благодаря Тинкерче,аз снощи сготвих в кухнята на клуба.Изметох и подредих стаята на смеха,сега ще си изпия чайчето в хола на раздумката и почвам работа.Днес ще ходя да си взимам пенсията с "голямото увеличение" от стотинки.Е ще стигнат за два сладоледа на внуците пък те ще ми дадат да си близна.Дерзайте момичета и пишета в темата за клуба,щото почнаха да влизат много нови-интернета си е интернет,хората се учат даже и на моята възраст.Много ме кефи рекламата с бабката пред монитора.Моите внуци се смеят и казват :Виж бабо тая бабка нищо не разбира от компото,мисли,че нейния прозорец е отворен,хи,хи"та такива ми ти работи драги ми Смехурко.



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Раздумка №25нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано10.04.09 08:56



Не случайно си Маман Флора,какво ли щяхме да правим без теб ,за всичко и всеки мислиш ,после за себе си и казваш на всички по една добра дума .А на рекламата и ние много се смеем с децата,но пък показва колко глобално е интернет пространството вече,така че хора пишете





Тема Re: Раздумка №25нови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.04.09 17:41



Момичета сгрешила съм!Увеличението на пенсията ми беше не за два а за три сладоледа.Тъй,че си купих и на мен един да се облажа послучай това увелечение.Утре е Лазаровден!Хубав празник.Пожелавам на всички през тези празници да са весели,щастливи и доволни от живота си.



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Раздумка №25нови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.04.09 17:42





Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Раздумка №25нови [re: konzert]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано10.04.09 20:57



Не искам да ставам с моите преживявания център на внимание ,но аз ги отбягвам тези неща в менюто си ,а и пия много вода ,но пуста ракийка не я пропускам ,а и е станало нещо като ритуал вечер семейството около масата когато се съберем да си разкажем деня на салатка и ракийка.
Утре и вдругиден са наистина два много хубави български празника ,за мен са и много специални още като дете ,а сега и като баща.На всички Ви желая много здраве най-вече и много усмивки,а другото си идва самичко .Аз отсега казвам,че два дни няма да ме има ( това към Джу да не отвързва клубното куче),в понеделник съм тук ,само дето се ядосвам за фотоапарата ми ,а времето е толкова подходящо за снимки,ама така е когато човек предварително говори, щях да снимам и как боядисваме яйца с дъщеря ми ама няма да се получи май



Тема Лазаровден!нови [re: Гaмбa]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано11.04.09 08:25



Честит имен ден на всички Лазаровци и Лазаринки!да са живи и здрави и щастливи!



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Лазаровден!нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано11.04.09 09:17



Православната църква днес отбелязва църковния празник Лазаровден, който е с подвижна дата и винаги е в предпоследната събота преди Великден.
В християнския календар празникът е свързан с един от най-вълнуващите евангелски сюжети - на възкресението на Лазар, живял в град Витания, близо до Йерусалим. Според евангелието когато Христос е в земите отвъд река Йордан, Лазар се разболява и умира. Когато месията се връща, възкресява покойника на четвъртия ден от неговото погребение в знак на благодарност за проявеното от него гостоприемство. Според средновековни ръкописи Лазар живее още 30 години в строг пост и въздържание и е провъзгласен за първи епископ на град Китион на остров Кипър. На Лазаровден църквата отбелязва с празнична литургия възкресението на Лазар, както и паметта на свети мъченик Лазар Български, измъчван и убит на 23 април 1802 г.
Според българската народна традиция, Лазаровден или “Лазарица“, “Лазарова събота“ е денят, в който се ознаменува превръщането на подрастващите момичета в моми за женене. На този ден групи от по шест-седем момичета на възраст от 10 до 16 години, облечени в празнични дрехи или невестински костюми и закичени с венци и китки, обикалят домовете в селото, като пеят обредни песни за всеки член от семейството, възхваляват деца, стари, млади, моми, ергени, невести, както и овчари, говедари, коняри. Домакините ги даряват с яйца и пари. Вярва се, че къщата, в която са влезли и пели лазарки, ще бъде честита през цялата година. Лазарките обхождат горите, реките и ливадите. С песен навлизат в нивите и пожелават богата реколта от раззеленилото се жито.

