Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Великденска украсанови [re: Mpaвka]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано06.04.09 06:53



Много хубави: Снимка

, къщичка, украса и т.н., а и яденето си го е бивало. Давай Мравке, в същия дух със снимките, много са хубави.

Е, аз си се харесвам.

Тема Re:нови [re: _aaa!_]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано06.04.09 07:10



Добро утро,успешна седмица на всички





Тема Re:нови [re: tinker.bell]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.04.09 09:20



Браво Мравче!Обичаи но на мен ми харесват!Създава се настроение!А то тук мила сестро никакво настроение.Вчера ми дойде приятелка на гости от града.От дума на дума разбрах,че на Великден милата ще бъде с четири яйца боядисани в червена боя от миналата година.На трапезата си ще сложи по две кюфтенца от 250 гр.кайма/едно пакетче/с малко картофена салата и една бутилка лимонада.Какво настроение да имаш когато броиш стотинките за хляб.Всичката им пенсия на нея и мъжа й/те са само двамата/отиват за пустото парно,ток,вода и телефон.каквото остане за лекарства.И за ядене каквото има,ако има.Децата им безработни с деца,които искат да ядят и те.Така се разстроих,знам ,че не е само тя,ужас.Аз естествено няма да я оставя така,каквото ми дал Господ ще й дам.Но не е там въпроса.Въпроса е докога ще страдаме и ние и най-вече децата ни,че и внуците!Снощи се обадиха децата,еми то настроение при тях то пазаруване на голямо намаление по магазините.Била съм и по Коледа и по Великден при тях та с очите си съм видяла.Те та те-както казват французите.Няма лъжа,няма измама-живеят някои хора на тази земя.Другите живуркат някакси!
Ето чета марулите станали по левче.Това на какво прилича!И то вносни!А агнешкото за Великден ще стане....



Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re:нови [re: flora bg]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано06.04.09 09:44



така е Флорче,в Бг е така,хората правят намаления за празниците ,а тук се надпреварват кой повече работници да съкрати и кой повече да си увеличи цените



Тема Re:нови [re: tinker.bell]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано06.04.09 10:15



Намаленията не са в България за празниците, а обратно в "лошите" капиталистически страни

.

Е, аз си се харесвам.

Тема Re:нови [re: _aaa!_]  
Автор tinker.bell (нова)
Публикувано06.04.09 11:07



аз точно това казах



Тема РОЖДЕН ДЕН нови [re: lumixx]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано06.04.09 12:33



Приятели,днес имам РОЖДЕН ДЕН!!!искам да го споделя с вас!

Редактирано от panterata68 на 06.04.09 13:22.



Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: panterata68]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано06.04.09 12:39



Нели, честит рожден ден!

Да си жива и здрава, влюбена и усмихната! Пожелавам ти цяяяял куп вълшебства!



Тема Re: РОЖДЕН ДЕНнови [re: gali4]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано06.04.09 12:45



Честит рожден ден, мила! Много, много здраве, слънце и усмивки!




Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: РОЖДЕН ДЕН [re: panterata68]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано06.04.09 12:54



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН!


Бъди високо - при птиците и при детските мечти!



Красива и щастлива лична година ти желая!

"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.