Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте!нови [re: Mpaвka]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано01.04.09 20:27



Мравке, в кой щат си ако не е тайна? Едно от нещата, което ми харесва в Щатите е точно това, че тук си насред природата, къщите са в горите, разхождат се патици, сърни, зайци и пр. Е това не важи за абсолютно всички щати, но за повечето от тях е валидно

.

Е, аз си се харесвам.

Тема Re: _aaa!_нови [re: _aaa!_]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано01.04.09 22:18



Съвсем не е тайна, драга ми сънародничке. Намирам се в Уисконсин, до ез. Мичигън.



Тема Re: _aaa!_нови [re: Mpaвka]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.04.09 09:55



Това езеро Мичигън сигурно е много красиво?Що не постнеш някоя снимчица та да го видим.Плуват ли частни яхти по него,има ли риба в него?

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: _aaa!_нови [re: flora bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано02.04.09 10:21



От вчера чакам да завали, то не ще. Седнах с кафенцето, вие сигурно сте свършили много работа. Приятен ден!





Тема Re: Мравканови [re: Mpaвka]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано02.04.09 10:33



Хайде,разкажи ни за езерото,за природата ,нека видим света му през твоите очи





Тема Re: Къде е тази местност?нови [re: tinker.bell]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано02.04.09 12:41



Хубави снимки си направила,обожавам планините и горите,още повече че сезоните независимо кои са се усещат най-добре там
Когато говорите за щъркели ,да ви кажа ,че съвсем официално моето село се води за столица на щъркелите в България

(ами тъй де ,да се похваля с нещо).
Сега чакаме на Мравка снимките от езерото:)



Тема Re: 1 Април !нови [re: flora bg]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.04.09 14:00



Ми те систъра повече с камера снимаха, но имам една-две снимки ама много не се вижда цялата красота на тях.







Тема Re: Къде е тази местност?нови [re: Гaмбa]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано02.04.09 17:04



Гамба, още не съм проучила твоите обяснения за качване на снимки тук. Не ми е дошло желание отвътре. Сега свалям филм за живота на Чингиз Хан.
Приятен следобед да всички!



Тема Re: 1 Април ! [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано02.04.09 17:41



Защо много е хубава снимката!Ех каква красота!Блазя ти!
Мравче, като ти дойде музата за качване на снимки ние сме насреща.тогава ще видим твоето езеро.А сега си снемай филмчето-то сигурно е много интересно!



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: 1 Април ! [re: Ekna]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано02.04.09 18:15



Екна ми то голяма красота са тези балкани

,ама ти си по красива от тях,тъй да знаеш,и това не не четка бе хора,познавам го момЕто лично




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.