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ



Тема Re: А моята сестричканови [re: tinker.bell]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.04.09 10:03



днес има рожден ден!!! Да ми е жива и здрава! Тя е едно съкровище и аз много я обичам





Тема Re: Музикален поздравнови [re: lumixx]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.04.09 10:26



Една много нежна песен за вас



Березы

(Музыка Игоря Матвиенко, слова Михаила Андреева)

Отчего так в России березы шумят,
Отчего белоствольные все понимают?
У дорог, прислонившись по ветру, стоят
И листву так печально кидают

Я пойду по дороге — простору я рад!
Может это лишь все, что я в жизни узнаю.
Отчего так печальные листья летят,
Под рубахою душу лаская?

А на сердце опять горячо-горячо,
И опять, и опять без ответа.
А листочек с березки упал на плечо,
Он, как я, оторвался от веток…

Посидим на дорожку, родная, с тобой.
Ты пойми: я вернусь! Не печалься, не стоит!
И старуха махнет на прощанье рукой
И за мною калитку закроет.

Отчего так в России березы шумят,
Отчего хорошо так гармошка играет?
Пальцы ветром по кнопочкам враз пролетят,
А последняя — эх! — западает.

А на сердце опять горячо-горячо,
И опять, и опять без ответа.
А листочек с березки упал на плечо,
Он, как я, оторвался от веток…


И превода:

Брези

От какво ли в Русия брезите шумят
и защо белокорите всичко разбират?
Те, прегърнали вятър, до пътя стоят
и листата си ронят, не спират...

Аз ще тръгна по пътя, простора познал!
Със едничкото нещо, което науча.
Но защо тъй листата печално летят
и сърцето в гърдите ми слушат?

А в душата ми толкова топло е пак
и отново с въпроси живея.
От брезата листенце на рамото спря –
като мен се откъсна от вейка...

Тръгвам, майчице свидна, да седнем сега...
Разбери: ще се върна! Печал... не си струва!
И старица с въздишка ще махне с ръка
и след мене врата ще придърпа.

От какво ли в Русия брезите шумят,
от какво тъй красиво хармоника свири?
По клавишите втурват се пръсти, ще спрат
на последния – ех! – той се скрива.

А в душата ми толкова топло е пак
и отново с въпроси живея.
От брезата листенце на рамото спря –
като мен се откъсна от вейка...



Тема Re: А моята сестричканови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.04.09 11:16



Честит рожден ден на сестричката ти! Желая й много щастие!





П. П. Това е японският йероглиф за щастие!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: А моята сестричканови [re: Ekna]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано11.04.09 19:49



Да е жива и здрава,и много щастлива




Редактирано от Юлия 48 на 11.04.09 19:52.



Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано11.04.09 22:29







Тема Re: А моята сестричканови [re: Юлия 48]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.04.09 23:50



И двете ви благодарим

. За чудния йероглиф и прекрасните рози.



Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано12.04.09 00:14



Честит празник на всички именници и на всички клубари,бъдете живи и здрави





Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано12.04.09 00:20





този букет нека бъде за нашите модератори,за всеодайният им труд и загриженост за нас.С най-топли чувства и презнателност.



Тема Re: Благодарянови [re: panterata68]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.04.09 01:06



Благодаря за розите, пракрасни са.
Честит имен ден на всички цветя!
Да сте живи и здрави!

Редактирано от Buba67 на 12.04.09 18:42.



Тема Re: Благодарянови [re: Buba67]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.04.09 08:07



Благодаря за букета и милите думи!


Честита Цветница на всички и най-вече на именниците! Да бъдат винаги най-красивите
и обичани цветя за своите близки и приятели!

Честит Великден на онези, които днес отбелязват този ден! Христос воскресе!
Мир и любов на всички хора по света!



"Совите не са това, което са..."

Тема ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИнови [re: panterata68]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано12.04.09 08:45







Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИнови [re: Юлия 48]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.04.09 09:21





Момичета почерпете се с едно бонбонче послучай именния ми ден!Бъдете щастливи и вие като мен на птози хубав празник!Нека всички да се закичим с върбово клонче за здраве и късмет!

