Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема празник на розатанови  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано03.03.09 13:21



Привет на всички приятели и участници в форума.Мили хора,отварям тази тема,защото много пъти съм чела колко много желаете да се съберем всички заедно някъде и да споделим своите болки и радости,да се опознаем по-отблизо и да прекараме един незабравим миг щастие заедно.Аз знам,че това е доста трудничко да бъдем всички ,тъи като сме пръснати по различни краища на БЪЛГАРИЯ,затова избрах да бъда домакин на това събитие в центъра на страната,а именно в долината на тракииските царе-гр.КАЗАНЛЪК.За тези коите не са чували всяка година на 05,6,7 юни в нашия град се провежда празник на розата,които е много актуален и се посещава от много чужденци,има много атракции и традиции които оставят незабравим спомен в сърцата на хората.На 24 маи по време на абитуренските празници се избира царица РОЗА,която на 05.06 ще води празника,шествието започва рано сутринта на 07.06 в полетата на розовите градини,които са обсега на града с розобер.Не е задължително да пресъствате на розобера,самия празник започва в 10 ч на центъра на града.Самият празник е много актуален от много години и се посещава от много чужденци,и гости от цяла БЪЛГАРИЯ.Гостуват много артисти,певци и наи-ве4е всички ансамбли от цял свят,които ще покажат традициите на своята страна.В градът ни ще бъдат отворени музеи на розата,от където ще можете да си закупите подаръци от рози,розаво масло ,сувенири и т.н,които ще оставят вечен спомен в вашите сърца.Ако някои подкрепи това мое предложение,нека искаже мнение и да решим всички заедно за осъществяване на една всеобща мечта да бъдем заедно на този красив празник,а аз ще поема ангажимента за посрещане на жсеки един от васа като мои гост и ще направя празника незабравим за него.ЩЕ ЧАКАМ КОМЕНТАРИ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ОТ ВАС



Тема Re: празник на розатанови [re: panterata68]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано03.03.09 15:46



На мен идеята ми харесва ,а и по принцип не ми се ходи до София за евентуална среща.Имам абитурент тази година както и годишнина от завършване на висшето образование която празнуваме задължително випуска,но е хубаво,че говорим за конкретни дати и по-отдалеч за да може човек да си направи сметката.



Тема Re: празник на розатанови [re: panterata68]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано03.03.09 16:45



Прекрасна идея! Безброй адмирации за предложението да е съберем в Казанлък и да имаме любезен домакин! Датата само ме притеснява. На 06.06. е Задушница и много от нас ще са ангажирани с отдаване почит на починалите си близки.



Тема Re: празник на розатанови [re: panterata68]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано03.03.09 18:45



Предложението ти е много хубаво,и аз го приветствам,но на 06.06 е задушница,а имам и дъщеря и съпруг починали.Затова няма да мога да се включа.



Тема Re: празник на розатанови [re: Юлия 48]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано03.03.09 19:42



МИЛИ ПРИЯТЕЛИ,искам да направя едно уточнение относно датата-самият празник е три дена но същественната част е на 07.06 така че бъдете спокоини за задъшницата,уважете близките си починали хора и заповядаите на празника в неделя



Тема Re: празник на розатанови [re: panterata68]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано04.03.09 08:34



Ой,че хубава идея!супер идея!Хора хайде да идем!В събота ще почетем задушница и следобед с рейса можем да заминем до казанлък.Ще преспим и на другия ден следобед ще си тръгнем!Пантерата ще ни резервира места в хотела а за вечерта едно събиране в някоя механа.на другия ден ще ни разведе из града.Но мисля,че трудно ще стане-в смисъл тогава ще има много народ.Ще бъде трудно да се намерят места и в хотел и в ресторант.та незнам трябва да се осмисля още по детайлно.Иначе като идея е супер!

Живота е сцена, а ние сме артисти!

Тема Re: празник на розатанови [re: flora bg]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано04.03.09 12:44



за това направих това предложение по-от раничко за да решим и евентоално да подготвя нещата тък за празника,наистина,че тогава е голяма лудница но ако се организираме от сега за мен няма да има проблем,забравих да ви спомена че във връзка с празника от 20.05 до 7.06 имаме и панаир-15 дена някъдеа,а за разглеждането и посещенито ви-аз съм насреща.Хаиде приятели не му мислете много,просто си струва да доидете ида се опознаем



Тема Re: празник на розатанови [re: panterata68]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано05.03.09 06:07



Отивайте и хич не му мислете..., а пък и Казанлък е чудесен град, никога не бях ходила до 2007и лятото , тогава един приятел ме замъкна за 2-3 дена бях прятно изненадана...много чист , весел град , с атмосфера...и ходихме тогава в една кръчма в битов стил, свежо направена...и с добра кухня...не си спомням името , беше точно срещу един открит басейн , май в Старият град

...Отивайте и да си изкарате суперЯ!!!!



Тема Re: празник на розатанови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано05.03.09 10:59





Редактирано от Buba67 на 05.03.09 13:01.



Тема Re: празник на розатанови [re: panterata68]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано05.03.09 11:11





Редактирано от Buba67 на 05.03.09 13:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.