Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: 1 Април !нови [re: LlDl_ru]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано01.04.09 18:03



Направо ме разби

,с тази балерина-ТИАма много си ми хубавка



Тема Re: Здравейте!нови [re: Mpaвka]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано01.04.09 18:05



А пък аз снощи видях щъркел,и ми стана много хубаво





Тема Re: Здравейте милички!нови [re: tinker.bell]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано01.04.09 18:06



Прекрасни снимки си направила.Направо ти завидях-БЛАГОРОДНО





Тема Re: 1 Април !нови [re: Юлия 48]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.04.09 18:10



Поздравления, мила, за хубавата новина и дано да е успешна новата ти работа!
Само не виждам защо трябва да предаваш щафетата - без теб Клубът няма да е същият! Хайде, за едно надникване в Раздумката винаги ще намериш време. Другото ще е оправдание...


Рая при теб ли е вече?



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Здравейте!нови [re: Юлия 48]  
Автор gali4 (непознат)
Публикувано01.04.09 18:11



Браво, Юлче! Честита нова работа!

Дано да е спорна и приятна!
А и за щъркела браво - аз тука по София и Перник нещо не мога да видя щъркели и още си нося мартеничките , даже по-миналата седмица и до Търново скокнах - гледах невероятното Звук и светлина от Царевец - ама и там не можах да срещна щъркелчо... Я командировай един - два щъркела насам л Какво прави малкото ти съкровище Раичка, а? Поздрави и целувки от мен!



Тема Re: 1 Април !нови [re: *jull**]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано01.04.09 18:44



Няма да ви оставя,но няма да мога да влизам всеки ден,

.... по-технически причини.Много се изморявам,и ако щете ми вярвайте,си лягам в 20 часа.Но не винаги ще е така



Тема Re: Здравейте!нови [re: gali4]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано01.04.09 18:51



Рая,е добре,чуваме се редовно по-телефона.Ама сега като работя,ще си купя винетка,и събота и неделя ще ходя да я виждам.
Вече няма да съм зависима от никой,аде беееее,те ШЪ ми кажат на мен кой ШЪ кара влака


За да видиш щъркел,требе сутрин рано,или към 17ч да го хванеш или кога отива на закуска,или когато се връща от вечеря.И требе да гледаш на горе



Тема Re: 1 Април !нови [re: Юлия 48]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано01.04.09 19:10



Браво Юлее! Лека и спорна, пък защо не и приятна



Е, сега ше видиш ти защо ми дърпате на мен ушите, че рядко се обаждам

Ама ти няма да издържиш без наааас Ще те чакаме да влезеш малко в ритъм и после : пу-пу да видя на кой ще се карам, че рядко влиза /шегичка, де-да не вземеш да се стресираш/



Тема Re: 1 Април !нови [re: Ekna]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.04.09 20:22



Аз днес към 17.30 ч.също с внуците видяхме щъркел в нашия парк.Ходеше си из тревичката важно,важно.Истина е не е първоаприлска!
Юлче честита работа.Лека и спорна да ти е!Моля те влизай вечер когато не си толкова уморена.То и в къщи да си пак се уморяваш,ама не дават парички.А аз и другата седмица ще пиша и излизам във почивкаааааЩе се четем пак след две седмици.



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: 1 Април ! [re: flora bg]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано01.04.09 20:23



Екна а ти миличко няма ли да постнеш някои снимки от Банско?



Живота е сцена, а ние сме артисти!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.