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИнови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.04.09 09:24



Честитя именния ден на клубарката ни Цвети и на всички които имат близки с имена на цветя!Желая им много любов и щастие!



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИнови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.04.09 10:15



Браво,момичета-модераторки,браво!Много добре изпипана работа!Мисля,че няма да имат проблем новодошлите!АЗ започвам да се уча да сменям шрихта и цвета,много неща ще науча още.Браво!

http://www.bodytonicmusic.com/media/blog-posts/supplementary/cocktails2.jpg

Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИнови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.04.09 10:16



Да ама не!Искам да си направя моя девиз червен и не мога.Пак ще опитам !



http://www.bodytonicmusic.com/media/blog-posts/supplementary/cocktails2.jpg

Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИнови [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.04.09 10:22



Бубе трябва да ми обясниш на лични не мога да си оцветя девиза.хайде стига за днес.Моите гости вече стават от сън и ще закусват,после ще ходим на църква за върбички.



Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИнови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.04.09 11:42



Честит празник и от мен! Поздравявам ви с една авторска снимка








Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИнови [re: Ekna]  
Автор LlDl_ru (търсеща отговор)
Публикувано12.04.09 12:16



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !



... butterfly effect ...

Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИнови [re: LlDl_ru]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано12.04.09 12:44



ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ С ИМЕНА НА ЦВЕТЯ,ДЪРВЕТА И ТРЕВИЧКИ

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ КЛУБАРИ



Честит празник Флорче,да си жива,задрава и весело посрещане на празника



Тема Джул и Бубанови [re: *jull**]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано12.04.09 13:48



Радвам се, че нашето клубче има такива яки момичета за модераторки! Винаги намирате правилното зрънце, за да го засадите, тук в клуба!
Бъдете здрави, поздравявам ви!!!!

"Господи, дай ми сила да променя нещата които мога да променя,
да приема нещата които не мога да променя
и ми дай мъдрост да правя винаги разликата между двете"



Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИнови [re: flora bg]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано12.04.09 13:56




ФЛО.ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,с пожелание за здраве и много успехи в начинанията



Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИнови [re: panterata68]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано12.04.09 14:15



Честит имен ден на всички в този клуб,
които носят такива имена!
Желая ви много пролетно настроение,
защото пролетта е вик за живот и ново начало!

Прегръдка от мене, Валя!



Тема Re: Джул и Бубанови [re: Baлeнтинa]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано12.04.09 15:14



Модераторките наистина са свършили чудесна работа, откривайки новата тема. Благодаря им от сърце!
На Флорка и всички хора с име на цветя - моите най-добри пожелания за много радост, късмет, сила и от здраве да не се отърват! Весело прекарване на празника!
Христос возкресе за празнуващите днес Великден! Вчера боядисах яйцата, преди това осигурих козунак,баклава и кадаиф. Днес ще бъдем у малката дъщеря на бабата.



Тема Re: ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИнови [re: Baлeнтинa]  
Автор Danito495 (Дани)
Публикувано12.04.09 15:14



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ В КЛУБА!!!!!.



Тема До Валентина и Мравканови [re: Mpaвka]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.04.09 17:26



Момичета, благодаря за високата оценка! Темата за новодошлите е допълнена току-що и се надявам да е още по-успешна!
Стартираме с тази тема на благословен ден - православна Цветница и католически Великден - и дано Господ пази и новите,
и старите приятели на Клуба!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: амо за проба качвам снимканови [re: *jull**]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано12.04.09 18:36



Това пък не мога да го изтрия. Моля за помощ!

Редактирано от *jull** на 12.04.09 23:13.



Тема Re: До Валентина и Мравканови [re: *jull**]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано12.04.09 18:43



Току-що говорих с Маргарита - моята съгражданка, която прескочи трапа, благодарение на съветите, почерпани от клуба. Нали е именица, честитих й. Чрез мен жената иска да благодари на момичетата, които й помогнаха и още помагат да се измъкне от проблема. Тази вечер тя има гости в къщи, радостна е, че има сили да ги посрещне и участва в разговорите край масата.
Приятна вечер на всички клубари от мен!

