Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Тема ПУЛМОФИБРОЗАнови  
Автор salza66 (непознат)
Публикувано14.03.09 19:35



Преди 2 г. съм оперирана от карцином на гърдата. Снимката на белия ми дроб показа пулмофиброза. Някой има ли представа какво е това? Колко е сериозно? Необходимо ли е някакво лечение?



Тема Re: ПУЛМОФИБРОЗАнови [re: salza66]  
Автор kalu6ka (r.e.m.)
Публикувано14.03.09 19:50



Означава, разрастване на съединителна тъкан в белия дроб, често е резултат от чести белодробни инфекции...или предполагам, че може да е последствие, ако ти е правена лъчетерапия. Няма специфично лечение.



Тема Re: ПУЛМОФИБРОЗАнови [re: kalu6ka]  
Автор salza66 (непознат)
Публикувано14.03.09 19:53



Благодаря ти. Да правена ми е химио и лъчетерапия. Имам и алегрия от полени и прах.



Тема Re: ПУЛМОФИБРОЗАнови [re: salza66]  
Автор emily999 (колежка)
Публикувано14.03.09 20:21



Аз съм също с рак на гърдата отпреди 2г Преди пет месеца когато ми правиха снимка на бял дроб също за пръв път ми пишеше фиброзни изменения.Аз обаче не обърнах никакво внимание на това защото бях чела че това е последица от лъчето.Така че споко нищо страшно няма,изобщо да не те притеснява този термин.Живей си спокойно без много мисли.



Тема Re: ПУЛМОФИБРОЗАнови [re: emily999]  
Автор mar4ela23 (непознат)
Публикувано15.03.09 17:17



И аз така мисля - да си живея спокойно и много много да не му мисля.Пък каквото му дойде. Ти на каква възраст си, ако не е тайна? Какво пиеш ,какви лекарства, антиоксиданти вземаш? Ще ми бъде приятно да се запознаем. Аз съм от Пловдив.



Тема Re: ПУЛМОФИБРОЗА [re: mar4ela23]  
Автор emily999 (колежка)
Публикувано15.03.09 22:43



На 52г съм от София.Във Визитника съм описала всичко има и имейл можеш да ми пишеш ако желаеш.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.