Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: panterata68]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.04.09 18:53



Хей, Пантера, къде го видя този негативизъм?! Дали в пожеланията ми към теб по случай РД или в шегата по повод празния постинг?
Наистина се учудвам, че си го приела по този начин, винаги съм смятала, че имам чувство за хумор, но явно то не се възприема от всички. Та ние тук се шегуваме с "вечните" си теми, между които са и любимите ни хранителни добавки!


Съжалявам, мила, не бих искала да ти развалям настроението, още по-малко на рождения ден. Изтривам постинга си, след като не си е свършил работата да те разсмее.

"Совите не са това, което са..."

Тема Хубав ден, момичетанови [re: *jull**]  
Автор Kaлoянa_ (минаващ)
Публикувано07.04.09 09:39









Тема Re: Хубав ден, момичетанови [re: Kaлoянa_]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано07.04.09 17:19



а на момчетата какъв да е денят





Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: panterata68]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано07.04.09 17:22





Редактирано от Юлия 48 на 07.04.09 17:25.



Тема Re: Хубав ден, момичетанови [re: Гaмбa]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано07.04.09 17:32



Ами момчетата ни през деня, ни през нощта ги виждаме!


Къде се губиш, Гамба?!
Щях да пусна вече клубното куче да те издирва...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Хубав ден, за момчетатанови [re: Гaмбa]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано07.04.09 17:35



На момчетата,още по-хубав

и от мен

Редактирано от Юлия 48 на 07.04.09 20:27.



Тема Добра вечер,момчета и момичетанови [re: Юлия 48]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано07.04.09 17:44



Усмивка

Символ на нежност и ласка,
израз на топлина и уют -
това е усмивката бляскава,
показваща верния път.

Усмивката, която дарява
надежда, вяра и любов,
която лика озарява
и отговаря на далечния зов.

Разпалва без огън сърцето
и в лунната нощ тя гори,
рисува цветя по небето
и пръска златисти искри.

Тя идва тихо, на пръсти,
раздава щастие навред по света
и под къдриците гъсти
примамва с копнеж любовта.
авт Вики





Тема Re: Добра вечер,момчета и момичетанови [re: Юлия 48]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано07.04.09 20:07



Гамба моля те бе душко ,сготви нещо с агнешко в кухнята.Ама по нашенския си маниер.Хора я кажете как боядисвате яйцата,някакъв чалъм,ефектен,красив и лесен.Споделете,че ми предстои много яйца да боядисвам.А аз само червени и шарени с памук правя.И децата ги шарят със свещ.Друго незнам.



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: Хубав ден, момичетанови [re: *jull**]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано07.04.09 21:45



Имам кандидат-студент и ми се взе акъла от пътуване из България .В петък до Варна,на следващия ден изпит,след изпита веднага за София тръгнахме ,в неделя изпит в УНСС-то,след изпита на село и там останах и вчера се прибрах.Прибрах се,но вече с бус отидох до Хасково и купих една вендинг машина ,която инсталирах пред един магазин тук( забравих апарата в София и не мога да снимам за да видите на какво хубаво местенце е) и сега докато я настроя тичане малко насам -натам и дори тая вечер след мачовете ще ходя да говоря с пазача на заведенията да хвърля и едно оче на машинката.
Да ви се похваля,че си калявах волята защото в събота следобеда докато беше изпита на сина ( много тъпо: от 14 часа във Варна,от 9 на другия ден в София )ме стегна шапката и си купих едни цигарки които пафках до неделя вечер,но от два дни съм пак непушач и си се кефя,че имам воля


Добре съм,но имам тичане ,сега в петък пътуваме за костюм,другата седмица ще отскоча до Турция и малко ми се създава напрежение,но няма как.
Излишно е да казвам,че се радвам ,че ви виждам ,а също така и че нямам никакво намерение да дезертирам:)



Тема Re: Добра вечер,момчета и момичетанови [re: flora bg]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано07.04.09 21:59



Фло стига де ,уби ме.
Сваряваш нарязаното агнешко на парчета както е ( порции) със сол на вкус,дафинов лист и черен пипер ,като го припянваш задължително.Значи на около кило и половина агнешко ти трябва около 500 грама ориз,който поставяш в тава ,заливаш го с водата в която се е варяло агнешкото,поръсваш обилно с джоджен,черен пипер,подреждаш отгоре сварените парчета агнешко и печеш във фурната докато стане готов ориза.Когато го изваждам от фурната ръсвам и малко пресен магданозец.
Да кажа,че агнешко почти не ядем ,а купувам ярешко което по- ни харесва и което е по-чисто от агнешкото месо и не е толкова тежко като храна.
Предполагам,че знаеш агнешка капама как се приготвя и много обичаме агнешко със спанак ,но пак казвам ,че го приготвяме с ярешко месо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.