Редактирано от Mpaвka на 12.04.09 18:47.



Тема Re: амо за проба качвам снимканови [re: diana1OO]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.04.09 18:45



Диана, пробвай пак да качиш снимка, допълних малко обяснението.





Тема Re: само за проба качвам снимканови [re: diana1OO]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано12.04.09 18:50



Съжалявам - не ми се получава изпращането на снимки. След като отида на голямата снимка и натисна с десен бутон, в излязлото прозорче не ми излиза "Copy Image Location ", а само "сору" и "copy shortcut". Защо ли така?!Пробвах и след допълнението.

Редактирано от *jull** на 12.04.09 23:17.



Тема Re: само за проба качвам снимканови [re: diana1OO]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.04.09 19:15



Къде се намират тези снимки дето искаш да качиш?
Защото, ако са на компютъра - не можеш да ги качиш директно тук. Избери си една снимка от интернет. Примерно тази:




Заставаш с мишката върху снимката, десен бутон и продължаваш /да не се повтарям/.

Редактирано от Buba67 на 12.04.09 19:19.



Тема Re: само за проба качвам снимканови [re: diana1OO]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.04.09 19:18



Странно. Изпробвах сайта посочен от Джул /аз ползвам snimka.bg/ и няма проблем. Просто няма къде да сбъркаш. Ти къде я качи твоята снимка? Да не би да се опитваш директно от компа тук да я качиш? Защото ако е така няма да ти се получи. Първо я качваш в сайта

. След като ти е качена там кликаш върху нея. Отваря се в по-голям размер и след това с десен бутон.



Тема Re: само за проба качвам снимканови [re: Buba67]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано12.04.09 20:25





Ура! Получи се от интернет, макар че пак нямах оня надпис и натиснах "Copy Shortcut. "Може би имам някакъв инсталационен проблем за снимките от моя компютър. Да, качвам ги предварително на посочения в указанията сайт.
Благодаря за вниманието, което ми оказвате!

Редактирано от *jull** на 12.04.09 23:20.



Тема Re: само за проба качвам снимканови [re: diana1OO]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано12.04.09 20:52




Повторих опита. Не успях да го увелича обаче.



Тема Re: само за проба качвам снимканови [re: diana1OO]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.04.09 22:09



Достигането до максималния размер на картинката става като щракаш с левия бутон на мишката върху нея. Големината на снимката не зависи от теб. Тя е качена в интернет с определена големина и не можеш като я слагаш на друго място, да и смениш големината.
Пробвай с друга снимка.



Тема Re: До Валентина и Мравканови [re: Mpaвka]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано13.04.09 04:05



Радвам се за хубавата новина Мравке. И сега ви качвам една снимка от Вегас, но ми се струва, че е голяма, за което се извинявам, но не знам как да я направя по-малка.



Е, аз си се харесвам.

Тема ааа!нови [re: _aaa!_]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано13.04.09 04:17



Харесва ми снимката от Вегас, ааа! Масичките на тротоара ми напомнят картинка от Родината . Интересно, обаче, защо американските не са заети от хора? По кое време на деня имат клиенти?



Тема Re: ааа!нови [re: Mpaвka]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано13.04.09 04:38



Мравке, Вегас като цяло знаеш, е купонджийски град. И е пълно с хора винаги, но те са тук за развлечение между другото, а като цяло повечето хора идват за (конвеншъни), което е нещо като събрания, изложения и пр. Около 3000 са годишно въпросните конвеншъни. Та, не са като нас българите дето само си гледаме кефа

, а пък работата може и да почака. Те просто са много по-практични от нас. Тази снимка е от езерото Лас Вегас и там обикновено има повече хора през почивните дни.

Е, аз си се харесвам.

Тема За момчетата и момичетата от клубанови [re: _aaa!_]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано13.04.09 05:09







Тема Re: Раздумка №25нови [re: lumixx]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано13.04.09 05:16







Тема Re: Раздумка №25нови [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано13.04.09 05:21








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.